Мимито проходииии !!!

  • 1 558
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 873
Браво на принцесата!Яко ти дупе мамо сега само да я гониш Grinning!

# 16
  • Мнения: 138
Честито  Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 5 140
Малиии,толкова малка и толкова смела! newsm44

Браво на детето,получава един  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 041
Честито! Леко и безпроблемно ходене!
Гери, ако имаш време ми пиши на ЛС, моля те, какво ще подготвяш за прощъпулника!
Ние още спорим кога да направим на Ици прощъпулник! Свекървата първо казваше ,че не ходел стабилно! Сега обикаля дори от стая в стая, а новият мотив е че тази седмица  не била хубава/ нещо свързано със Спасов ден Rolling Eyes/.
Другият спорен момент е, че трябвало в сряда да направим питка, а за прощъпулника се правил тутманик newsm78! Ние също сме от Пловдивско и предполагам, че традициите ще са еднакви?! Иначе от чудене, май ще трябва да го съчетаваме с рожденния ден Embarassed!

# 19
Честито и от нас с Теди
много целувки и весело ходене по света на сладкото Миме

Криси и Теди Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 469
Честито! Да е жива и здрава! А и на мама краката, като тръгне да я гони по площадките.

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Късно прочетох великата вест, но и аз да се включа към поздравленията. ЧЕСТИТИ ХОДЕЩИ КРАЧЕТА НА АДАШКАТА МИ. Твърдо да стъпва по земята, и да не се спъва. Много целувки от Анджи и кака Ели  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 334
Честити ходещи крачета! newsm68

# 23
  • Мнения: 488
Честита ходеща самостоятелност на малката сладурана и само по хубави пътища да върви занапред!  bouquet
Така, така, момиченцата по-раничко трябва да прохождат, че да бягат от нашите ергени, че пък ние като ги подгоним!!!  Laughing Още тренираме вкъщи, но скоро и аз се надявам да споделя благата вест  Praynig

# 24
  • Мнения: 235
ЧЕСТИТО
 running

Общи условия

Активация на акаунт