79та Немска тема - с косачки, ама резачки.

  • 12 543
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 461
Те по-потайни и от берлинчани Grinning
На 21 пътувам към Бг, но до Варна сигурно по-другата седмица ще стигна.

# 16
  • Мнения: 3 880
И аз да се запиша....

Петка, ние се местихме така на 400км, но с бебе. Пак не е оптимално, но все пак докато бебето спеше вършех тежката работа, а с корем няма как да се откопчиш за час, два от него, но ще се справите, сигурна съм Simple Smile Избирането от растояние също е сложно. При нас поне мъжът ми през седмицата беше тук и посещаваше предлаганото жилище, ако излезеше нещо, но аз нямаше как да го видя и той само ми обясняваше по телефона как било долу-горе, а аз си представях нещо Crazy Добре, че той е по-капризният от двама ни и бях спокойна, че ще избере нещо свястно. Дано си намерите бързо нещо.

са доста по_малко от 3х300  Wink
Чико, как 3х300 бе, толкова пари не давам посмъртно за "нур флуг" Wink. Че ние за тия пари цяла седмица на "ол инклузив" ще откараме някъде, а не в Каблешково, където трябва да си берем доматите сами от градината, че и салатата да си режем собственоръчно Laughing
Гледам сега тук пред мен АДАЦ-списанието- 349евро Нил-кройцфарт- 8 дена, пълен пансион и флуг. Брейй, пък тия за един раздрънкан полет на Булгариан Еър Чартър и 1 рядко кафе на борда ще ми искат 300, ами няма да им ги дам пък Wink.
Минах аз преди малко покрай едно райзебюро и викам чакай да ги питам, може пък да изкочи от някъде някое скрито зайче, ама цък, и тя такива ми предлага по 280-300 Shocked викам: ами хайде тогава, другата седмица пак ще проверя, пък тя- "най-много да станат по-скъпи" Shocked е колко по-скъпи бе, ваща сметка, 500 ли? Close Карай, да сме живи и здрави Simple Smile

Мистик, стискам палци Hug

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мамацки, респект! Шапка ви свалям за готовността да помогнете.
По поща не бих пратила, нямам доверие на БГ пощите. Наистина е най-удачно да ги вземе някой със себе си и после там по куриер да препрати, ако не може да стигне на място.

# 18
  • Мнения: 911
Май се оформят нещата. Вечке, ако можеш да поръчаш бинтовете, че да са там на 19ти (можеш да пробваш и при Фрау Зюр в Ратхаусапотеке Пютлинген), Дирк ще ги вzеме със себе си обратно zа Бг на 22ри, после ще ги качи на един от камионите zа Русе (нали Русе беше???), а Лилибон може да отиде да си ги вzеме от офиса им.
Мисти,целувки, кака, и дерzай zа Страсбург, да има на кого да ходим на гости там Wink

# 19
  • Мнения: 32
Бях пращала скоро един инхалатор по пощата към бг и се оказа по евтино от колкото даваха на страница. Пакетчето пристигна, нямаше проблем ама знам ли.... Май е по-добре по човек.

Билети намирам на следната страничка: http://booking.hapag-lloyd-reisebuero.de/booking/TLT/index.php?K … 037169854945&
Дано ви е полезна.

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Говорих с Мата - може и тя да помогне. В неделя тръгва майка й, каза че ще чете по-късно и да пише има ли възможност или не. Надявам се да успеем да ги организираме. Просто ако се бяхте обадили 2 дни по-рано, щях да ги взема до Варна Cry

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Момичета, въобще не се притеснявайте за придвижването на пакета из България. Тук съм наясно как да стане. Въпросът е купуването от Германия и идването до България. Аз съм от Варна, а крайният получател на бинтовете е от Русе.

Моля ви, който ще ги поръчва, да ми каже как предпочита да му платя, за да организирам банков превод, ако трябва да ги пратя в Германия!

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Момичета, въобще не се притеснявайте за придвижването на пакета из България. Тук съм наясно как да стане. Въпросът е купуването от Германия и идването до България. Аз съм от Варна, а крайният получател на бинтовете е от Русе.

Моля ви, който ще ги поръчва, да ми каже как предпочита да му платя, за да организирам банков превод, ако трябва да ги пратя в Германия!
Да бе, като знам българските банки какви кожи дерат при чужбински преводи....аз бих гарантирала (обезпечила) плащането тук, ако мамацката, която поръча бинтчетата няма финансовата възможност.


Мистична, дано успеете!
Някого пропускам ли? Новородени или новопораснали има ли?
Днес имахме Киндер-Уни, само 40 мин. заедно с 700 деца бяха достатъчни да ми забучи главата  ooooh! дори и 2 бири не помогнаха срещу главобола.

Асе, ко стана с китайката?

# 23
  • Мнения: 4 138
нямам време да чета всичко, но имам аптекарка тук. ще говоря утре с нея. тя мож да поръча, а и ми продава всичко на покупната цена, стари дружки сме, абе дълга и широка, но е страхотен човек. утре до обед ще видя дали мога да осигуря бинтовете. това май  е гаце, поне така беше при нас. както и да е. ако успея, ще пиша до обед, мама ще ги вземе за софия и ще ги прати с куриер до русе. няма проблем. в неделя ще са в софия, в понеделник ще са в русе. за парите няма проблем, ще ги купя и после ще се оправяме. аре цун и гун, аз съм стресирана, ща правя майка ми да умирга Mr. Green

нема и половин ден тук и се скарахме здраво Joy

лилибон, мило ми стана като видях ника ти тук. целуф.

# 24
  • Мнения: 11 315
Мате, ако не стане при теб, душо, аз поемам щафетата!
Серди, с Барбито сме познати покрай църковния хор. Няма да има проблем за поръчката.

За полетите - на мен ми се изправи косата като видях цените от Саарбрюкен до Бургас.  #Crazy
Все си мислех, че може да са малкооооо по-йовтинки, ама направо избиха рибата.Сега направо дообмислям варианта как ще пращам децата. ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 880
Вечке, от 10:00 ще има пак промоция на Кондор, хвърли им един поглед, може пък да има нещо и за Бургас (миналият път нямаше де Sad)
Накрая ще си вземем по един билет от 29 евро за някой чуден слънчев остров и готово Laughing

# 26
  • Мнения: 1 636
Кондор летят ли иzобЩо до Бургас оЩе? НеЩо промениха таzи год. Не се учудвам от zените таzи год,до преди 3/4 Üни бяха и по 60? в лтур,миналата год.билет под 120 бе6е трудно да се намери. За това бях пуснала преди адреса на австрийските,когато правиха годи6нина.Тогава билет с всички такси бе6е към 160?. Учудвам се на на6ият късмет,149 не се надявах.Ако не ме бе6е страх,че може да свър6ат и бяхме чакали Щяхме на 119 да се радваме,но и това е ок.

# 27
  • Мнения: 3 880
Чико, летят до Бургас, но само от Саарбрюкен.
Иначе и от други места си летят, например и от Щутгарт във вторник, но билети само чрез туроператорите могат да се купят (Некерман или Томас Коок)

# 28
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Момичета, ние си удължихме ваканцията до 8.08  Party Party Който ще идва към Русе да свирка  Hug Hug

# 29
  • Мнения: 3 521
Добро утро,

Билетите за самолет тази година са безбожно скъпи - нямам идея що, но преди все се случваше някоя и друга промоция. Кофтейшън - май няма да си видя бабата и дядото до края на годината. И ми е мъчно Confused Crossing Arms.

Ще лудна с това ЕВРО 2008. Снощи имахме гости - цял ден чистя, бърша, готвя, моят човек като се прибра го измародерствах да мине с прахосмукачка в хола и да избърше стъклото на масата, не щото не го бях направила преди това, ами заради желанието на дребната веднага да си лепне отгоре мърлявите пипалца. И така в 22.30 изпратихме хората, аз слязох да пусна сушилната, връщам се и го гледам пича се излегнал като пет пари в кесия и зяпа жизнено важния мач Турция-Швеция. Даже не беше пуснал миялната ooooh! . Е драйфа ми се вече като чуя футболен коментатор...е ли пък като ми залае на немски Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт