AVON обсъждане на продукти-6

  • 20 004
  • 413
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 947
Ми явно си ги ползва тя  Laughing
Както и да е - аз така или иначе сега съм поръчала малката рокля и тресел - ще го видя - дано не се разочаровам!

# 316
  • София
  • Мнения: 3 581
Ми явно си ги ползва тя  Laughing
Както и да е - аз така или иначе сега съм поръчала малката рокля и тресел - ще го видя - дано не се разочаровам!
по-скоро не си купува, защото все пак излиза скъпичко ако поръча от всички парфюми мостри

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Ми явно си ги ползва тя  Laughing
Оставам с впечатлението, че си мислиш, че мострите са безплатни за представителите, а това далеч не е така   Rolling Eyes Не само, че си ги плащаме, а и не можем да си купим само една мостра, а само на комплекти от по 5 броя и съвсем не ни излиза евтино, ако някой иска да подуши всички парфюми  Tired Все пак човек може грубо да се ориентира от ароматизираните страници във всеки каталог (а те не са малко обикновено) и като се спре на няколко аромата да помоли за мостра за да си избере. Поне с моите клиентки е така, макар че доста често получават като бонус за редовните поръчки по някоя мостричка, а ако нямам мостра, се е случвало да си мъкна някой от моите парфюми да ги пробват, тъй като по едно време имах около десетина  Blush Въпрос на желание и разбиране  Peace

# 318
  • Мнения: 7 947
Ами да, мислех че мострите са безплатни!!! Безумно е да си ги плащаш! И естествено, че ще искам всички да подуша - за да си избера...странна работа  Thinking
А за ароматизираните страници - отдавна не съм виждала на парфюмите ... и ако има - то е на един два от тях, ама през тва време съм забравила миризмата на предишните и...както и да е.

# 319
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами да, мислех че мострите са безплатни!!! Безумно е да си ги плащаш! И естествено, че ще искам всички да подуша - за да си избера...странна работа  Thinking
да това сме го обсъждали много пъти с момичетата- представители
за съжаление всичко се заплаща от представителя и мостри, и каталози и доставка на кашона
Ние също искаме да имаме всички мостри, защото понякога даже ароматизираната страничка не дава пълна представа за аромата, но просто няма как - особено и с това условие всяка мостра да съдържа 5 бр

# 320
  • Мнения: 6
Здравейте, имам въпрос за червилото Perfect Wear "Комфорт през целия ден" SPF 12 (на стр. 109 от К10). Мислите ли, че някой от нюансите му е подходящ за носене през деня, с други думи иска ми се да е по-неутрален и естествен цвета, не прекалено тъмен? Heavenly Cappucino, Sunset Rose, Coral Reef, например, такива ли са?

# 321
  • Мнения: 994
Ами да, мислех че мострите са безплатни!!! Безумно е да си ги плащаш! И естествено, че ще искам всички да подуша - за да си избера...странна работа  Thinking
А за ароматизираните страници - отдавна не съм виждала на парфюмите ... и ако има - то е на един два от тях, ама през тва време съм забравила миризмата на предишните и...както и да е.
за съжаление изобщо не са безплатни и когато наистина излиза доста солено....аз лично понякога купувам когато влиза нов парфюм, когато мострите са намалени...  Rolling Eyes Наистина е безумно, но и мострите и каталозите и торбичките и още безброй неща се плащат и ние представителите сме такива за удоволствие а не за печалба  Wink

# 322
  • Мнения: 13 999
Понякога мострите се предлагат с отстъпка, примерно с 40% поевтини от обикновената им цена (за да не споменавам суми да кажем 5 мускалчета са на цената на едно кафе с мляко ) , но не всички видове парфюми и тоалетни води наведнъж- един път едни друг път други.
Аз примерно винаги си поръчвам и опитва. Ако ми хареса си купувам набелязаното, а после мострите ми вършат страхотна работа - много е удобно защото се пръскам в къщи, а с мострата освежавам миризмата през деня.

Здравейте, имам въпрос за червилото Perfect Wear "Комфорт през целия ден" SPF 12 (на стр. 109 от К10). Мислите ли, че някой от нюансите му е подходящ за носене през деня, с други думи иска ми се да е по-неутрален и естествен цвета, не прекалено тъмен? Heavenly Cappucino, Sunset Rose, Coral Reef, например, такива ли са?

Аз така се бях подлъгала по Heavenly cappuchino, като си мислех че е добър цвят без да е рот озовата гама. Оказа се обаче доста тъмно и не бих го нарекла естествен. За другите обаче не знам.

# 323
  • Мнения: 1 336
Аз вчера си получих поръчката, която този път беше съвсем скромна, за сметка на следващия Laughing

1. спрей за хоса с ябълка - адски приятен и наистина с ефект върху краищата, макар че само веднъж го употребих. Останалото викам а си го пазя за морето Laughing
2. боди спрей Little black dress -  но за него няма какво да кажа, освен че ароматът ме подлудява...
3. душ гел от новата серия, червеният - Романс мисля че се казваше - страхотен аромат, имах такъв парфюм преди време. Много икономичен също така, за първи път ползвам такъв душ гел, който с едно нанасяне ми е достатъчен за цяло къпане.
4. Гъбичката за баня е много сладка и тя Laughing

За следващият път съм поръчала: зелената серия за стягане, която е на промоция на последна страница; два рол она; балсами за устни; йогурт за тялос  череша. Обмислям да добавя и скраб за тяло с маслина от серията Спа - някой да е ползвал?
Аз съм доволна от скраба - има фини маслинени черупки и излющва добре.

# 324
  • Мнения: 7 947
да кажем 5 мускалчета са на цената на едно кафе с мляко
Е това ли е скъпото  Shocked

# 325
  • Мнения: 36 174
да кажем 5 мускалчета са на цената на едно кафе с мляко
Е това ли е скъпото  Shocked

за 20-30 парфюма - направо си е за без пари, нали?

# 326
  • Мнения: 7 947
В каталога още не съм видяла да има 30 парфюма, да не говорим, че не се купуват на веднъж...но това си е личното ми мнение. Едно кафе с мляко е около левче май...а ако ги предоставяте на клиентките си и те си купят парфюми - ще си ги избиете многократно...просто не я разбирам тая политика нито на фирмата, нито на дистрибуторите, това е  Wink
И пак да попитам - тресела на какво мяза  newsm78

# 327
  • Мнения: 994
В каталога още не съм видяла да има 30 парфюма, да не говорим, че не се купуват на веднъж...но това си е личното ми мнение. Едно кафе с мляко е около левче май...а ако ги предоставяте на клиентките си и те си купят парфюми - ще си ги избиете многократно...просто не я разбирам тая политика нито на фирмата, нито на дистрибуторите, това е  Wink
И пак да попитам - тресела на какво мяза  newsm78
има наистина около 20 различни аромата на Ейвън и постоянно излизат нови, а освен  това не са само парфюми, а има и червила, кремове и т.н. Средно един комплект мостри (5 от даден вид е около 2-3 лв) и ако наистина се сметне излиза доста скъпо.Това вече всеки сам си преценя как да води политика.......Аз лично се старая да взимам мостри от новите неща или ако някой ме помоли за нещо специфично  Peace

# 328
  • Мнения: 7 947
А колко е печалбата от един парфюм на средна цена - примерно 30 лв?

# 329
  • София
  • Мнения: 3 581
А колко е печалбата от един парфюм на средна цена - примерно 30 лв?
като станеш представител ще разбереш

Общи условия

Активация на акаунт