Big Brother епизод 4

  • 26 109
  • 614
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 278
Аз като върл фен на предаването си признавам,че ще повърна ако пак видя Здравко и фамилия в него Simple Smile То трябва да е Здравко брадър вече. Поне с успокоение виждам,че това явно е ирония. Не мисля,че още има някой,който вярва,че ще изкара пари като тури пак на екрана това мило семейство.Но аз така си и мислех за предния път,а тя христинчето взе ,че спечели.Така,че не знам ние какво мислим и какво мислят хората,които гласуват newsm78

# 46
  • Мнения: 2 147
Голяма простотия Hug #Cussing out

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ама вие от къде знаете, че легендарното семейство ще участва  newsm78 Някъде обявено ли е  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Пускат слухове, че да подгреят населението  Laughing
 Ама се получава веднъж стомна за вода, втори път стомна за вода... и на третия път стомната взела, че се счупила. Нашенци вече нищо ново не могат да измислят - вече вкараха всички възможни екземпляри от флората и фауната.

# 49
  • Мнения: 959
Ама вие от къде знаете, че легендарното семейство ще участва  newsm78 Някъде обявено ли е  newsm78

 Как виждате "Биг брадър" без Нико?
- Ами казах ви, сбор от идиоти, от които, сигурен съм, ще се получи нещо велико, по-велико от всичко досега. По- велико ще бъде, защото в следващия “Брадър” ще участват Здравко, Христина и рожбата им. Ще бъде яко, много яко, всички ще зяпат и копче не могат да кажат. Семейството на Здравко и Христина ще убие всички ВИП-ове.


Ето, от тук но аз, силно се надявам, че е просто майтап.

# 50
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
E тогава значи е на ред голямата награда да спечели хлапенцето им, да няма празно в семейството  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 405
Цитат
В новия "Биг брадър" ще участват Здравко, Христина и детето им

Да се запася с найлонови пликчета в такъв случай, че ще има да повръщам  Sick (не заради детето им).

# 52
  • Мнения: 1 685
 ooooh! ужас-тая ,Христина хич не ми харесва.

# 53
  • Мнения: 4 519
Един добронамерен съвет от мен - вместо да си тормозите организма с повръщане, просто не гледайте!  Grinning
Абсолютно не вярвам пак да ги натикат в къщата! Наистина ще е подигравка с драгия зрител.  Stop

# 54
  • Мнения: 4 519
ooooh! ужас-тая ,Христина хич не ми харесва.
Ще ни стават съградски - искали да живеят в Бургас, като компромисен вариант между Сливен и Приморско.  Mr. Green

# 55
  • Лондон
  • Мнения: 403
Искам лично да се запозная с някой,който е гласувал за Христина.

# 56
  • Мнения: 1 312
ooooh! ужас-тая ,Христина хич не ми харесва.
Ще ни стават съградски - искали да живеят в Бургас, като компромисен вариант между Сливен и Приморско.  Mr. Green
Б*си компромиса Whistling
Все едно между Трънково и Зевзядово да изберат Чикаго.

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Няма нЬе   Laughing Wink

# 58
  • Мнения: 82
Оффф,аман от тях!Кви са толкова тия хора,че все около тях се върти тоя "Биг брадър"???

# 59
  • София
  • Мнения: 1 654
Неееееее, Росен Цанков е казал това с ирония  Tired
Дано, никак не ми се гледат познати физиономии вече, а на тия двамата пък съвсем Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт