Отговори
# 75
  • Мнения: 192
здравейте, мами!
Аз голяма пауза направих, гледам, че и други мами също не са писали отдавна - явно е такъв период Mr. Green ама много ми е важен напоследък съня и гледам да се наспивам повече, че при мен липсата на сън доведе до безумно напълняване - наваксвах си енергията със сладкиши и всякаква храна. СЕга диетувам ( не много стриктно, но имам резултати) и определено се чувствам добре така. Peace
Дани е добре сега - весел е и си хапва - засега са го пуснали зъбите - ама си стои с два зъба от сума ти време, а останалите само го тормозят и му скапват настроението. Много ме кефи, че с гърнетосе разбраха от втория път - прави каквото има да прави в момента, в който седне на него и на секундата е станал - няма такива да чете вестници или да си блее Joy Whistling

Вече не го кърмя и доста ми липсва, но пък спи по-спокойно, защото вечер хапва стабилно.

Сокове не пожела да пие засега, ама и водата не я долюбва, някой път му давам със спринцовка, за да го хидратирам поне малко Rolling Eyes

Цунки на всички красавици и прекрасни господа, които видях напоследък - много, много са ни красиви дечицата!

Толкова засега от мен

Лека нощ

# 76
  • Мнения: 141

  55
За водата и ние пие по 100мл.эна ден и то не всеки има дни с по-малко,за сока ще изчакам още малко , първо ще въвеждам пресни плодове
как въведохте жълтъка,педиатърката ми каза 5 дена да го въвеждам по 1/4 newsm78,от утре мисля да започна

ето снимки и от нас


а тук с нови придобивки

# 77
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Ваня-бг, страхотни снимки! newsm10
Наистина изглежда прекрасно място за детски купон, а и малчовците изглеждат доволни. Радвам се,че сте си изккарали прекрасно. Hug

Поздравления за Риши и Хекси, че са дали възможност и на техните дребчовци да се забавляват! smile3501 Ще чакаме снимковия материал!

Ей, Поли, и ти се появи най-сетне! Naughty
Хубаво е, че вече си във форма и се чувстваш  комфортно. Пусни снимки на Дани, за да го видим вече като "голям" мъж. Praynig

Браво на Лизи за неспирното бърборене, на Криска за новите умения и на Ани, за това,че е открила вкуса на сметанката! smile3501 Хората са прави,че жените се развиват по-бързо от мъжете!  hahaha hahaha hahaha

За водата- моят дребчо не й е много фен, но аз бавно и настоятелно предлагам шишето.Надявам се сега в топлото да пропие повечко. Но тъй като още суче, не се притеснявам много за него.

Миртичка, здравей и ти!  Hug Със здраве да си ползвате новите придобивки! А юнака много ораснал! пу-пу-пу! Голямо сладурче! Hug
Аз давах 1/4 жълтък  три дена и после един ден 1/2 и след това вече бяхме на кухня.

Айде, стига за сега!

Спокойна нощ на всички! smile3524


# 78
  • Мнения: 690
някой давал ли е от плодовите дуети /с йогурт или извара/ за следобедно хранене в 17 - 17.30 и издържат ли тумбаците до 20.30 - 21

# 79
  • Мнения: 721
Прекрасни снимки на всички, много много  Hug Hug за Тошко-хубавеца! Мнооого е пораснал, прекрасен е! Берг е голям хитрец  hahaha hahaha, как само си го хванала, Беринка! Тони с прахосмукачката също  Laughing, русокоското Пепи, синеоката Андреа и Митко, да ги нагушкам всички  Hug Пооправихте ми настроението

Да се отчетем днес от ДКто - стигнахме заветните 7500 кг и 70.5 см, наядена и неизакана. Вчера за целия ден беше хапнала около 100 грама твърда храна, накрая повърна (за 1ви път от както е захранена), така че днешният резултат не е толкова лош.

Добре дошли обратно на Полина и Дани  Laughing

Маринка вода не пие, освен ако не я прилъжа нощем при някое събуждане.

GGAALLQQ, защо не потърсиш в подфорума "Здравен справочник", ако не намериш нещо направо пусни тема. Или питай в Хасковски отчетни.

ЧРД на патерици на Сладка мама, да си жива и здрава и много щастлива с малките съкровища!   bouquet  

Честити прически на Тони, на Валето и на всички фризирани!

От утре почвам да стягам багажа за море, така като гледам няма да съберем всичко в една кола  #Crazy #Crazy #Crazy Да не говорим, че ще трябва да помъкна и якета и чадъри, защото времето е просто непредсказуемо. Дано да имаме повечко слънчеви дни  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 01:13 от ДаниМакс

# 80
момичета аз да ви кажа че вече намерихме доктор и утре ще водим малката,стискайте палци всичко да е наред ,като се варнем ще ви разкажа как е минало всичко

# 81
  • Мнения: 319
Добро утро  smile3507
Мойта щерка явно от 3 дни е решила да ме прави ранобудна - УЖАС! Става в 6 ч и това е!
Та днес кафенце и закуска от мен

# 82
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добро утро  smile3507
Мойта щерка явно от 3 дни е решила да ме прави ранобудна - УЖАС! Става в 6 ч и това е!

ха ха
моя Влади сяка сутрин в толкоз става #Cussing out #Cussing outнапрау за сън мога да мечтая за в другия живот #Crazy
как се наспива туй дете тоолкоз рано направо незнам Sick

Вчера даже до 8,30 бях изпрала с пералнята,бях Наготвила нахранила малкия и тръгнала да го приспивам Sick #2gunfire

# 83
  • София
  • Мнения: 4 910
Добро утро!

Мари, благодаря за кафенцето  Hug !

Вчера хич не ми се пишеше, такъв мързел ме беше налегнал, пък и като заваля - съвсем се размазах  Tired .
За сметка на това Тони овърша цялата къща с проходилката, като за капак обърна стерилизатора с всички шишета и лъжички в него. Че като се уплаши ... рееев. Беше много сладък.

Веси, аз ги давам плодовите дуети - приемат се много добре и си издЪржа до следващото хранене без проблем  Peace !

Вода Тони пие средно по 150-200мл на ден. Сокове няма да дам до годинка, ще сме на плодови пюрета.
Жълтък - на навършен 10м.

Невероятно сладки снимки пак видях  Heart Eyes Hug ! Много да нагушкате тези красоти от мен!

Стискам палци на всички мъничета с проблеми, бързо да се оправят  Praynig !

# 84
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
божеее хората идат на море а моя неще да слезем до плажа който е на 5 мин през една морска градина под нас #2gunfire #2gunfire
било студено #2gunfire #2gunfire
ама другата седмица са грабваме  с някой майки и отиваме
то туй на нищо неприлича #2gunfire #2gunfireднеска ще чета конско ми се струва Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 425
някой давал ли е от плодовите дуети /с йогурт или извара/ за следобедно хранене в 17 - 17.30 и издържат ли тумбаците до 20.30 - 21
Аз също ги давам, но преди това дробя бисквитки вътре иначе не издаржа моето момченце до вечерта..... Crossing Arms
Жълтък ще дам на 10мес.,а сокове и престава нямам защото се отказват категорично....... Whistling

# 86
  • Мнения: 99
Добро утро мамчета.
Не съм влизала от много отдавна и толкова ми липсвате.
 
Честито на всички, които са имали някакъв повод да празнуват и аз съм изпуснала.

Честити месечинки на бебоците.

Тези дни ще гледам да наваксам с четенето. От толкова разходки, не ми остава време да седна на компютъра. по цял ден сме навън, защото вкъщи Вики е много лош. Само гледа да дръпне или бутне нещо, иска все на ръце и много внимание, а навън си седи в количката и си разглежда. От няколко дни се научи да пълзи напред ( макар и много смещно), досега беше само назад, може и да се изправя, като се хране за нещо и вече очите са ми на 6. Онзи ден надухме басейна, да го пробваме за морето и го оставих вътре да си играе. След малко визам да го видя, а Вики излезнал от басейна, долазил до шкафа с телевизора, изправил се и си пуснал ръцете. направо изтръпнах, защото отдолу са плочки. И вече не смея да го оставя сам и за секунда.

Но това не ми е проблема...Simple Smile има друг, много ХАПЕ. Където успее да ме докопа, няма значение крак, ръка, пръст стиска толкова силно, та чак до кръв и се радва. Най- лошото е че още се кърмим и не ме питайте на какви рани са ми станали зърната. Вчера така ме ухапа, че сумати кръв изтече. Умирам от болка докато го кърмя, та даже ми си приця да спра. Той хапе само през деня, мисли си че е игра, стиска, дърпа и се хили, нощем си цока.
Не знам дали сте го обсъждали, но как да го отуча да хапе???

И да се похваля, след една безсънна седмица вече си имаме две горни зъбчета.
Ео го ревна...
Приятен ден!

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 10:06 от katrin7

# 87
  • Мнения: 317
как въведохте жълтъка,педиатърката ми каза 5 дена да го въвеждам по 1/4 newsm78,от утре мисля да започна

9-ти месец се смята за златна среда за въвеждането на жълтък. Аз почнах от вчера с една трошичка Crazy, днес две......до достигане на 1/4, един месец ще давам 1/4, после увеличавам до 1/2 и пак един месец на това количество. Цяло яйце съм решила да дам след годинката bowuu

# 88
  • Мнения: 192
за жълтъка - наща педи, която си е много джаста-праста и хич не ги уважава тез късни захранвания и новаторски схеми каза наколко дена трошички до достигане на 1/4 - задържаме един месец на 1/4 и после пак увеличаваме плавно до 1/2....ама аз все го збравям тоз жълтък   ooooh! Whistling май май трябва вече да му слагам....обаче пък той напоследък само месни пюрета папа, тъй че newsm78 не съм го ощетила чак толкова

# 89
  • Мнения: 141
Момичета Благодаря за отговорите за жълтъка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт