Жилищен парк Рожен в София

  • 8 506
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
ЧЕстно казано точно тази част от Надежда не е особено хубава за живот, малко е отдалечено. По ул. Екзарх Стефан се строят поне 5-6 нови блока, а мястото е в пъти по хубаво.
За чистотата на въздуха според мен най голямо значение има дали си на оживен булевард/ кръстовище. Най мръсният въздух съм дишала, когато работех на едно от централните варненски кръстовища- няма такава гадост, когато много коли чакат на светофара и тръгват накуп. Понякога дори глава ме болеше.
По отношение на "затворения" комплекс съм съгласна с по горните мнения- прекалено много са блоковете, за да е наистина затворено. Ние също сме в такъв уж затворен, но само с един блок. Предимството е, че можеш да слезеш пред блока с децата, градинката е поддържана ( за което се плаща), можете да си сложите люлка/пързалка, която да си е само ваша. Но колкото повече хора, толкова по трудно. Естествено реалността е малко по различна от образът, пъвоначално представен от строителя - аз лично си представях двора по голям, но...какво да се прави.

# 16
  • Мнения: 69
Благодаря за коментарите момичета, някои от тях ми бяха много полезни като се обаждах да питам днес. Бях си набелязала цял списък с въпроси! Не знам, не изглежда зле ... на първо питане  newsm78

# 17
  • Мнения: 256
Нека не забравяме, че при такава инвестиция всеки има собствени подбуди в кой район да бъде и т.н., съобразяването е и с други неща, поне при мен.
Да допълня, че план метрото ще минава оттам, също така, което е голям плюс с този трафик в София. Дано поне се светнат да направят големи паркинги в района на спирките на метрото.

И още нещо - фирмата дъъъълго я проучвахме, не сме се целили на сляпо. Действахме с познат архитект и сме се съобразили с всички съвети и хитринки, дето ни сподели.

# 18
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
За авторката не знам ама ние с мъжа ми точно това направихме. И сме доволни. Дават срокове и си изпълняват обещанията!!! А доколкото съм чувала от познати...това при строителите не е често явление.
И да ви кажа за инфраструктурата - там си я има. Строителите трябва само да си оформят парка с алеите, дето са ни обещали, но на нас по принцип най ни хареса заради детската градина. До комплекса ще правят. То и в сайта си го пише.

А какви са цените на м2?

Общи условия

Активация на акаунт