Да изчезнеш след пет...теми

  • 11 144
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 825
Никога никого не съм "захапвала" и съм изключително против да се прави. Аз без малко да се откажа от влизане във форума още на след третия си пост като новак, когато една пухкава кака в темата "Слаби срещу дебели" или нещо подобно реши да излее върху ми цялата натрупана ненавист към несебеподобните.

# 91
  • Мнения: 451
Защо някой си мислят,че могат много лесно да обидят,изгонят или спорят с  "НОВАК",аз също съм сравнително "нова",абсолютно никой не е в състояние да ме изгони обиди или унижи от къде знаете кой седи срещу вас и що за човек е???
.

Много сме, силни сме и сме мазохисти Mr. GreenКвото и да ни направите, ще се върнем с нови сили  Whistling Joy
Бтв кога потребител престава да бъде новак? Thinking След определен брой мнения?Определен брой форумни спорове? След първия си ''изгонен новак''? Mr. Green

# 92
  • Мнения: 677
Новак е състояние, някои никога не излизат от него и няма връзка с бройките публикации.

# 93
  • Мнения: 3 405
Големите акули, изяли някоя и друга цаца ще получат потупване по рамото от арменския поп  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 482
На мен ми се случи миналата година да питам нещо в подфорума на осиновителите и така ми скочиха.Те се оказаха тънкообидните.И тъпото е, че не получих отговор на въпроса си.
Сега по принцип повече чета.Но аз и в живота съм такава- не обичам много да участвам в клюките и търканията.Но: всеки ден чета форума Laughing

# 95
  • Мнения: 2 196
Нямам спомен някой да ме е захапвал.
Ама помня  едно тъъъъничко щипване от Сопрано и едно от Лиска. Laughing

А някои от новите са твърде обидчиви. Ето преди няколко дни един младеж, Тодорчо Някой си, пише си нещо в една тема и аз съвсееем случайно му казах ''Борисе'', той пък взе , че се обиди. Преди време същата случка, но с една мома Фиданка. Ми разсеяна съм, обърках и името, рекох и ''Стояне'',тя пък рече ми че съм невъзпитаница. Crossing Arms
 

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 09:27 от Бианkа

# 96
  • Мнения: 3 405
Как се разпознаха тези хора  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 3 634
В каквато посока е тръгнала темата за голата цица на Десисалва скоро ще има бой. Признавам, че подклаждам темата и провокирам наколко новаци. Обаче има 2-3 теми, по които мога да извикам всеки на дуел.  Mr. Green

# 98
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам усещането, че твърде много хора слагат знак за равенство между "бан" и "медал за храброст".

Никой не ми тежи на съвестта.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 14:20 от Reza

# 99
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Сарказъм, ирония, провокация- така действам. Често несъзнателно. Аз съм такава и в реалния свят, защо трябва да си правя изкуствен виртуален образ и да бягам от себе си?!

 Има порядъчен брой тънкообидни персони, които веднага налитат на думите ми като мухи на л**но.

Никого не искам да обидя персонално, като личност. Хапя онези, които са си охапани по рождение, те си личат по публикуваното. Ако ще и да са с найсе хиляди публикации или само с 1.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 524
аз не разбрах дали имаш предвид форума като цяло или клюкарника. ако приемем че се отнася само до клюкарника, то на мен лично ми е се случвало доста инатливо да ме заяждат преди време (при все че предмет на коментара не беше нещо казано точно от мен, а начин на изказване в друг подфорум), та определено ми се отщя да пиша или чета в клюкарника.   Rolling Eyes
не мисля че беше въпрос на чувствителност или на съзнателна обида към някого, просто мацките искаха да си почешат езиците и се справиха доста добре  Laughing не бих казала и че съм тънкообидна, и макар иронията да не ми е чужда в ежедневието, все пак я използвам "по предназначение", а не като самоцел Peace
открих много интересни теми днес докато мотаех из клюкарника и току виж ми "минало" и съм взела да пиша тук  Grinning

# 101
  • Мнения: 3 835
Не можах да изчета цялата тема, за което се извинявам!

Не, никой не ми тежи на съвестта, точно обратното! Никога не гледам кой колко мнения има, това е тъпо! Ако съм се заяла сериозно някога, с някой, то е било само по-много сериозни теми, за глупости и просто ей така да си чеша езика, никога. И все пак, досега никой не е успял да ме накара сериозно да се заяда с него, вероятно, защото в сериозните теми все пак знаем къде е границата, а в глупавите, не ме интересува.
Но, когато бях новак, един "старец" прояви разбиране към мое "новашко" изказване, необмислено изобщо. И досега храня симпатии към него, той е готин и затова го уважавам.

# 102
  • Мнения: 17 546
Да случвало се е да "хапя", но съм смятала, че съм права, затова съм си го позволила. Чак да напусне някой заради мен, не се е случвало, вярвам. Наскоро една госпожа с много звездички, която и до момента ръси смешки в една тема, ми рече, че ме оставя да пиша в темата, защото съм била искала да стана гуру, там.  newsm78 Как стигна до този извод, не знам. Може би притеснена за това, че не мисля баш като нея + повечето пишещи по въпроса там. Отговорих и възпитано-хапливо, но ми тръкнаха отговора и тя, успокоена, изживява себе си като гуру, въпреки, че предлагаше мястото Grinning Приятелката ми обаче, която пише от скоро в Бг Мамма, вече не пише в Клюкарника. На мен лично тя ми изглежда далеч по не емоционална от мен, но рева след първото си мнение в Клю-то, където matakosmata я изяде. Понякога много ми се иска да кажа на някого в очите какво мисля за него щото някои се самозабравят, но не виждам смисъл. Мен да ме уплаши някой и да спра да пиша тук няма как да стане. Спирам да пиша сама и само там където не искам, и когато не искам.

Рокси, бях, и на кино ще ходя.
Ама не дойде! Що, а?

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 01:25 от Балу

# 103
  • Мнения: 3 268
Ооо,и мен преди време ме беше подбрала една от модераторките и ме обиждаше в една тема.Момичетата ме защитиха и тя изтри всички мнения в моя защита,моите естествено също.Триеше ме поголовно.И кво,дреме ми на шапката.Аз какво да направя като я гонят комплекси?Беше ми мъчно обаче,до тогава си мислех,че тук сме жени майки,което ще рече добри жени.

# 104
  • Мнения: 4 762
Стеф, има и майки лошотии все пак  Laughing
 Анджи, коя е Нежнолина  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт