Изневярата заздравявала брака??

  • 19 910
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Бихте ли ми разтълкували следното изречение от статията, че нещо съм затъпяла, явно, но не можах да схвана смисъла?

Понякога извънбрачната връзка може да е най-добрият начин за изневеряващия да получи информацията и подтика, които са му необходими, за да промени брака си", смята д-р Кършънбаум.

Значи аз за да изневевя ми липсва някакво инфо тъй ли?  newsm78 Или подтик?

# 16
  • Мнения: X

ако нямаш брак, значи нищо не си заздравил и язък дето си изневерил Sick
съжалявам, криво те разбрах.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 11:15 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 2 439
Малко да побългаря извода - начесва си крастата човека и се кротва при половинката си.
Ама чак пък и изследвания за такъв извод, дето и комшията от първия етаж да питаш ще ти отговори веднага със същото newsm78 Laughing

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Съмнявам се да е така. Трябва да си голямо перде, за да те заздрави.  Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако не се разбере от потърпевшия, наистина би могло да има освежителен ефект.
Като се замисля, има логика - изневеряваш, съответно живваш, спираш да мрънкаш из къщи за щяло и нещяло, излъчваш ведрост, което се отразява добре на атмосферата в къщи. Освен това след една изневяра обикновено разбираш колко много държиш на партньора си и как не ти се заменя за друг.

# 20
  • Мнения: 2 448
. Освен това след една изневяра обикновено разбираш колко много държиш на партньора си и как не ти се заменя за друг.

А кое ми гарантира, че ще разбера това? Ако разбера друго?  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 099
Донякъде си права Нати,обаче нищо не ми се заздравява да сгащя мъжа си да плющи някоя знойна хубавица Mr. Green
Евентуално ако не разбера,може,де да знам..

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
А кое ми гарантира, че ще разбера това? Ако разбера друго?  newsm78

Ако разбереш друго, вече става повод за друга тема в този подфорум... Mr. Green

Донякъде си права Нати,обаче нищо не ми се заздравява да сгащя мъжа си да плющи някоя знойна хубавица Mr. Green
Евентуално ако не разбера,може,де да знам..

Ами нали с това уточнение започнах поста си - "ако потърпевшият не разбере". Иначе мноо ясно, че не заздравява.

# 23
  • Мнения: X
. Освен това след една изневяра обикновено разбираш колко много държиш на партньора си и как не ти се заменя за друг.

А кое ми гарантира, че ще разбера това? Ако разбера друго?  newsm78
Не може да разбираш друго! Naughty
Трябва да се стегнеш и да бъдеш  образцова ССФ .
Всъщност ти може да си разбрала друго,но е по-важно да дадеш на другите ССФ да разберат,че бракът ти е непоклатим,мъжът ти е перфектен,а ти си неподправена и не се опитваш да избиваш комплекси,създавайки си идеализирам виртуален образ. BU  Peace  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 448

Трябва да се стегнеш и да бъдеш  образцова ССФ .
Всъщност ти може да си разбрала друго,но е по-важно да дадеш на другите ССФ да разберат,че бракът ти е непоклатим,мъжът ти е перфектен,а ти си неподправена и не се опитваш да избиваш комплекси,създавайки си идеализирам виртуален образ. BU  Peace  bouquet

Да, вземам си поука и не се надявай да кажа, че брака ми е бил "заздравен" . Laughing

# 25
  • Мнения: 2 169
Това са пълни глупости, че изневярата е полезна, някой го е измислил, за да успокои съвестта си, според мен. Close

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Грънци заздравява! Защо ли тогава хората се развеждат и заради изневяра на партньора?  newsm78

# 27
  • Мнения: 3 423
Грънци заздравява! Защо ли тогава хората се развеждат и заради изневяра на партньора?  newsm78

Защото не могат да преглътнат
собственическото си чувство.

Пък и нали не смятате, че София е Бостън.
Нито пък Каспичан, Исперих и Угърчин.
(Да ме прощават Сандански, Монтана и Трън)

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 20:43 от Liska

# 28
  • Мнения: 3 016
Грънци заздравява! Защо ли тогава хората се развеждат и заради изневяра на партньора?  newsm78
Това са пълни глупости, че изневярата е полезна, някой го е измислил, за да успокои съвестта си, според мен. Close
[/quote

 Peace

# 29
  • Мнения: 1 212
Ако не се разбере от потърпевшия, наистина би могло да има освежителен ефект.
Да тук именно е уловката в цялата статия  Wink
просто това никъде не се споменава  .....

Иначе някой вече го е казал :

 Laughing
Може би за брак пред разпад съвета е много добър .
Играеш, спипват те .... така и така работата се е разсъхнала .
Половинката проспива събитието .... изведнъж намираш нова тръпка в съвместното ви съжителство  Peace

Общи условия

Активация на акаунт