пак за морето, но нещо конкретно

  • 2 550
  • 11
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Майчета, темата е морска, но имам конкретен въпрос. Някой почивал ли е на бунгала в Шкорпиловци? Ако има такива, моля, дайте отзиви и впечатления. Препоръки - какво да нося.

# 1
  • Мнения: 1 187
Като малка там ходехме всяко лято и беше страхотно.Мен също ме интересува и ще следя темата за отзиви.  Nature Sunny

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
Почивахме в Шкорпиловци през 1998 г....вярно ,че беше отдавна ,но в по-нецивилизовано селище край морето не бях ходила Shocked
Никога повече няма да стъпя на такова място.Тогава нямах представа накъде съм тръгнала-вече си правя предварително проучване Laughing

ПП -бяхме в почивна станция-незнам къде има бунгала.Може вече да са го поразхубавили....,но имай едно на ум .   newsm78

Последна редакция: чт, 09 юни 2005, 16:45 от Marceau

# 3
  • Мнения: 81
Ужас!!!!Не бях ходила на такова място,не знаех и че има.Обадих се да дойде моичкия да ни вземе.....,три дни изкарах там,повече никога..................Ще ти обясня,няма каде да отидеш да се забавляваш,няма децата къде да се забавляват,плажа е далеко,свясна храна няма,ВАРНА е далеко,Бургас е далеко,всичко е от 60-те години,мръсно и старо,Хората бяха в колите си натъпкали целите си кухни-хладилници,печки и каквото си помислиш,е ние не бяме с такава екипировка-не отиваи там

# 4
  • Мнения: 181
На кои точно бунгала ще ходиш? Фирмата ни имаше там бунгала и съм ходила няколко пъти, но ги продадоха вече. Общо взето е вярно написаното от мамите! Ако можеш - не ходи!!!!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Под всякаква критика е там!Не ходи с малко дете!А ако става въпрос за бунгалата които са в гората на баир разположени,съвсем е зле и обстановката вътре,а детето не можеш го остави и за секунда,щото може да се катурне по стръмното. newsm11

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Говорят ми за бунгала на бившия разградски завод "Диамант" - май къмпингът се казва "Синева" - имало санитарен възел във всяко бунгало, а в самия къмпинг детски кът. Не съм ходила досега там и май започвам да се разколебавам.

# 7
  • Мнения: 181
Бунгалата на Диамант са до брега на морето, явно някой ги е купил щом се предлагат, защото завода фалира (аз живея в Разград). Може би са постегнати и стават, но провери защото има и бунгала без санитарен възел. Проблемът е, че няма много развлечения там. Сега може да има някакво развитие, но преди 2 години беше пълна скръб!!!!

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 714
А дали някой е почивал в комплекса "Камчия". Какви отзиви ще ми дадете за там - бунгала, цени, развлечения за деца

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А дали някой е почивал в комплекса "Камчия". Какви отзиви ще ми дадете за там - бунгала, цени, развлечения за деца

  На Камчия плажът е много опасен  Sad винаги има разни гадни водовъртежи, не минава година без инциденти...

  А към "екстрите" на Шкорпиловци, мога да добавя и огромните стада черни прасета, дето ги пускат нощно време.

# 10
  • Мнения: 181
Извинявам се, че пак се намесвам, но без да искам да те разочаровам и там няма кой знае колко развлечения. Всъщност представлява няколко къмпинга, в тях има барчета и магазини, но нищо повече - можеш да си правиш разходки по реката с лодка, но не безплатно:). Бунгалата в някои къмпинги са хубави, но и не много евтини - имах цени за миналата година, сега не знам. Иначе е много хубаво, плажът на Оазис е страхотен- много, ама много по-хубав от Шкорпиловци, където забравих да ти пиша има много камъни в морето и адски неприятно.

# 11
  • Мнения: 311
за шкорпиловци сте напълно прави,с изключение на едно:много от бунгалата са били купени и преустроени ,но кои точно не знам.В Камчия на Оазис има мн. и хубави бази,но почти винаги са заети или резервирани .

Общи условия

Активация на акаунт