61-ва американска тема в чест на Mike Keith

  • 17 249
  • 305
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 405
Мацки, препоръчайте ми гащи за басейн за бебчето, не внимавах Зора като питаше и сега не мога да се сетя какво  препоръвахте. Аз съм виждала само на памперс едни. Ще го водим на плуване за бебета, таткото е по-ентусиазиран от бебето.Simple Smile

Аз имам гости и само ми остава време да чета отгоре отгоре и то по нощите, та за тва не се включвам.

Агентке, настъпа ме по мазола с това Европейско, на всеки две години си включвам кабелна специално заради футбола, ама тази година нещо се замотах и забравих. Сега гледам във фитнеса с по едно око, вместо да се потим.  Laughing Вие бяхте ли вече в Гърция или сега предстои?

Аз съм фен и на сексът и на приятели, обаче сексът на голям екран няма да го гледам, нещо не ми върви, свикнала съм си, че това е за вкъщи, петък вечър по един сезон с по чаша вино и някакво миризливо сирене.

Туй чудо сгъваемото гърне къде да го търся и как се казва?

И не на последно място, някой да е захранвал първо с месо? Сега чета, че това е една от препоръките на педиатрите тук, иначе и аз го обмислях, заради желязото.

# 91
  • Мнения: 1 393
МисГ, метни една фотка на София, не съм я виждала отдавна.
Мерси много за интереса, но ако ти кажа, че не съм я снимала от поне месец, ще ми повярваш ли? Embarassed
Ще гледам да се отчета скоро.  Simple Smile

Ати, това пък за първи път го чувам, че се препоръчва месо като #1 за захранване.  Shocked Едно време знам, че в Бг се е започвало с жълтък заради желязото, но тук обикновено са оризовите каши (също обогатени с желязо) и после сладък картоф и от сорта пюре.  newsm78

Не мога да го видя видеото, ще гледам после.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 14:04 от MrsG

# 92
  • Мнения: 2 255
но ако ти кажа, че не съм я снимала от поне месец, ще ми повярваш ли? Embarassed
Ще гледам да се отчета скоро.  Simple Smile
Ще повярвам.Гледам аз снимки на Джоджо.От раждането до годинка, в отделни папки-на 1 мес., на 2 мес......на 1 годинка!йе!Сетне една папка-Джоджо на 2...я има 20 снимки, я не  Laughing
 Чакам.

# 93
  • Мнения: 3 491
Професия тъпкач, а  Laughing LaughingБлажка, Горан???Кога???
Има време, на 8-ми юли чак. Ние така го кроим, отдалеко - че да'й леко, пък дано не мине котка път.  Simple Smile

# 94
  • USA
  • Мнения: 559
Точно вчера четох как Горан си счупил ключицата и си мислех за блажка. Днес гледам, че било фрактура на прешлен.  http://www.vsekiden.com/?p=32599 Тъкмо до юли ще оздравее.  Grinning

Като ви чета, скоро ще се сдобия със слоу куукър.  Mr. Green Много добре ми звучи. Мерси много за хубавите обяснения на Феята и рецептата на Мисиз Джи.  Hug Направо се облизвам като чета.

Захранването с месо не мисля, че е добра идея. Доста трудно смилаемо е за един девствен стомах, пък и колко можеш да му дадеш за необходимото желязо? Телешко не може заради алергиите, а пилето/пуйката сигурно има по-малко желязо отколкото в кашите.  Аз започнах с оризова каша, обогатена с желязо.

Много интересно японското видео. Ще си го спомня като попадна в следващото задръстване.  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 940
Ние с Тина отдавна сме се смяли на японското метро  Wink,аз честно си мислех че е смешка...в последствие разбрах че е истина и още немея... Shocked

Слоу кукър
....моля кажете ми още рецепти ...ама изпитани,Фея 2 пъти правя по рецепта и 2 пъти беше  Sick иначе всичко добре сготвено,имам 2 в къщи (голямо и малко)...незнам как да си готвя изпитаните рецепти в това чудо...кое кога да слагам и за колко време става??!!  newsm78

Джена....прекрасна снимка на малчо  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 7 837
Аз окончателно се убедих в теорията за снимките на първото дете. Доскоро подреждах снимките на Сами в албуми (досега бяха в кутии). Купища снимки. На Борис са в пъти по-малко на същата възраст.

# 97
  • Мнения: 3 367
Слоу кукър-леща и боб,като в тенждера,на 4 часа бавно или 8 бързо ; кебапи стават страхотни защото  е като на баба ми гърнето,телешко варено (чорба-месо,картоф,морков,лук на пацамаци;яде се бистър бульон с парченца месо и зеленчук); пиле на парчета -замръзен спанак-картофи на кубчета-малко вода-подправки-4 часа;шкембе чорба; има и готови смески на Банкет ако съвсем много няма време (http://img.coxnewsweb.com/B/05/43/74/image_674435.jpg ). Готвя поне 1 от 5те манджо-супи на седмица в тази тенджера,но на мен лично ми мирише,иначе е супер удобна
*
Чикаго съм он за среща;Вегас не долюбвам, Майами ми е далеч
*
Ни френдс,ни сатс харесвам
*
Аз четох за 2ро дете се снима по-малко още преди да се роди и направих съвсем определено услилие да не е така; в момента стеф го снимаме повече защото е супер кют,а ния се променя по-бавно..да живеят дигиталните рамки!

# 98
  • Мнения: 948
...да живеят дигиталните рамки!

и новите фотоапарати  Simple Smile Снимам Антон много, и снимките му определено са по-хубави от старите на Мариана  Sunglasses Донесох си дигитална рамка сега от Щатите; стои в кутията, очаквайки новата ми работа. Стимул за търсене на такава, демек  Mr. Green

Смеете си вие на моето кино-преживяване  Crossing Arms Смешно си беше, де; снажни пожарникари се метнаха да търсят огън пред тълпа от 300+ жени (две разпродадени прожекции). Под бурни аплодисменти и подсвирвания се катери един младеж до покрива чак. Ако се беше и поразсъблякъл сигурно нямаше да ни върнат парите  Joy

# 99
  • Мнения: 2 255
Мишолина, какъв сексуален тормоз на работното място сте им спретнали на файърменчетата Laughing
 Слушах една позната разказваше, тя е трето дете.За първият ми брат, казва, майка ми наредила 2 албума, сортирани снимки етц., за по-голямата ми сестра, 1 албум, а за мен, лепнала на единият от техните албуми, на последната страница 1 моя снимка с къдричка: Миси уаз борн", и тва е  hahaha
 Тааа, така, и майката е човек, уморява се, писва й, гасне ентусиазма  Grinning

 Да живее интернет!!!

# 100
  • Мнения: 405
MrsG това за месото го прочетох тук първо:
http://www.llli.org/llleaderweb/LV/LVDec99Jan00p130.html

А снощи зачетох една книжка, която е официално издание на ААП и там пише следното:
"For most babies, the first solid food is rice cereal, followed by oatmeal and barley. .... You may use premixed baby cereals in a jar or dry varieties to which you add formula, breastmilk or water. However, meats are richest in iron and zinc, which are nutrients that babies need. Meats can also be introduced as the first solid food."
А по-налоду споменават месото като втора храна след кашата:
"If you started with cereal and your baby has accepted it, you can start introducing him to other foods slowly. One possible order is meat, vegetables, and fruit."
http://www.amazon.com/Caring-Your-Young-Child-Revised/dp/055338290X

Та така, просто ми беше интересно длаи някои е започвал така. На мен най-голямото ми притеснение е, че е роден по-рано и не е имал време да натрупа запаси с желязо. Пумпал, вас какво ви посъветваха по повод захранването? Нещо по-различно от стандартните съвети?

Ние сме на доктор чак на 9ти, а исках да се информирам малко повече преди това.

# 101
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ати, и аз съм чела това за желязото и захранването с месо - това е препоръката и на Ла Лече Лигата. При нас захранването не протече никак добре, тъй като той просто отказваше да приема каши или каквото и да е от лъжица, предполагам че сукателният му рефлекс е прекалено силен, нямам представа. Може пък и аз да съм го объркала с това изключително кърмене на поискване, знам ли.
Ако имаш някакви притеснения за желязото ще му пуснат изследвания на кръвта, малчо излезе анемичен и му изписаха капки витамини обогатени с желязо. Напоследък взе да ги пие, ама преди отказваше, не се връзвам много и не спазвам стриктно - детето е много енергично и не виждам никакви проблеми.
Знам как е когато дойде време за захранването, аз подлудих всички тук, май колкото по-малко четем, по-добре. Следвай инстинктите си, и правилото е по малко и изчаквай по два-три дни до седмица за да видиш как ще реагира бебока. А колкото до месото, моят и досега отказва категорично да яде месо, каквото и да било. Кара само на млечни продукти, добре че не алергичен към краве мляко Laughing

# 102
  • Мнения: 405
Сипируми, аз имам един братовчед дето до 3г някъде беше само на мляко. Тогава формулата беше много скъпа и май караха на кисело мляко само. Сега е голям като баскетболист.  Laughing

Ще го мисля още това захранване, имам време.

# 103
  • Мнения: 2 563
Да ви се похваля - за пръв път почувствах кво е това ПМС. Този месец си смених противозачатъчните и днес, на края на 3 седмица, избухнах в плач на плажа, когато осъзнах, че съм забравила хавлиите.  Crazy Мъжът ми гледаше направо уплашено.  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 2 185
Аз съм с виза до 30-ти септември, тъй че автоматично съм елиминирана от всякакви американски октомврийски срещи  Cry Cry Cry , иначе бих отишла навсякъде честно казано  Peace . Ние обмисляме обширен трип през септември, сигурно по западното крайбрежие, и с малко повече късмет може да се запозная с някои от вас  Wink
Затова пък Биз, в началото на октомври ща не ща ще съм във Варна на изпити, тъй че може с теб да се видим ако имаш желание.
Бенсън, аз ти бях писала в някоя от предишните теми, ако имаш нужда от съдействие за хотела в София пиши ми на ЛС  Peace

Общи условия

Активация на акаунт