Малко чай преди хранене с АМ

  • 2 373
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Ами да ти кажа ,аз чай не съм давала на такава възраст.Никакви ли капки против колики не давате?Само с чай май няма да стане,не разчитай на това.

# 16
  • Мнения: 1 168
Според мен - за коликите - и с чай, и без чай, и с капки, и без капки - горе-долу все тая. Не разчитай много на тях!

# 17
  • Мнения: 172
Ние ползвахме капки Бейбинос и си действаха много добре.Коликите почти не сме ги усетили.Много рядко ревеше безутешно.

# 18
  • Мнения: 58
От Лактаната страшно много му се обостриха коликите затова ревеше, а вчера направо се дереше и подскачаше целия от рев започна да се задушава затова стигнахме до Пирогов,слава богу заключението беше остри колики а не нещо друго,аз още не мога да се съвзема #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Затова наистина много внимавайте като сменяте храната!
За коликите давам чай на Хип,Еспумизан/давала съм и Саб и Бейбенос/ мехлем за корема,оригваме се , "гоним"мехурчетата от млякото,пием от шишета антиколик/уж/.Резултата е нереве но е много неспокоен,гърчи се и се превива ,душата вече ме боли като го видя така.
Дадох му джоджена не му хареса въобще но докато се усети че не е "неговия"чай изпи 60мл и спа 4 часа в пълно блаженство можеше и още сигурно но трябваше да го събудя.
Вече се храним през три часа и половина без чай Simple Smileно май ще трябва да минем на 5 хранения newsm78 времето ще покаже.

# 19
  • Мнения: 254
вера моя син откакто направи 2 месеца е на 5 хранения на ден,но изяжда 150 мл,така че ако наддава добре го остави тои ще ти покаже правилния режим за него,аз лично не го будя за ядене или ако е буден гледам да спазваме 3 часа между храненията,но все пак се посъветваи и с доки тои има наи добро наблюдение върху развитието на твоето бебче,успех и споко,ние майките понякога се вманиачаваме и вместо да помагаме на бебоците ги объркваме

Общи условия

Активация на акаунт