Съхранява ли се АМ в пюре?

  • 1 244
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Престояло повече от час не съм давала и не бих.

# 16
  • Мнения: 1 062
Аз не бих рискувала и то, заради един картоф и една лъжица АМ.

Няма му нищо от един път, детето си го изяде, не ми е капризен, нищо му няма днес. А и все пак веднага след като видях че е повече количеството го пъхнах във фризера. И нямаше само картоф, то си беше цяла манджа-имаше още морков, лук, телешко, подправки и пр. Всичко БИО. БНо така или иначе няма да повтарям. Исках да разбера има ли някой, който е изпадал в същата ситуация.

Ок, радвам се, че не е имало реакция, аз казвам за себе си, че не бих. Всеки сам решава какво да дава на детето си. Аз обикновено се страхувам и спазвам указаните срокове и понеже на кутията пише " в рамките на 1 час", а дори и в пюре все пак млякото си е разтворено, за това. Освен това ти си написала, че си направила на детето картофено пюре ( то предполага картофено пюре с картоф и мляко  Grinning), но дори и да има повече неща пак не бих. Както и да е, мнението си е лично мое, не е упрек.  Peace Хубаво е, че детенцето ти е добре и не е имало проблем  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 391
Аз не бих рискувала и то, заради един картоф и една лъжица АМ.

Няма му нищо от един път, детето си го изяде, не ми е капризен, нищо му няма днес. А и все пак веднага след като видях че е повече количеството го пъхнах във фризера. И нямаше само картоф, то си беше цяла манджа-имаше още морков, лук, телешко, подправки и пр. Всичко БИО. БНо така или иначе няма да повтарям. Исках да разбера има ли някой, който е изпадал в същата ситуация.

Ок, радвам се, че не е имало реакция, аз казвам за себе си, че не бих. Всеки сам решава какво да дава на детето си. Аз обикновено се страхувам и спазвам указаните срокове и понеже на кутията пише " в рамките на 1 час", а дори и в пюре все пак млякото си е разтворено, за това. Освен това ти си написала, че си направила на детето картофено пюре ( то предполага картофено пюре с картоф и мляко  Grinning), но дори и да има повече неща пак не бих. Както и да е, мнението си е лично мое, не е упрек.  Peace Хубаво е, че детенцето ти е добре и не е имало проблем  Simple Smile
Даа, няма проблем, не се притеснявай. Hug Разбира се че всеки решава за себе си.  Laughingаз втори път няма да го правя; това е ясно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Еми то АМ не става отровно след 1 час. Просто се губят важни елементи от него. Предполагам за това не се дава. Иначе ако някой знае каква е причината, нека сподели, но аз лично по логично не мога да си го обясня.

По темата: До час, час и половина давам, но от там нататък ........  ново  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4 753
Честно да си кажа давам АМ и 4 часа след като съм го направила... обикновено като излизаме на разходка... Проблеми нямам... С пюре не бих го давала на следващия ден например, но за час-два не виждам проблем...

# 20
отговора се крие в надписа на кутията на всяко Ам където пише че не трябва да се съхранява повее от 1 час защото се получава разпад на някои систавки а други стават от едни в други които са например зловредни за детето да не говорим че млеката  с живи бактерии имат една особенност  че бактериите или умират или се поразвъждат и променят млякото .....

Общи условия

Активация на акаунт