Изневярата заздравявала брака??

  • 20 004
  • 248
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 082
Аз пък не мога да разбера защо всички припявате:

"Щом е изневерил, значи нещо му липсва у дома!"

Ми не,не мисля,че е така. На някои индивиди им липсват просто още 2-3 девойки и за това си ги търсят навън.  Twisted Evil И разните там льольовци се чувстват повече мъже ако чукнат нещо чуждо. Виждате ли к'къв съм пич, че още ми връзват! И сега какво-да вземем да им ги водим у дома,че да не им липсва нищо, така ли? Всичко е в главата. Ако е решил, че едното таковане е най-важното нещо на света - ще кръшне. Ако в приоритетите му фигурират честност, лоялност, уважение и т.н. може и да се позамисли.

А нали знаете, когато попитали Мик Джагър, защо изневерява на Джери Хол, след като тя е тооолкова красива, той отговорил:

Аз не търся по-красива от нея, аз търся просто друга!  Joy

# 166
Ами ако стане обратното.Ами ако след изневярата изневерилия реши да освежава брака ежеседмично или ежемесечно ????????Тогава какво? Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 483
Това е въпрос за широко скроени хора  Laughing (дали изневярата заздравява брака)

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 04:26 от natashaa

# 168
  • Мнения: 118
Не мисля,че това е решение ,освен ако не става въпрос за споделена фантазия.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 12:51 от Пътуващ

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това е въпрос за широко скроени хора  Laughing (дали изневярата заздравява брака)


Какво означава широкоскроени? По правило точно те най-лесно се изхлузват от кройката Laughing

# 170
  • Мнения: 23
А не е ли възможно да поговори с партньора си, вероятно "нещото" липсва и на него.

Това е мн. добро решение - стига да има кой да те чуе като говорите, и втория и третия и четвъртия път, не само да вдигат рамене и да викат " Ами аз съм си такъв" Да ама не беше! Аз с кой съм живяла допреди това тогава....След шестият път реших че ми е останала някаква си частица гордост и спирам да моля, питам и търся...

Но вие опитайте да говорите! Всъщност - задължително е! Много пъти помага... А ако не - поне ще разберете къде по дяволите се намирате.

  bouquet
Подкрепям те напълно!
А за темата, не би ми се отразила зле някоя и друга "емоционална инжекция" ей така между другото......    Joy

# 171
  • Мнения: 580
 "Изневярата заздравявала брака??" - това го е писал и казал човек ,който 100% изневерява .Аз обаче съм на срещуположния полюс -"Изневярата разрушава брака " ,не е задължително да е мигновенно....достатъчно е да се посее семето на съмнението и хоп раздялат ти е в кърпа вързана .....Съгласна съм с Шанел ,изневярата слага край не само на една любов ,но и на човешки взаимоотношения.

# 172
  • Мнения: 1 731
Коя изневяра?физическа,психическа,виртуална? newsm78

# 173
  • Мнения: 4 778
Ами ако стане обратното.Ами ако след изневярата изневерилия реши да освежава брака ежеседмично или ежемесечно ????????Тогава какво? Rolling Eyes
Как какво?! бракът им ще пръщи от свежест Mr. Green

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 16:31 от Kasidy

# 174
  • Мнения: 1 559
Ами ако стане обратното.Ами ако след изневярата изневерилия реши да освежава брака ежеседмично или ежемесечно ????????Тогава какво? Rolling Eyes
Как какво?! бракът им ще пръщи от свежест Mr. Green

мдааа Laughing...и от болести сигурно Joy Joy

# 175
  • Мнения: 592
Зависи от брака - за да се твърди такова нещо, очевидно има и такива случаи. За протокола моята връзка не е от тези, но съм чувала и виждала, че при някои се получава  - свят голям, връзки/бракови разни.....

# 176
Аз пък искам не да изневерявам,но искам да разбера дали ревнува?Защото отрича,но аз имам подозрения,че ревнува миличкия Laughing
Но как да го разбера по-дискретно newsm78 Embarassed

# 177
  • Мнения: 4 778
Има Не-ревниви хора и няма нищо ненормално в това. Не го вкарвай във филми, себе си също че после може и да съжаляваш.

# 178
  • Мнения: 25
Изневярата със сигурност рано или късно разваля брака. Това просто не можеш да го забравиш,дори и да се опитваш.

# 179
  • София
  • Мнения: 105
Чакайте сега! Става въпрос за изневяра, която не се разбира! Много ясно, че ако половинката разбере, доверието се къса и болката е голяма! Но сетете се и че много често /особено при мъжете все пак/  изневярата не е свързана със споделяне на чувства. Тогава тя в просто един физически акт, след който последствията наистина може да бъдат заздравяващи брака! Може да го отдадете на чувство за вина, на освежаване, на излизане от рутината....
Тежко е момичета, но поне пред себе си трябва да го признаем, че на любимите мъже, поне веднъж в нашата дългогодишна връзка може да им се случи да кривнат от правия път и то без ние да разберем! Това не означава, че не ни обичат и че най-любимото им място е точно до нас, където и ще се върнат! Просто не трябва да ни дадат и повод за най-малкото съмнение, че ни сме единствените за тях!
Проблем е разбира се, когато става въпрос за системни случки или още по лошо, когато се намесят чувства, насочени извън дома!

Общи условия

Активация на акаунт