ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 63)

  • 10 974
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 334
Четвъртък - 12/6 - бебешкият шкаф е сглобен  Отне 4 дни. Joy Мисията продължава - наред е леглото  bowuu
Момичета, какво правите като седите сега вкъщи?  newsm78 На мен ми избиха сачмите - освен да подреждам, да пера, да гладя, да готвя (въйййй - като стара домакиня демек Wink и да гледам филми ) друго вкъщи не намирам да правя. Но тези дейности взеха да ми писват пък не остана за чистене, за пране, за гладене...пък и сезоните на Сексът и Градът са на изчерпване... Приятелките ми все работят и през деня ми е много трудно да измисля друго. Та вие какво правите??
Ай честито за шкафа  Laughing
Мене пък чак криво ми става - искам да си посвършвам повече работа вкъщи, а все нещо нанякъде или вися часове наред пред компютъра  Embarassed Обикновено вторник и четвъртък ходя на лекциите в Мис Каприз, после обядвам с колеги от офиса - наблизо е, така или иначе, после може да купя нещо и... все искам да чистя вкъщи още и още и все не успявам всичко набелязано да свърша. Пък и в другите дни от седмицата все нещо правя и все ми се струва недостатъчно! Сигурно много налудничаво звуча  #Crazy
Обаче утре започвам с прането на спалното бельо и на дрешките за бебето!!! Най-после!  Party Направо ще ми олекне, че все ме гризе, исках днес, ама... Ура, от утре започва специалното пране и гладене. Очаквам всички мами, които чакат второ или трето дете, да ми се присмеят  Blush
Титииии, поне в циците си на плюс. А по този повод единственият коментар на благоверния ми (в отговор на моята реплика: "Ама виж, че са ми пораснали, по-големи са, нали?") беше: "То от корема не си личи"  Twisted Evil Другото му по-забележително изказване относно фигурата ми беше: "А, и талията ти вече е по-широка" (гледаше ме в гръб). Нямам думи просто от него понякога. Инка, как мога да го заточа за малко на кораба на мъжа ти... много му се нервя напоследък. Ей го тази вечер пък излезе да се види с приятел и още не се е прибрал.
Наоплаквах се.
Ама утре ще е по-хубав ден, знам си отсега  Sunglasses Лека нощ!  Hug

# 241
  • Мнения: 4 371
117 права, 107 легнала ми е обиколката(все си мисля, че само легнала се мери) Crazy

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
117 права, 107 легнала ми е обиколката(все си мисля, че само легнала се мери) Crazy

А то легнала трябвало значи Mr. Green Е там ше съм по-малко вервам Sunglasses

# 243
  • Мнения: 782
Тук май се заформя клуб на мрънкащите съпруги  Mr. Green Моя както  ми помагаше за всичко, от една седмица  все е уморен и заспива в 9  #2gunfire от утре съм сърдита  Crossing Arms по добре да не ми бе обръщал толкова внимание преди, а сега когато най-много имам нужда  Tired на всичкото отгоре вече не мога да спя нито през деня нито през нощта   Stop няма да ви товаря повече
Сега се сетих, че имам един тиган с двойно дъно, дали да не го фрасна с него докато спи  Thinking поне няма да ме е яд , че не мога да го събудя  Mr. Green

# 244
  • София
  • Мнения: 334
...Сега се сетих, че имам един тиган с двойно дъно, дали да не го фрасна с него докато спи  Thinking поне няма да ме е яд , че не мога да го събудя  Mr. Green
Е така пък съвсем няма да имаш по кого да мърмориш и да се разтоварваш от време на време  Joy Завалията, много си му набрала  hahaha

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Тук май се заформя клуб на мрънкащите съпруги  Mr. Green 

Joy

Май ще съберем цял екипаж за кораба на Инка Mr. Green

Аз от моя мъж няма да се оплаквам Crossing Arms Много е зает, но от месеци знаех, че през юни ще му е много натоварено. За щастие в каря на месеца приключва тежката работа и ще е на линия за раждането Laughing

Ох, само мъничко ще се оплача, че хич не е заинтересуван от пазаруването Confused Аз ако мога всеки ден ще го мъкна на пазар Joy

# 246
  • Мнения: 690
Оле, май сте по-остроумни вечер  Joy ще ме уморите от смях с тайните заговори за съпрузите  Party

Тити, мерси много  Hug Знам, че сега е времето да се наслаждавам на нищо-правенето и къщо-спретването. Всъщност никога не съм имала възможността да правя само това, което искам и да не се съобразявам, че ще оставя нещо за утре понеже не ми се прави сега. Ама ще вляза в час  Hug Взела съм една книжка, дето само я почнах...Ще взема да я почна пак  Wink

# 247
  • Мнения: 66
Ох,момичета успяхте така да ме разсмеете rotfImboМоя отдавна спи,но на мен така ми е по-добре.Само дето вчера ме хвана малко яд на него.Той винаги е работил много даже и в събота и в неделя/добре че са дъщерите да ми правят компания и да не ме впечатлява много липсата му/, но когато ми каза,че мисли да вземе децата и да иде с тях за около седмица на плаж на Камчия направо щях да го  #2gunfire За капак снощи сънувам,/в един от малкото моменти,в които съм дремнала,че и аз напоследък ни деня,ни нощя мога да спя/че са ме оставили наистина сама,дошло е времето да ида в болницата.Отишла съм,родила съм и чак след няколко часа съм му звъннала да му кажа язвително случилото се, и че не мисля да запиша бебето на неговото име така както бяхме решили.Като му разказах съня си той само се засмя и аз #Cussing out

# 248
  • Мнения: 326
Мацки, знам че е обсъждано ама я накратко някой да каже, ако сега се осигурявам на заплата, при която взимам чисто 900лв майчинските, които ще ми превеждат след облагания и прочее по-малко ли ще са от тази сума?
Освен това мацките от софия да кажат ако от фирмата ми подадат веднага болничния кога ще ми преведат майчинските за този месец?
Аз си получавах майчинските така, както навремето ми плащаха заплатата. Т.е на предпоследния ден от месеца си вземах парите за текущия месец. Не съм имала 1-но месечно закъснение.

За меренето на таза сега не са ми го мерили. Предишната бременност ми го измериха така както Душичката пише "от прешлените на кръста до срамната кост". Беше 18 и написаха "тесен таз". Затова и родих със секцио.
Явно наистина ръста не е от значение, защото съм висока 172см, а ето какво се оказа.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 23:07 от Kokolin@

# 249
  • Мнения: 782
NBM, по-добре че не е толкова заинтерсован от покупките .... моя иска всичко да купуваме заедно, ама утре ще купя още дрешки сама  Crossing Arms ей така на пук  Mr. Green

Аз утре съм на преглед. Ще ми издават документите, ще мерят тоновете на Бебчо, както и таза ми Simple Smile От две седмици не съм го виждала, то не че вече нещо се различава на видеозона....много е дундав мъника  Heart Eyes

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
За капак снощи сънувам,/в един от малкото моменти,в които съм дремнала,че и аз напоследък ни деня,ни нощя мога да спя/че са ме оставили наистина сама,дошло е времето да ида в болницата.Отишла съм,родила съм и чак след няколко часа съм му звъннала да му кажа язвително случилото се, и че не мисля да запиша бебето на неговото име така както бяхме решили.

Хехе, ама чак язвително си сънувала а Wink
Аз снощи сънувах, че кърмя. Ама мнооог кърмя и мнооого кърма тече Sunglasses Кой за каквото мисли, а Sunglasses

NBM, по-добре че не е толкова заинтерсован от покупките .... моя иска всичко да купуваме заедно, ама утре ще купя още дрешки сама  Crossing Arms ей така на пук  Mr. Green

Да ги менкаме за един ден, а Wink

# 251
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
що не мога да трия, пфуу

# 252
  • Мнения: 782
Ако ме поядосва още малко  Naughty направо ти го подарявам  Laughing

# 253
  • Мнения: 66
За капак снощи сънувам,/в един от малкото моменти,в които съм дремнала,че и аз напоследък ни деня,ни нощя мога да спя/че са ме оставили наистина сама,дошло е времето да ида в болницата.Отишла съм,родила съм и чак след няколко часа съм му звъннала да му кажа язвително случилото се, и че не мисля да запиша бебето на неговото име така както бяхме решили.

Хехе, ама чак язвително си сънувала а Wink
Аз снощи сънувах, че кърмя. Ама мнооог кърмя и мнооого кърма тече Sunglasses Кой за каквото мисли
NBM, по-добре че не е толкова заинтерсован от покупките .... моя иска всичко да купуваме заедно, ама утре ще купя още дрешки сама  Crossing Arms ей така на пук  Mr. Green

Абе аз като сънувам,сънувам със всички екстри.Все едно филм гледаш

# 254
  • Мнения: 631
абе момичета аз не сънувам .... защо така ...
за болничния примерно моя го издадоха на 23 май но заплатите и осигуровките за месеца се плащат и внасят на 10 Юни ... два дни след това по новата наредба трябва да се представи болничния в НОИ а те твърдят че изплащат два пъти седмично сумите .... днес съм внесла и болничния в НОИ и сега следя си сметката кога ще преведат ...
само се чудя нали е за 45 дни на веднъж ли ще го платят или не .... ще видим след няколко дни ще ви информирам
амо има майки на които вече са им превели болничните да кажат ...
иначе съм добре аз имам обиколка на корема права ...... момент да я премеря в този час  значи мерките са ми като за фешън канала .... ханш - 89см , талия 96см , гръдна обиколка 90 см ..... височина 174см килограми в момента 58-59 зависи кога и с какви дрехи се претегля ....
днес съм с един жълт потник на разни шарки в светло синьо малко черно и бяло .... много свеж но изглеждам с него доста по обемна ... карай и гледам че мъжа ми ме гледа така странично .... и аз го питам "смяташ ли че изглеждам прекалено едра с този потник" .... и нарочно след кратка пауза добавям "в бюста"
и той .... " не, не в бюста не изглеждаш едра ...."""" хахахахах

Общи условия

Активация на акаунт