Кадифена кожа

  • 6 899
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
След пилинг с каквото и да се намажеш, кожата става кадифена.


Именно  Peace  И аз да препоръчам още един начин за естествен пилинг,който научих от форума - зехтин,мед и кафява захар - нито гъсто,нито рядко,обтрива се и се изплакваш,малко цапа банята  Mr. Green,но за кожата е супер.

Иначе,по моите критерии -  Гарние розов и Бетина Барти - череша и ориз  Thinking / от нашата обща приятелка си го взех  Simple Smile /

# 16
  • Мнения: 342
След пилинг с каквото и да се намажеш, кожата става кадифена.
Аз използвам утайка от кафе или морска сол. Имам нормална кожа. Сега се мажа с бебешкото олио на малкото тролче, че все забравям да си купя мазило. Като постоя малко, то си попива и гледай ти, кадифена кожа.  Laughing
Покрепям  Peace
и аз смятам, че пилинга е по-важен от мазилото след него.

# 17
  • Мнения: 43
Важно е да се знае какво е   състоянието на кожата в момента  ,че с конвенционалната козметика много малко може да се  помогне  ако е портокалова в момента.

# 18
  • Мнения: 2 388
и аз смятам, че пилинга е по-важен от мазилото след него.
Аз пък не съм съгласна. С какъвто и пилинг да се направя ( независимо дали е купен или "форумски" ), ако не се намажа след това с мляко или лосион, кожата ми е суха и това ме побърква.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 779
и аз смятам, че пилинга е по-важен от мазилото след него.
Аз пък не съм съгласна. С какъвто и пилинг да се направя ( независимо дали е купен или "форумски" ), ако не се намажа след това с мляко или лосион, кожата ми е суха и това ме побърква.

То след пилинг в никакъв случай не трябва да се оставя кожата суха, задължително се маже, защото иначе се губи еластичността на кожата и ето как например се появяват стриите. Sick

# 20
  • Мнения: 85

[/quote]
Иначе,по моите критерии -  Гарние розов и Бетина Барти - череша и ориз  Thinking / от нашата обща приятелка си го взех  Simple Smile /
[/quote]

Още един глас за Бетина Барти - череша и ориз, аз си взех Body Butter,  а не Lotion. Малко е мазен обаче за лятото. Иначе кожата става мекичка

# 21
  • Мнения: 1 813
Бетина Барти ми я препоръча и козметичката.
Там за какви цени става дума?

Fresh Gale, сетих се !   Wink

# 22
  • Мнения: 738
Запис, че и аз още не съм попаднала на перфектния лосион...

# 23
  • Мнения: 630
Червеният на Гарние използвам, както и на Дав с блестящите частички. И след двата усещането за кожата ми е точно такова, кадифено. Но практиката е показала, че при всеки даден продукт действа по различен начин

# 24
  • Мнения: 738
В съседната тема много хвалят някакво масло на Бетина Барти. Аз имам лосион на марката, черния, много хубаво мирише, но не го чувствам много добре на кожата си...Трябва да потърся маслото Thinking

# 25
  • Мнения: 3 641
Кдифена ми става след ексфолиране с утайка от кафе, зехтин и мед. След това мажа обикновено със Севънтийн или червения на Бетина Барти. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 314
още един глас за Дав с блестящи частички  Peace   

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
още един глас за Дав с блестящи частички  Peace   
Като писах не можах да се сетя кой беше хубав от тези блестящите - и аз го харесах Дав-а.Peace Jeny_J и твоя пилинг ще го пробвам непремено.



Бетина Барти ми я препоръча и козметичката.
Там за какви цени става дума?

Fresh Gale, сетих се !   Wink

Ако питаш мен - много добри  Simple Smile Аз имам лосиона,беше около 10 лева.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
В съседната тема много хвалят някакво масло на Бетина Барти. Аз имам лосион на марката, черния, много хубаво мирише, но не го чувствам много добре на кожата си...Трябва да потърся маслото Thinking

Ползвала съм и лосионите на Бетина Барти, но са много по- леки от маслото. На него единствено не ми харесва, че е много гъсто и трудно се нанася.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Позлвала съм крема за тяло на Дав беше нещо дав силк...може би след месец ползване кожата ми стана точно като коприна. Забелязваше се, щом приятелките ми ме питаха с какво се мажа

Общи условия

Активация на акаунт