ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 63)

  • 10 980
  • 302
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 13
Веси , честито ! Mr. Green Аз отивам да спя или поне да се опитам , дано успея малко да дремна .
Колко см. са ви обиколките на коремите ?  newsm78

# 166
  • София
  • Мнения: 545
Веси, честити придобивки!
И аз си имам вече количка! И столче за кола, мъжът ми ще ги донесе утре и ще ви ги покажа!
Агата   bouquet

# 167
  • Мнения: 782
Най-накрая ви прочетох Simple Smile
Кетито, честит рожден ден на патерица   bouquet
Пиичес, прекрасна белка си ....и скоро чакаме вести от теб   bouquet
Дани, обиколката ми е 107см  Simple Smile

# 168
  • Мнения: 326
Здравейте. Днес цял ден ви чета, но нямам настроение да пиша. Confused  Утре дъщера ми заминава при баба си за 2 седмици (до раждането) и мен ме е налегнала мъката, сърцето ми се къса. До сега не съм се разделяла с нея за толкова дълго време. Опитвам се да гледам положително на нещата. Най-сетне ще се наспя като хората, ще се разхождам без количка и торби с играчки, ще си чета книжки, на пръв поглед все хубави неща  Crazy.
Напоследък доста си ме боли корема като тичам по цял ден след нея и затова решихме, че така е най-добре. Твърдо съм решила да устискам до уречената дата за секциото, за да порасне колкото се може повече малкото човече.
Е, излях си мъката.  Laughing

...прочетох ви и се отправих за нощници. Там където Нип ми каза,преди пазара Димитър Петков,много са хубави,взех си 2две...а за бабичката да кажа,на мен не посмя да ми се меша за размера/взех си М/но за сметка на това за 5 минути ми наду главата,дъщерята,внучката... #Crazyедвам я издържах
Ха ха ха! Бабата в магазина до Димитър Петков я знам аз. Така упорито се опитваше да ми продаде едни смешни детски чаршафчета преди месец. Много е добра. Става за търговка, ама и аз съм си упорита и нищо не купих.  hahaha hahaha hahaha. Но пижамките са хубавки.

Elen@, CT01 на Chicco ли си взе???? А аз какво ли още се чудя. Решила съм да е модел на Cangaroo, ама кой ли точно не знам.

Дещовиди на Cangaroo има модели, на които не се обръща коша, а сенника.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 16:23 от Kokolin@

# 169
  • София
  • Мнения: 545
Коколина, ето тази


Съчувствам ти за раздялата с малката, аз от отдавна го мисля как ще е като вляза в болницата, до сега не сме се разделяли с Марти и ми е криво  Rolling Eyes

# 170
  • Варна
  • Мнения: 289
Веси , честито ! Mr. Green Аз отивам да спя или поне да се опитам , дано успея малко да дремна .
Колко см. са ви обиколките на коремите ?  newsm78
мерси, мерси
111 см. в изправено пложение, сега го измерих - ама аз и на гърба съм натрупала сланинки Embarassed, на консултациите ми го мерят легнала - по- малко излиза Crazy

# 171
  • Мнения: 139
Crazy Оказа се, че те произвеждат и дървените легла на Чиполино.

Как така произвеждат дървените легла на Чиполино? Нещо не можах да разбера  newsm78

# 172
  • гр.София
  • Мнения: 250
Веси , честито ! Mr. Green Аз отивам да спя или поне да се опитам , дано успея малко да дремна .
Колко см. са ви обиколките на коремите ?  newsm78

Моята обиколка последно в легнало положение беше 96 см.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Аз днес бях на лекар, и също както и на Бухтичка в Майчин дом Варна, ми казаха, че имам тесен таз 17 см. /точно толкова беше и на Бухтичка/ и затова секцио. Гледам аз в картона, то толкова ми е бил в началото на бременността, и я питам акушерката все пак няма ли пак да го измери, може пък да се е разширил.... Много странно. Явно е практика там да те режат, после лекарката ми каза, че е рано да се говори за вид раждане все още, при мен бебката си е надолу с главата, не виждам проблем... Аз като се замисля, ако раждам нормално, акушерката трябва до мен да стои часове, а секциото БАМ за 15 мин., по лесно им е. Другата седмица съм в АГ да видя какво ще каже Танев. Само на него имам вяра вече.
А, и ми изписаха Магнерот, то хората го спират вече, аз сега да го почвам, няма цял живот бременна да ходя я...

# 174
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, мислиш ли, че можеш да подадеш инфо за това защо е недостатъчна кърмата. Аз не успях да мина 20 грама 40 дена и прекъснах мъката. Благодаря предварително.
След като прочетох и следващия ти пост, ми стана ясно, че си класически пример за едно зорлем провалено кърмене Sad Предлагам ти да посетиш Библиотеката на Кърмаческия форум и да се "подковеш" за следващия път Grinning Мисля, че кърмата ти е била повече от ок, но с кърменето на 3 часа и излишната добавка, сте прецакали нещата в зародиш Confused Не се притеснявай за изцеждането, наистина, то няма нищо общо с количеството, което бебето може да изкара от гърдата. Има жени, които кърмят с години, като никога не са успявали да изцедят и капка, въпрос на рефлекс е, нищо повече.

# 175
  • Мнения: 326
Веси , честито ! Mr. Green Аз отивам да спя или поне да се опитам , дано успея малко да дремна .
Колко см. са ви обиколките на коремите ?  newsm78

В изправено положение - 98см. В легнало - 94см. Измерих хо сама. То няма кой знае каква разлика? Странно??

# 176
  • Мнения: 591
И аз сега си измерих корема в право положение и е 98 см. и моя Simple Smile

# 177
  • Мнения: 58
Моя тумбак в изправено положение е 105 см!
ОХ ходих на козметик за почистване на лице и въпреки ,че нямам проблем да лежа по гръб ,един час ми дойде много!Явно следващото ходене ще е след като родя!Обаче пък мъките си заслужаваха, сега съм се белнала ,направо сияя! Flutter

# 178
Dolly тези доктори съвсем са пощуряли напълно си е нормално за кг.-те бебчето те колко искат да е ж 34 г.с.
А що се отнася за тоновете не се притеснявай, мойте ги мериха защото имам проблемна бременност, но ти ако си ок чак в 9 -тия

# 179
  • Мнения: 142
Здравейте, момичета  Hug
Дани, корема ми е 120см в изправено положение Rolling Eyes Тлъстинките по гърба допринасят доволно за тоя размер  Embarassed
Веси, честити бебешки неща  Mr. Green Аз много се радвам на такива подаръчета, защото  всичко се използва за кратко и после ги даваш на някой друг. Хем се спестяват пари, хем ресурси.
Душичка, я кажи за тия тазове, че все се чудим. Как е най-достоверно да се измерят? Защо гледат ръста и възможно ли е да се объркат така?
Пърли, аз не се преглеждам гинекологично, както твоята докторка е направила, а просто опипвам самите тазови кости отвън.
Ронки, и на мен теглото на бебето ми се струва съвсем нормално за седмиците newsm78 Тая докторка май нещо не е в час какви ги говори.

Общи условия

Активация на акаунт