Десет причини да излезете от къщи без грим

  • 7 227
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 491
Чувствам се гола, ако изляза без червило.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Всъщност, за мен най-важен е равният тон на лицето. Всичко останало е "бонус"Simple Smile Никога не излизам без  да съм си сложила фон дьо тен, коректор, пудра и руж. Това ми е минимумът. И мисля, че би трябвало да бъде така и за 90% от жените, защото аз поне не съм видяла жена с перфектна кожа.
Съгласна съм с това, че състоянието на кожата трябва да е приоритет, но не и с останалото.Аз лично познавам много жени с перфектна кожа и мисля, че ще е по-резултатно усилията да се насочат към самата кожа, отколкото замаскирването й.Да не говорим, че  неподържаната кожа с грим не можеш напълно да я скриеш,най-много и той да изглежда зле. .За мен единственото задължително нещо е кремът със слънцезащита.
И ако фон дьо тен, коректор, пудра и руж са минимумът, ме е страх какво ще е максимумът LaughingЯ сподели Mr. Green

Кой отрича грижата за кожата отвътре? Но понякога, за себе си говоря, хормоналните промени няма как да ги 'заличиш' с крем или витамини отвътре. Както и да промениш типа кожа - моята е безкрайно бледа и тънка. Без тонален крем съм като опитно пособие за младия паталого-анатом - всичко ми се вижда и не е нужно да ме кълцаш.
Вкупом проблемите, с които няма как да се 'пребориш', дават една чудна картинка. Не, че не съм прекрасна и натюр, но с грим съм направо защеметяваща baby_neutral Laughing
Иначе пълната програма, освен посоченото, включва сенки, молив спирала, червило, гланц. Ако излизам вечер, слагам и очна линия или си правя опушен грим.

# 107
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И аз харесвам равен тен на лицето, но няма сила на света, която да ме накара да сложа ФДТ.
Пудра също ( преди години обаче съм ползвала).

И аз тъй.  Peace Не е нужно прекалено клепане - ако си знаеш предимствата, ще ги изтъкнеш и с малко грим, но нанесен където и както трябва. Ако някоя мадама обаче твърдо е решила да се намаца като Мерилин Менсън преди концерт, нищо няма да й помогне ...

# 108
  • Мнения: 6 641
Всъщност, за мен най-важен е равният тон на лицето. Всичко останало е "бонус"Simple Smile Никога не излизам без  да съм си сложила фон дьо тен, коректор, пудра и руж. Това ми е минимумът. И мисля, че би трябвало да бъде така и за 90% от жените, защото аз поне не съм видяла жена с перфектна кожа.
И аз харесвам равен тен на лицето, но няма сила на света, която да ме накара да сложа ФДТ.
Пудра също ( преди години обаче съм ползвала).
Защо?

# 109
  • Мнения: 2 388
Защо ли? Simple Smile Просто полудявам в буквалния смисъл при допира му върху кожата  на лицето ми. ФДТ съм слагала 2-3 пъти откакто се гримирам изобщо, ами крайно ми е неприятно.
Пудра преди ползвах редовно, от доста време съм я заменила с перли за лице, от тях съм по-доволна.

# 110
  • Мнения: 660
Няма какво да разизквате по-темата ссф е най красива и винаги е на 6 и без грим  Joy
Така,че грозните да слагат грим,красивите да не слагат,така се уеднаквяват нещата..И всички сме красиви Mr. Green Сега сериозно,много самоуверени мацки прочетох...Защо и по-улиците не срещам често такива обаче... newsm78
По темата не слагам грим когато детето е болно и се налага бързо да го карам някъде,до близкия магазин,до казана..На плажа слагам като Менсън се правя,инак как ще ме забележат Joy.Не майтап там слагам гланц,винаги си го нося,без него не мога....

# 111
  • Мнения: 139
1 ---не слагам грим,защото се харесвам без грим
2---- не понасям мисълта,че след дълго обикаляне навън с количката ще трябва да си губя времето със свалянето на грима.
3--- в жегата е същински ужас като ти се разкапе нацапонтеното от лицето.
4--- не слагам грим,защото не ми харесва да се правя на палячо.
5--- не слагам грим,защото доста от продуктите по българския пазар са само ментета.
6---не слагам грим,защото съм с много чувствителна кожа и от най малкото се обривам
7--- не слагам грим ,защото след секс се размазва грозно.....
8--- не слагам грим,защото са ми казвали,че и без него съм достатъчно красива
9---ненавиждам пудренето на нос и слагането на червило само ,за да привлечеш нечие внимание
10--- не слагам грим ,защото нямам нито време ,нито желание за това! Mr. Green

# 112
  • Мнения: 6 641
1 ---не слагам грим,защото се харесвам без грим
2---- не понасям мисълта,че след дълго обикаляне навън с количката ще трябва да си губя времето със свалянето на грима.
3--- в жегата е същински ужас като ти се разкапе нацапонтеното от лицето.
4--- не слагам грим,защото не ми харесва да се правя на палячо.
5--- не слагам грим,защото доста от продуктите по българския пазар са само ментета.
6---не слагам грим,защото съм с много чувствителна кожа и от най малкото се обривам
7--- не слагам грим ,защото след секс се размазва грозно.....
8--- не слагам грим,защото са ми казвали,че и без него съм достатъчно красива
9---ненавиждам пудренето на нос и слагането на червило само ,за да привлечеш нечие внимание
10--- не слагам грим ,защото нямам нито време ,нито желание за това! Mr. Green


6 и 10 причина са единствените смислени и обезмислят останалите.

palavata_monahinq аз съм така със стилизиращи продукти за коса.

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 15:16 от смачкано цвете

# 113
  • Мнения: X
1 ---не слагам грим,защото се харесвам без грим
2---- не понасям мисълта,че след дълго обикаляне навън с количката ще трябва да си губя времето със свалянето на грима.
3--- в жегата е същински ужас като ти се разкапе нацапонтеното от лицето.
4--- не слагам грим,защото не ми харесва да се правя на палячо.
5--- не слагам грим,защото доста от продуктите по българския пазар са само ментета.
6---не слагам грим,защото съм с много чувствителна кожа и от най малкото се обривам
7--- не слагам грим ,защото след секс се размазва грозно.....
8--- не слагам грим,защото са ми казвали,че и без него съм достатъчно красива
9---ненавиждам пудренето на нос и слагането на червило само ,за да привлечеш нечие внимание
10--- не слагам грим ,защото нямам нито време ,нито желание за това! Mr. Green


6 и 10 причина са единствените смислени и обезмислят останалите.

# 114
  • Мнения: 369
1 ---не слагам грим,защото се харесвам без грим
2---- не понасям мисълта,че след дълго обикаляне навън с количката ще трябва да си губя времето със свалянето на грима.
3--- в жегата е същински ужас като ти се разкапе нацапонтеното от лицето.
4--- не слагам грим,защото не ми харесва да се правя на палячо.
5--- не слагам грим,защото доста от продуктите по българския пазар са само ментета.
6---не слагам грим,защото съм с много чувствителна кожа и от най малкото се обривам
7--- не слагам грим ,защото след секс се размазва грозно.....
8--- не слагам грим,защото са ми казвали,че и без него съм достатъчно красива
9---ненавиждам пудренето на нос и слагането на червило само ,за да привлечеш нечие внимание
10--- не слагам грим ,защото нямам нито време ,нито желание за това! Mr. Green
Много е пренаситено и преувеличено  newsm78
Чак пък толкова  hahaha Joy

# 115
  • Мнения: 139
Това си е лично мое мнение на никого не го натрапвам и на никого мнението не съм критикувала....разбира се като станеш на годинки е задължително да излизаш с грим,иначе ... afwitch af  Joy

# 116
  • Мнения: 191
Харесвам се гримирана, но предпочитам да оставя силния грим за събота вечер. Лека спирала и гланц са ми достатъчно, а напоследък съм се вманиачила да си почиствам кожата (аман от черни точки) и само разнасям някакви термални води. Та през седмицата почти изцяло съм без грим, включително и на работа.

# 117
  • Мнения: 5 647
Напоследък все по-често излизам без грим. Най-много един молив да си сложа на очите. Просто нямам време да се гримирам.

# 118
  • Мнения: 369
Това си е лично мое мнение на никого не го натрапвам и на никого мнението не съм критикувала....разбира се като станеш на годинки е задължително да излизаш с грим,иначе ... afwitch af  Joy

Що си яхнала метлата?
Да нямаш притеснения за външния си вид? Joy Joy Joy  bouquet

# 119
  • Мнения: 1
Днес просто ще ми се наложи да бъда стабилно гримирана...през живота си не съм била толкова червена  Sad

Общи условия

Активация на акаунт