AVON обсъждане на продукти-6

  • 20 009
  • 413
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте!

Отдавна нищо не съм си поръчвала на Ейвън. Снощи разгледах он-лайн каталога и искам да попитам за парфюмчетата от първите страници за 9,90 - хубави аромати ли са? Искам нещо леко, лятно.

И за ФДТ "Невидим воал"  - става ли за нещо предвид ниската цена?

Мерси предварително за отговорите!
препоръчвам ти Рома от двата вида - другия е по-остър
за фон дьо тена мога да да ти препоръчам успокояващия, но цената му е по-висока

# 376
  • Мнения: 1 259
Здравейте!

Отдавна нищо не съм си поръчвала на Ейвън. Снощи разгледах он-лайн каталога и искам да попитам за парфюмчетата от първите страници за 9,90 - хубави аромати ли са? Искам нещо леко, лятно.

И за ФДТ "Невидим воал"  - става ли за нещо предвид ниската цена?

Мерси предварително за отговорите!
препоръчвам ти Рома от двата вида - другия е по-остър
за фон дьо тена мога да да ти препоръчам успокояващия, но цената му е по-висока

И аз препоръчвам Рим.... много е свеж, лек и приятен...и удобен за носене в чанта Sunglasses

# 377
  • София
  • Мнения: 4 051
Ето как изглежда отворен чадъра на Синтия.

направо ме развеселиха последните 3 стр. от темата Joy (с най добри чувства, разбира се)

# 378
  • Мнения: 3 835
Миме,нищо не се вижда.

"Невидим воал" е съвсем лек фдт, почти без покривност. Подходящ е за кожа без много дефекти.

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 15:01 от Стики

# 379
  • Мнения: 1 855
Като стана дума за този ФДТ,да питам някой ползвал ли е пудрата от тази серия-Color Trend и как е?

# 380
  • Мнения: 3 835
Стики, дано си права,всъщност вярвам ти ама нали все очакваме чудеса. Разочаровах се защото знаеш какво целях,а не се получава никакъв тен. Но щом пък кожата става хубава,какво повече да искам   bouquet

Малко се позабавих с отговора!
Та, дай сега да си направим кожите красиви и здрави, пък зимата ще си направим и химическия пилинг, за да си заличим петната!  Sunglasses

# 381
  • София
  • Мнения: 4 051
Миме,нищо не се вижда. ...
А, що така newsm78    А, сега:

Извинявам се, че снимката е толкова голяма...

# 382
  • Мнения: 231
Понеже нямам каталог на Ейвън да попитам в новия има ли нещо с по-висок слънцезащитен фактор и още по-важно - има ли ефект от него?

# 383
  • София
  • Мнения: 4 179
Понеже нямам каталог на Ейвън да попитам в новия има ли нещо с по-висок слънцезащитен фактор и още по-важно - има ли ефект от него?
С  колко по-висок? Има 25-средна защита, има с 30-висока и детските-с 50 SPF с вит.Е. Виж на стр.36-39 от каталога www.avon.bg

# 384
  • Мнения: 231
Понеже нямам каталог на Ейвън да попитам в новия има ли нещо с по-висок слънцезащитен фактор и още по-важно - има ли ефект от него?
С  колко по-висок? Има 25-средна защита, има с 30-висока и детските-с 50 SPF с вит.Е. Виж на стр.36-39 от каталога www.avon.bg
Благодаря   bouquet

# 385
  • Мнения: 7 947
Вече писах, но ще повторя - аз взех слънцезащитни за нас с тате - Ф10 - нито сме изгоряли, нито почервеняли - разнася се супер лесно, не мазнее, доволна съм! За след слънце също са добри - спрея охлажда нажежената от слънце кожа, много приятно е, а маслото - мирише на кокос и прави кожата мека мека...ползвам си го още за след бръснене, то е огромна опаковка. Детски взехме спрея Ф30 /зелен на цвят е, лекьосва дрехи да знаеш, а пръскалото - пръска на всички посоки, така че е добре да пръснеш на ръката си и да го размажеш по телцето, докато детето е голичко/ - Яни остана бял като брашно от него - явно определено не позволява слънчевите лъчи да достигнат кожата, чак се подразних, че ще го върна бял и последните два дена го мазах с нашето - не изгоря, а просто хвана страхотен тен  Laughing

# 386
  • Мнения: 3 050
Аз много си харесах шапката  Grinning

# 387
  • Варна
  • Мнения: 10 816
nellyr и Poli, мерси за отговорите ви!

# 388
  • Мнения: 688
момичета нуждая се от представител от хаджи димитър има ли такива

# 389
  • София
  • Мнения: 4 051
момичета нуждая се от представител от хаджи димитър има ли такива
Заповядай тук, на първа страница си избери Peace

Общи условия

Активация на акаунт