La Redoute - Кодове - 4

  • 54 063
  • 509
  •   1
Отговори
# 270
  • В море от любов
  • Мнения: 519
При мен нищо не работи за БД Sad, изпробвах всички кодове от темата, но уви Confused
В кошницата си имам неща за 90 евро, всичките са намалени newsm78, ако някой има някаква идея, моля да сподели Praynig

# 271
  • Мнения: 1 368
При мен нищо не работи за БД Sad, изпробвах всички кодове от темата, но уви Confused
В кошницата си имам неща за 90 евро, всичките са намалени newsm78, ако някой има някаква идея, моля да сподели Praynig
По този повод, че нито един код за БД не ми работи, аз реших да се изхитря - и РЕШИХ ДА СИ НАПРАВЯ НОВ АКАУНТ.
Но ударих на голям камък - дава ми системна грешка.
Аз обаче упорито ще продължавам...... Sick

# 272
  • Мнения: 6 643
При мен нищо не работи за БД Sad, изпробвах всички кодове от темата, но уви Confused
В кошницата си имам неща за 90 евро, всичките са намалени newsm78, ако някой има някаква идея, моля да сподели Praynig
По този повод, че нито един код за БД не ми работи, аз реших да се изхитря - и РЕШИХ ДА СИ НАПРАВЯ НОВ АКАУНТ.
Но ударих на голям камък - дава ми системна грешка.
Аз обаче упорито ще продължавам...... Sick


Ами аз снощи си направих нов акаунт ,но пак нито един код за БД не е активен .

# 273
  • Мнения: 533
  При мен туку що ми прие 45381 за БД и ще се опитам да си пусна поръчката.
PeaceСтана!

# 274
  • Мнения: 5
Искам да си поръчам неща за моето бебоче от Балчк съм на коя от трите мами мога да поръчам.Да ми пише на лична  bouquet  bouquet  bouquet
това е линка към другата тема.Там можеш да направиш връзка с тези майчета които правят поръчки.И поизпразни кутията си с лични защото се опитах да ти пиша там и не можах - тази тема е за кодовете,не за самита поръчките  Peace
Много се извинявам незнах Embarassed Embarassed Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet

# 275
  • Мнения: 38
момичета успях да пусна поръчка с бд с код 57428 пробвайте и вие Hug

# 276
  • Мнения: 2 231
момичета успях да пусна поръчка с бд с код 57428 пробвайте и вие Hug
Пробвах всички изброени(възможни) и тц #Cussing out. Ще чакам или по-големи намаления или код за БД. Явно е въпрос на късмет newsm78.

# 277
  • Мнения: 733
Урааа, успях да пусна с БД - код 57428 , обаче от радост и да бързам забравих да си сложа номера на чека с намалението.  Mr. Green Нищо, ще имам повод да пусна още една поръчка  Joy

Още едно ураааа и от мен  newsm44 newsm44 newsm44

Pepsilight, да си жива и здрава, че го сподели!!!!!

# 278
  • into the blue
  • Мнения: 771
E**** чудото само при мен ли нито един код не работи,няма БД,няма подаръци,нищооооооооо Sick

# 279
  • Мнения: 1 745
момичета успях да пусна поръчка с бд с код 57428 пробвайте и вие Hug
И при мен работи!  Hug

# 280
  • Мнения: 16
страхотно!!! Въпреки 4-тата по ред тема тук може да се намерят коментари и впечатления, а кодовете са десетина.Няма ли най-накрая да престанете???????????????????????????

# 281
  • София
  • Мнения: 3 787
При мен проработи 45381 Laughing.Веднага ще заформя една бърза поръчка,да не го изпусна Mr. Green

Ето и кода от днешната ми фактура:18465
- 40 % sur votre commande TEXTILE/femme,homme,garson,beaute,unge de maison/
- 30 % sur votre commande LITERIE
- 25 % sur votre commande MAISON

Sauf pages rouges,vertes,prix mini.

# 282
  • Мнения: 733
страхотно!!! Въпреки 4-тата по ред тема тук може да се намерят коментари и впечатления, а кодовете са десетина.Няма ли най-накрая да престанете???????????????????????????

sisi81, понеже чета както тази тема, така също и се ровя по френските сайтове за кодове - за мое и предполагам общо съжаление, откакто е почнало намалението нови кодове няма... да не говорим, че доста от старите вече са невалидни или пък сме се сдобили с доста от подаръците...

За мен лично кода за БД си остава най-ценен и обсъждането дали един или друг работи не са толкова празни приказки. Ето например последния, който използвах 57428 - някой го написа преди време, но при мен не проработи. Днес цял ден ровя сайтове за БД и почти се бях примирила, че май ще трябва да се обзаведа с ненужен подарък, когато видях поста на Pepsilight. Пробвах на шега, но взе че стана! Честно казано подскочих на стола и моментално си поръчах нещата. А като гледам и доста други...

В четирите теми за кодове до сега, май си има закономерност - в първите постове се систематизират работещите в момента кодове, а после следва обсъждане - кое, как, защо работи или не - не мисля, че е лошо или неполезно  Peace

# 283
  • Мнения: 743
Някой може ли да ми помогне с малък ориентир за условията на код 44075 и 44083 ,сложих продукт на Taillissime , имам в кошницата неща на стойност 37 евро,но пак ми дава само подаръка и не ми маха доставката Rolling Eyes,моля помагайте  Praynig
При мен 57428 не подейства Sad

# 284
  • Мнения: 108
65781   -40% de remise sur mes 2 articles préférée + frais de livraison à 5.40 ? code 65803 pour paiement dans 3 mois code pour paiement habituel
78468   Un drap de bain VUARNET gratuit livré avec son sac de rangement en utilisant le code promo
78212   от 20% до 50% Валиден до 30.06
58696   маха 18Е от 50Е. Валиден до 30.09
51179   маха 20Е от 50Е + подарък сервиз 21 части . Валиден до 30.09
58629   20Е/55Е ; 37Е/100Е ; 65Е/175Е за зелени страници
24058   дава някакъв подарък.Пишеше нещо за поръчка над 64Е , но не съм записала какво точно е условието за да го използваме пълноценно   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт