Да изчезнеш след пет...теми

  • 11 141
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На мен ми се случи миналата година да питам нещо в подфорума на осиновителите и така ми скочиха.Те се оказаха тънкообидните.И тъпото е, че не получих отговор на въпроса си.
Сега по принцип повече чета.Но аз и в живота съм такава- не обичам много да участвам в клюките и търканията.Но: всеки ден чета форума Laughing

Зависи какво си питала и по какъв начин си питала. Simple SmileЧак пък тънкообидни,не сме. Naughty

# 121
  • Мнения: 17 546
Зависи какво си питала и по какъв начин си питала. Simple SmileЧак пък тънкообидни,не сме. Naughty
И защо да зависи какво е питала? Вероятно нещо свързано с темите в този подфорум, едва ли е нещо странично. А че сте тънкообидни някои там, сте. Не е единствената с такова впечатление прасковата. Премисли, сигурно има защо да го казва. Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз преди ден-два отказах на един новак да му говоря във 2л., мн.ч., като се обосновах точка по точка. Освен това не му вързах на мерака трайно да се преселя в "Маджите", след което той изчезна.
Надявам се да не ни лиши от мъдрото си присъствие и проникновени мисли.
Лекинко съм притеснена, обаче, защото беше убеден/а, че се намира във "Форума на НАЙ-ГОЛЕМИЯ/Иван Ангелов/, прикани ме да го напусна, а аз не се подчиних.
Вероятно се чувства омерзен/а от наглостта ми и може наистина да вземе да изчезне Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 3 835

 Laughing Какво е това "Маджите"? А тия във форума на "най-големия" на Вие ли си говорят?

# 124
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Зависи какво си питала и по какъв начин си питала. Simple SmileЧак пък тънкообидни,не сме. Naughty
И защо да зависи какво е питала? Вероятно нещо свързано с темите в този подфорум, едва ли е нещо странично. А че сте тънкообидни някои там, сте. Не е единствената с такова впечатление прасковата. Премисли, сигурно има защо да го казва. Peace
Винаги сме отговаряли на въпроси и сме помагали до колкото е било възможно.Но има моменти,когато се появи някои и ни в клин ни във ръкав изтърси нещо,дето да се чудиш да се ядосваш ли да се смееш ли.Мен лично са ме питали няколко пъти, преди време на ЛС колко аджеба пари съм дала за дъщеря си.Ами ей затова се обиждам,зададен въпроса по този начин.
Ако вие на мое място не бихте се обидили,ми нека тогава съм тънкообидна.  Hug

И да не оспамя съвсем темата,да си кажа,че е имало моменти,когато съм избухвала.Помнядве потребителки,които буквално ме бяха изкарали извън нерви,но съм простила и забравила. Grinning

# 125
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А нЕкой ще ми отговори ли 'що го баннаха Боре?! Много държа да съм в час!  bowuu

И аз искам да знам. Определено прави впечатление липсата му - нямаше друг с толкова теми.

# 126
  • Мнения: 1 095
Опитаха се да ме разкарат,ама не успяха както е видно  newsm48

# 127
  • София
  • Мнения: 2 840

 Laughing Какво е това "Маджите"? А тия във форума на "най-големия" на Вие ли си говорят?

Комай трябва да е готварският.
До появата на потребителя си говореха на "ти".
Ако не си разбрала, "Форума на НАЙ-ГОЛЕМИЯ" е темата за И.А. в "Кино и телевизия", а моят Форум би следвало да е "Манджи", щото съм задръстена лелка.
Не се подчиних и той изчезна. Сега, след тази тема, мисля, че трябваше да понамина през готварския, ама пусто, там се давя в слюнка, опасно е за живота ми.
А дано се върне сред нас потребителят, че сън не ме лови от угризения.

# 128
  • Мнения: 3 835

Ако не си разбрала, "Форума на НАЙ-ГОЛЕМИЯ" е темата за И.А. в "Кино и телевизия", а моят Форум би следвало да е "Манджи", щото съм задръстена лелка.

Не, как да разбера и аз, нали все у маджите кисна. Laughing Що не свиркаш като има купон, язък, сигурно е било забавно.

# 129
  • София
  • Мнения: 2 840
Не, как да разбера и аз, нали все у маджите кисна. Laughing Що не свиркаш като има купон, язък, сигурно е било забавно.
О, то не беше просто забавно, а трогателно някак си.
Абе, имаше и класически драматизъм.
У "Манджите" няма ни възвишени чувства, ни съвременна мелодрама, ни някой новак, дето да ти сочи вратата и да ти дава наклон на черпака. Скука, демек, ама т'ва ни е мястото, а не да се врем сред младежта.

# 130
  • Мнения: 25 821
У "Манджите" няма ни възвишени чувства, ни съвременна мелодрама, ни някой новак, дето да ти сочи вратата и да ти дава наклон на черпака. Скука, демек, ама т'ва ни е мястото, а не да се врем сред младежта.

Стара жена, така да лъже, бива ли? Тц, тц, тц...
И в Манджите има страсти и битки, не е като да няма. Ама кой видял - видял, кой блял - проспал...  Mr. Green

# 131
  • София
  • Мнения: 2 840
Сийке, аз...такова...метафорично се изразих Embarassed Joy
Иначе у "Манджите" съм сигурна, че страсти се вихрят, ама аз съм на поредната диета, знаеш как е - след определена възраст, холестеролът вреден, захарта води до буйства, от пикантното вълни обливат...не е за мен тая работа Crazy

# 132
  • Мнения: 3 835
Не, как да разбера и аз, нали все у маджите кисна. Laughing Що не свиркаш като има купон, язък, сигурно е било забавно.
О, то не беше просто забавно, а трогателно някак си.
Абе, имаше и класически драматизъм.

Съвсем като древногръцки легенди и трагедии също. Сега ще ме накараш да ходя да диря темата. Жена съм, женаааа, пусто любопитство ме загложди. А се бях притеснила какво съм, да не съм безполово, щото си падам рибарка, отявлена. А туй се заклейми в една друга тема като необяснима мъжка глупост.

# 133
# 134
  • Мнения: 623
абсурд ... едва ли някоя персона във форума (освен администратор) може да изгони някой тук ...

защо пишеш с малки букви неща които всеки чете? не ме мъчи да правя копи и пасте ...


един небрежно лек ЦЪК на цитат би ти улеснил живота Laughing

Аз съм почти новичка...всяка седмица Whistling
Ма не бягам лесно Wink

Общи условия

Активация на акаунт