търся мама счетоводител

  • 1 684
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
на някой инспектор май не му се е работило или са го почерпили
и подкрепям Нефертити  - дай жалба и до НАП

# 16
  • Мнения: 95
момичета пред мен е пресен случаи как кмет не изпълни решение на съд и то върховен,то кво остава за предписание на инспекцията по труда това е държавата ни за съжаление

# 17
  • Мнения: 382
изпрати му и някоя телевизия
не му давай да спи спокойно

# 18
  • Мнения: 3 621
продължавай да си търсиш правата и успех

# 19
  • Мнения: 7 947
Ами ето така, както ти казвам - просто не може...

ако не се спазят предписанията инспекцията налага глоби, и то солени... явно работодателя ти намира друг начин да се оправи, пусни още една жалба, но този път приложи копие и до НАП
Ами ходих до инспекцията и там ми обясниха онова, което написах по-горе! Те пишели предписание, глоби, но не можели да го задължат! Да взема документите/предоставяли ги ако искам/ и да ида да го съдя...
Не че сме опрели до пустите 20 лв месечно, то никоя мама не разчита на тях, но ме дразни факта, че поради пропуски в законодателството и прочее - аз съм потърпевша!!! Защо аз да съм обезщетена, при положение, че вината не е в мен!!! Къде отиват правата на децата ни???

# 20
  • Мнения: 3 621
незнам точно какъв ти е случая и защо така са ти казали, сигурна съм в това което казвам защото фирмата в която работя е глобявана точно заради неспасени предписания от инспекцията по труда, шефа естествено отказа да плати глобата и след няколко месеца получихме писмо от агенцията за държавни вземания , и си плати като поп и с лихвите дори

# 21
  • Мнения: 34
Освен по една българска за Мургина и тая пуста Масларова - друго не ни остава. Това си е!

# 22
  • Мнения: 7 947
незнам точно какъв ти е случая и защо така са ти казали, сигурна съм в това което казвам защото фирмата в която работя е глобявана точно заради неспасени предписания от инспекцията по труда, шефа естествено отказа да плати глобата и след няколко месеца получихме писмо от агенцията за държавни вземания , и си плати като поп и с лихвите дори
Не говоря за глобите, които не ме засягат лично, тях сигурно си ги е платил, говоря за пустата бележка за доходите, която така и не ми даде Wink

Общи условия

Активация на акаунт