79та Немска тема - с косачки, ама резачки.

  • 12 573
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 584
Кво да съжаляваШ, като не могат да играят, хи4 не ме е яд. Ако играеха хубаво и отпадат среЩу по слаб отбор, тогава Ще ме е яд, ама като не могат, хи4 не ги и съжалявам  Stop

След предния мач коментара по радиото, който чух беше:
Нашите показаха пак какво могат - а именно - не много Joy

Аз иначе снощи пропуснах и без това не съм фен много много. Иначе тук италианците от обяд се бяха заредили със снамената Crazy

Приемам на драго сърце поканата за там, пък само да видя как ще стигна,
че аз съм пешеходка "с ремарке", както както казва Вечерница. Laughing

Ако срещата е евентуално тази неделя мога и аз да се присъединя. Само имайте наум някоя болница на близо Joy

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 14:23 от Майра

# 256
  • Мнения: 230
Здравейте, мами!

Честита победа, аз пропуснах "сеира" и не разбрах защо изгониха треньорите. Wink
Риен, че малките вече си играят едно с друго ми е като балсам за душата. Дано и нашите след време така правят. Сега са на фаза предимно милване /но под строг родителски контрол, понеже на Мишо милването често прераства в малко по-силни удари/, крадене на биберона и други такива.
Кой пита за чували? Тук в болницата, след като родиш ти дават листовка, с която уведомяват родителите, че спалните чували са най-безопасни за бебетата. А в един от последните броеве на Öko-test-a имаше статия за това, кои са най-екологичните спални чували. Testsieger беше едно чувалче на DM-Alana, C&A също бяха на едно от първите места.
Мишо спи все още само с чували. Иначе се отвива.
Сърфи, страхотна и много мила изненада! Благодаря! Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 9 052
аz си имам гости, както вече каzах и плановете ни са в посока пфалц и един фишерфест ... та май пак ще съм нелегално , ама по анцуНг  Laughing

# 258
  • Мнения: 3 880
Ако срещата е евентуално тази неделя мога и аз да се присъединя. Само имайте наум някоя болница на близо Joy
Ами ти кажи дали искаш и можеш да се присъединиш, пък ние ще направим срещата в неделя Wink Като най-далечна и в "андерен Умщенден"  си с предимство Wink
За болница не се притеснявай, може и в храсталака Wink Mr. Green После ще пише- гебуртсорт: Мерхенгартен... какво по-добро място Laughing

# 259
  • Мнения: 2 907
Веч, les bleus са французите, ако ще и в розово да играят. Иначе за мен фаворитът на първенството е Холандия, егати и монстерите, какво направиха тея хора с Италия и Франция - думи нямам.
А тази вечер мачът ще е горещ, защото един ще отпадне. Аз съм за Франция, ама кой ме пита мен  Grinning

Приятелче, изненада е нали  Wink Един ден Сърфа ми звъня и по спешност ти искаше адреса.

А аз снощи сънувах Биба. Пушеше цигари Биба. да не пушиш тайно друже, че те виждам насън, а? Laughing

# 260
  • Мнения: 1 584
Ами ти кажи дали искаш и можеш да се присъединиш, пък ние ще направим срещата в неделя Wink

Ще съгласувам със шофьора и бейбиситера довечера и ще кажа Wink Че аз си карам още принципно, ама на дълъг път ми е кофти че не мога много да мърдам зад волана Mr. Green а пък там трябва да има кой да тича след диването, докато ние си клюкарстваме Mr. Green

# 261
  • Мнения: 2 907
Тъй, тъй, гледам този път ми изневерявате и се срещате без мен.
Ако и Татянка реши да дойде, ще съм баф ( сърбеше ме устата, не можах да се стърпя да не кажа  Joy )

# 262
  • Мнения: 3 880
А аз снощи сънувах Биба. Пушеше цигари Биба. да не пушиш тайно друже, че те виждам насън, а? Laughing
Joy
А някакви други мискинлъци правих ли? Laughing Не пуша, честно, само на българска земя припалвам, че там не прави впечатление Wink. Да не сме били в БГ на сън? тогава може иначе не Laughing

Тъй, тъй, гледам този път ми изневерявате и се срещате без мен.
Мисти, теб за Мерхенгартен не те броим... с теб само на биергартен или някакъв друг вид гартен Laughing hahaha

# 263
  • Мнения: 7 605
Танче, кои бльо бе пиле? Интересно с какви фланелки ще играят довечера. Нали талянците и те са бльо. hahaha

Италиянците са аzури, булке, француzите са бльо  bowuu

Къде да отида? Имаме си Мерхенвалд на 15км от нас, не само гартен, а цял валд  bowuu И zа акуШерка не ставам  Laughing

# 264
  • Мнения: 11 336
Ми да взема и аз ли да довтасам? Белким нашушкаме и Мистичната да дойде... Mr. Green
Разбирам малко от медицина, ако трябва ще акуширам Whistling

# 265
  • Мнения: 2 907
Мисти, теб за Мерхенгартен не те броим... с теб само на биергартен или някакъв друг вид гартен Laughing hahaha

Ей това е трагедията. Един път създаденото "реноме" и си абгещемпелт доживотно  Laughing

Иначе сънят беше нещо друго, за което вече не си спомням. По едно време те видях и се спрях, запалихме да пушим двете. Ама защо/къде/как - незнам.

Не съм ставала за мерхегартен, тс,тс. Аз съм поливалентна персона - мога навсякъде на пия бира  Blush

# 266
  • Мнения: 3 880
Ами хайде тогава, Вечка минава да забере Мистичната и идвате да си разказваме мерхени Laughing
За децата няма да се притеснявате, Майра каза ще доведе Бейбиситер Wink (Майра, ама няма да му казваш какво му мислим, нека да е изненада... че иначе може да не дойде Twisted Evil Joy)

# 267
  • Мнения: 11 336
Събота или неделя - казвайте за кога да организирам домочадието.

# 268
  • Мнения: 7 605
А така, нека свикне с пове4е от 1 дете  Laughing

# 269
  • Мнения: 2 907
А не, чакайте. Аз не мога в събота, нито в неделя. Но се зачудих защо тъй никой не ме покани  Joy Бъзик бе хора.
Ние в събота пак ще обикаляме жилища, не сме на линия. На вас ви пожелавам много шпас!

Мате, чадо, къде си бре?

Общи условия

Активация на акаунт