От кога с биберон - 3

  • 1 237
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Мами бихте ли ми казали по кое време сменихте бибероните?
Сина ми е на 4 месеца и сме с 2 но се притеснявам да не би да му е много слаб потока а ми се струва, че с 3 е много силен, понеже му излиза от устичката чак млякото.

купи си на АВЕНТ с регулиране на позиците, водят ги 3+, но може да пуска от 1 до 3 капки
Купих си, по принцип ползвам B-Free и 2 му е добре, но на Авента и с 2 се дави ужасно от това шише, даже му излиза млякото отстрани през устичката, аз ли не мога да се справя с него Whistling а насочвам чертичките към нослето Whistling

Въпросният накрайник е за след 6+ възраст, мисля  Rolling Eyes
Аз, съм го използвала със синът ми, когато започнах, да му давам кисело мляко. АМ просто изтича през него.

при нас вършеше и продължава да върши работа, води се 3+ обикновен биберон е, а не е тип накрайник за след 6 м

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Когато започне да пие каша или мляко с бисквити. Използва се за храни по - вискозни храни. За мляко е 2, за вода - 1.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 626
Има разлика и между бибероните на отделните фирми.
Чико - текат като река. Ужасни са.
Моята Маги в момента пие мляко от 2-ка на Би-фрий, който е за над 3 месеца. Но с 3-ката на Авент, за същата вързраст, се улива ужасно. И така в момента има биберони за над 3 месеца и за над 1 месец. Като давам по-гъсто мляко, примерно с плодово пюре, слагам 3-ката на Авент. Но пък понякога се запушва. Тогава слагам Авент на степени и омазването е пълно, ама поне тече. Ужас е.
Като почна да я храня и като почна да сменям бибероните, пишман ставам направо.

Общи условия

Активация на акаунт