ТРОЯНските мами на форумска среща събрани 3

  • 11 906
  • 197
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 750
Днес в 16 часа в градинката пред киното. Добре си дошла  Hug

# 91
  • Троян
  • Мнения: 141
Добре,като видите нещо русо със зелена количка да знаете че съм аз.

# 92
  • Мнения: 1 226
Хеййййййййййййй, как изкарахте? Пишете де  Hug

# 93
  • Мнения: 750
Супер беше, жалко, че не се събрахме всички.
Албена, ти защо не дойде, чакахме те. Рамзи и ти си вземи бележка Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 1 891
    Дааааа, супер беше !  Party Който не дойде, изпусна !  Naughty  Mr. Green
    Мацки, аз се прибрах вече в Сф и по-късно ще сваля снимките. Говорих днес с лекарката - всичко е ок, бебокът върви с 4 дни напред и е седалищно разположен засега. Така че има голяма вероятност да се наложи секцио, което за мен е радостна новина, както знаете.  Whistling
    Аааа за снимките - как е по-добре - да си пращаме по имейлите или да се направи един албум в снимка.бг примерно ?  Thinking

# 95
  • Мнения: 18
Привет  Simple Smile
Срещата беше чудесна Party. Наистина няма да е лошо да си направим едно албумче , и там да си качваме снимчици. Миренка, радвам се че бебчо е ок, и да ти кажа, че може в последната минута преди да родиш бебчо да се обърне нормално Joy и пак да си родиш нормално, но след като ти си искаш секцио говори с лекарката и и кажи направо,ч е така искаш да стане, все пак не живеем в 15 век имаш право на избор .
Албена, когато идваш към Троян свиркай и пак ще се съберем. Тъкмо и Рамзи ще дойде Peace
Шери, къде се изпокри , не те засичам на кухня, нали се бяхме разбрали да се видим там?
Аз почнах да ходя по-рано, че голяма жега, там съм от 11 и нещо всеки ден.
Кате, драсни 2 реда поне да знаем, че си добре.
Хубав ден Hug

# 96
  • The O.C.
  • Мнения: 61
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕЛЯНА НА ВЕСИ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!

Срещата много ми хареса,въпреки че бях за малко.Следващия път да няма отсъстващи Naughty Grinning

# 97
  • ново
  • Мнения: 6 040
Благодаря ти Светле, много си ранобудна  Hug

Почерпете се





Относно срещата, много съжалявам, че не можах да дойда, но съм плътно ангажирана по цяла седмица. За следващия път ако се уговорите да е през седмицата, след работа съм свободна.

# 98
Можете ли утре на срещаааа
Хайде на пазар.Има ли желаещи Wink


Нелка,не те видях и аз. Sad

Нямам половината букви.Нямам и въпросителни. ooooh!

# 99
  • Троян
  • Мнения: 141
Здравейте!Сори за срещата ама нямаше с какво да дойда,че на моят му трябваше колата. Tired За следващият път вече обещавам,но на пазар надали щедойда,то голяма лудница.Миналата седмица испогазих бабичките с количката.

# 100
  • Мнения: 18
ВЕСИ, ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕННИЧКА , ДА ИМА МНОГО ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И МНОООООООООООГО ДА ВИ РАДВА
За пазар Peace
Бързам това е засега, лек ден Hug Hug Hug

# 101
  • Мнения: 337
Аз съм вече тукаааааа!!!  newsm44
Имам вече комп. Време беше.  Naughty
Много съжалявам, че не можа да дойда на срещата.  Cry. Минко тогава такъв сън му дръпна, че стана чак в 17:30. Колата беше на ремонт и стана чак вечерта. Абе изобщо куцук отвсякъде.  #Cussing out Ама утре за пазара, ако е между 12-13 часа ще мога да дойда.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СТЕЛИ!!! МНОГО, МНОГО, МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ!!!

# 102
Нелка,утре кьм 10 свободна ли си Flutter
Пред закуските до магазина по лев Party Blush

# 103
  • Мнения: 460
привет!мн.ми е напрегнато тези дни! Twisted Evilобещавам че при първа възможност ще съм по изчерпателна!! Hug
да ви кажа возих мъжо с колата в неделя-направо си беше купон Party!!издържах-перфектно,дори бях с чехли!! Whistling

# 104
Нова среща гореща ще има ли тази седмица Laughing Praynig Peace Blush

Общи условия

Активация на акаунт