В игри и закачки АВГУСТинчето прави крачки след крачки!

  • 8 069
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 222
Добро утро!

Шоши-снимките са суперски!
Дивена, Жужка-много жалко, че сме се разминали. Следващия път дано се съберем всички!

Днес се очертава горещ, юнски ден. Хубави разходки на всички!

# 286
  • Мнения: 514
Violeta76 ---Мерси и аз така мисля  Thinking!Днеска ще звънна на личната да видим какво ще стане!Когато бяхме на консултация на 5 този месец нищо не каза ,а може изобщо да не го е забелязала! ThinkingДано не е нещо опасно ! Praynig Praynig Praynig Praynig

# 287
  • Мнения: 514
нещо ми се бъгна форума newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 288
  • Мнения: 1 554
Добро утро

бяхме на консултация 9400кг и 73см за см май немогат д аму опънът хубаво кра4ето,все дребосък го изкарват ,ана мен ми се вижда 4е дълъг расте newsm78

# 289
  • Мнения: 3 388
Ами, Виолета, просто нямаме такива навици  Grinning

Мами в парка, много сте хубави, а бебоците са вече големи момиченца и момченца- сладури!

Франи, може просто да сте по-малки. Измери си го и ти вкъщи  Simple Smile Верен отговор- средно аритметично на двете стойности  Wink Laughing

Тук днес май наистина дойде лятото  Party Пускаме пералня след пералня, готвим и след това излизаме  Sunglasses

# 290
  • Мнения: 324
Добро утро!   bouquet

Сладкишче, дано бактерията не е упорита и се оправите бързо!
И аз се притеснявам какви ще са изследванията на Мая, ще излязат чак на 25-ти. Но поне със сигурност вече знам, че ще ги коментира добър лекар  Wink
Шоши, прекрасни снимки-портрети правиш! А моделите ти и в случая са страхотни!  Heart Eyes
Като отворихте дума за мача снощи: Мая играе с баща си в хола, той по-скоро гледа мач. По едно време чувам Мая да плаче, питам какво й е, а той: "Ами като гледа как играят, как няма да плаче!"  Joy
Соня, а тук още вали и е студ Sad Нямам търпение вече да ходим на плаж.
Морска, защо не го премериш, като стои прав? Така ще е най-точно.

# 291
  • Мнения: 1 554
Мдаа абе хи4 не сме дребни,75см бебета които са с нас на разходка,като застане Теди до тях се вижда 4е е колкото тях или малко по висок Thinking знам ли newsm78 ще си го измеря като се събуди,ноо мисия невъзможна ,имам рулетка Mr. Green

# 292
  • Мнения: 467
Добро утро на всички и от мен  Hug
Супер слънце е изгряло, лятото дойде и тук  Grinning И ние пускаме пералнята, измиваме чиниите и хоп, навън ! В такова време все ми иде да харча...лоша работа  Blush

# 293
  • Мнения: 324
ноо мисия невъзможна ,имам рулетка Mr. Green

Що бе? Понатискаш го леко до стена да се изправи хубаво и отбелязваш с нещо леснотриещо се къде му е върхът на главата. После мериш с рулетката от пода колко е. Представям си го лесно, само не знам как ще ти стои мирен, че да отбелязваш Simple Smile

# 294
  • Мнения: 324
В такова време все ми иде да харча...лоша работа  Blush

Ти по-добре изчакай намаленията - съвем лято ще е и ще харчиш двойно без " BlushLaughing

# 295
  • Мнения: 1 554
мдааа,ще трябва да си прижаля телефона за да седи мирно Sunglasses

възхитена съм,от снимките,страхотни мами  с страхотни деца,Ирем4ее,да на караш Керем д ацунка корем4ето от
 
мен Heart Eyes .Пиванова голям си скелет Laughing кога отслабна толкова  bouquet  Дамян е страхотен,аз неможах д аго видя на живо Crossing Arms

# 296
  • Мнения: 467
В такова време все ми иде да харча...лоша работа  Blush

Ти по-добре изчакай намаленията - съвем лято ще е и ще харчиш двойно без " BlushLaughing
Няма да съм тукаааа  Flutter в БГ ще съм си точно по това време  Grinning Но то и там ще ме сърбят ръцете знам си аз  bowuu
Хайде махам се че бебокът надава вой.

# 297
  • Мнения: 1 554
ЯЯ, не ме дразнете с тези шопинг терапии Twisted Evil ааааааааааа,аз имам ограни4ение ooooh! докога ли Outta Joint

# 298
  • Мнения: 3 388
Тук салдите /сезонните намаления/ започват на 7-ми юли! Направо броя дните вече  Mr. Green Мъжо също  Twisted Evil
Харесала съм си и 2 чифта /маратонки и сандали/ в Geox, обаче по 100 евро са чифт е абсурд да платя, затова се надявам да ги намалят поне с 30%  Grinning
Вале, и  на мен ми мърморят, а и като ще се купува голяма къща, харчовете за дрехи нали знаеш как им се виждат на мъжете. Ама няма голи да ходим - макар така дори повече ще им харесва  Laughing
Охх, това моето дете голямо шило, много палаво взе да става, не мога да го удържа и все по краката/панталоните/полите ми се закача.  Разбирам защо някои мои приятелки започват работа- успяват да си починат доста добре  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 243
Що стаа, мацки  Crazy Mr. Green
Малииии, голяма жега е тука  ooooh! не ми се мисли юли и август какво ще е  ooooh!
Много яки снимки  Heart Eyes Дребните са такива сладури  Crazy
Аз изпрах количката на Яни и съм я проснала на слънце на терасата, надявам се до час -два да изсъхне  Flutter
Аз шопинг терапия не съм практикувала от преди да забременея  Sad Едва ли ще имаме възможност скоро да го направя Confused Абе, да сме живи и здрави  Hug
Дивена Яни като се събуди и като отвори очички и за 2-3 минути са му червени, но бързо се оправят  Peace Иначе ако Нати е със сини очи трябва много да ги пазиш - ако не понася очила, винаги и слагай шапка с козирка или чадър  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт