РАННО ТОАЛЕТНО ОБУЧЕНИЕ!!!

  • 5 310
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 187
Големият ми син беше на 7,5 месеца,когато започнах да го слагам на гърне.Беше на година и половина,когато махнах памперса за през деня,слагах когато излизахме на разходка и когато спеше.След известно време помолих сестрата в групата на детската ясла, де не му слагат памперс за през деня,но тя отказа:първо бил малък,освен това в групата били доста деца, за да се занимават с моето,кога му се ходи до тоалетна.След известно време се наложи да го преместим в друга група.Тогава пак помолих друга сестра да опитаме, да свиква без памперс,тя не ми отказа.На година и десет месеца ползвахме памперс само вечер,защото често се събуждаше да пие сок.Естествено не сме се разминали и без на-пишкани дрехи и матрак ::.Слагам на гърне малкият си син от около месец,в началото не му харесваше,за това  изчаках да мине малко време.Понякога  пишка,а понякога не, но аз не бързам.

# 76
  • Мнения: 2 231
Сещам се че моята кръщелница на времето не даваше да я слагат на гърнето и......оказа се че понеже е от тези  най-малките и детето се е чувствало нестабилно.После и взеха от тези  newsm78 като конус с голямо дъно а нагоре се стеснява -детето седна от раз Peace
  Преди няколко дни бяхме с една майка дето често се засичаме на кафе и нейното детенце  на 2 г и 2 м по едно време идва и я дърпа за ръката ''аки аки'' ,а тя ''бягай от тук няма къде ''.Понеже заведението има тоалетна и я показах а тя се направи че не ме чува.Детето естествено се наака а тя нищо.Ние си тръгнахме след половин час а тя остана  ooooh! в тая жега го остави да стои мръсно.Много ми дожаля за горкото хлапе  Sad но освен да и демонстрирам възмущението си друго не направих Rolling Eyes

Оф това е много гадно в тези жеги да седи насрано горкото детре. Поне памперса да беше сменила. smile3516

# 77
  • Мнения: 672
почнах да го слагам на гърне на около 1.6м като в началото не беше редовно,защото ту забравях ту бяхме вънка и нямаше как,после почнах по редовно да го слагам той още тогава вече си казваше и пи и аки обаче не беше точно на ясно кога да го каже и обикновено го казваше след свършената работа и на 2г и 1 м. свалих от раз памперса,защото преди това все още не беше напълно готов,но откакто го свалих не е напикал или наакал в гащите,само нощем му го слагам все още,макар че на сутринта и той е сух, дневния си сън е без памперс и като се събуди казва пи,доста бързо се научи като се има в предвид нередовността на обучението Simple Smile

# 78
  • Мнения: 8 999
И с двете деца започнах отрано - от 7-месечни ги тупнах на гърне. Не съм имала амбицията да махам памперса, това стана доста по-късно. Но още от първия път, и двамата се изпишкаха и изакаха. Явно от по-превитото положение на тялото. Слагах ги веднага след сън и веднага след ядене. Понякога дори ги хранех, докато седяха на гърнето.
Честно да ви кажа, след осмия месец повече не съм стъргала оакано дупе с добре размазано производство от памперса. Да не говорим, че много често се будеха сухи /дори и след нощния сън/. Просто в един момент реших, че вече не ми се купуват памперси и ги изхвърлих от употреба.
Но в този момент бях абсолютно сигурна, че децата вече съобщават за нуждите си и не се изпускат по време на сън.

Общи условия

Активация на акаунт