ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 64)

  • 13 601
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
 Wink
аз ви казах, че на тази снимка се харесвам. Обаче ако някоя от вас каже, че в деветия месец/а аз съм още в осмия!/ се харесва в детайли, ще скоча да й стисна ръката!

вещичке, аз съм с уиърпул навсякъде - и стари, и нови модели, предимно 1000 оборота, а старият модел е със сушилня. доволна съм. Нямат половин пране, но имат бързо пране/е пак е 50 минути/.

деница, чети, но като родиш, всичко ще нагодиш по себе си и бебето - както се чувствате комфортно. Ти чети, но не приемай всяка дума буквално, защото може просто да не се отнася за теб. Казвай си "това ми харесва, но онова няма да ми е комфротно...." и така.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 884
Ето я моята намазана пупа от вчера Wink
http://ketito.multiply.com/photos/album/13#1

danibon абе мързи ме и мен, ама няма на кой да го оставя. Мъжа ми абсурд, майка не изявява желание Rolling Eyes Свеки не ми е удобно да я помоля. А като си спомня предишния път с Дени като се прибрах от родилната и колко ми беше добре. Всичко се бях почистила, подредила , приготвила. Само за бебето се грижех и си охках Laughing

Изгря слънце отивам да простирам

# 17
  • Мнения: 64
АстартаHug
Дуци, гласувах за сладкишчето!
Кети, мисля, че в Дибо имаше малки скринове, ще потърся и ще ти пусна линк.
http://www.dibobg.com/products.html#
Да, ето по-надолу.
Тити, много си хубава!
ИСКАМ И АЗ НА МОРЕЕЕЕ!!!

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 12:52 от nip1977

# 18
  • София
  • Мнения: 114
Добро утро  Hug

И аз съм за среща, ама понеделнишка, че събота и неделя гледам да съм с мъж ми  Heart Eyes. Като пиявица съм, много любвеобилна съм станала Mr. Green, ако можеше и секс да правиме.... еееееех. Друг е въпроса, че много често изпитвам желание да го гръмна ама това е друга тема  Peace

Иначе за спане не ми се говори, дойде и мойто време да кукуригам. Колкото и да съм изморена преди 12 - 1 нелягам, а за заспиване не ми се говори - снощи май някъде към 3:30-4, добре сутрин си поспивам. Няма да ви казвам сутринта как се намерих на леглото, мъж ми и кучето горките сигурно са спали на една кълка на ръба  Joy

За чистене  Blush, пооправям помалко, колкото мога ама такъъъъъъъъв мързел ме гони, като лисицата с опашката съм  hahaha. Едно време като бяхме млади гаджета много се стараех, ама сега .... добре че момчето обича да му е подредено и много ми помага. Но пък има някои неща, които пак мен си ме чакат  Tired

Тити, много си убана, само един корем и морееее виждам аз на тази снимка, и как си наджапала във водата... ах твойта кожичка  Twisted Evil направо ти завидях. Аз като ходих до морето нестава за джапане, а сега само си мечтая за басейн ама с тия дъждове  #Cussing out

Момичета, някой може ли да ми обясни за степените на зрялост на плацентата? Мерси предварително   bouquet

Нип, на Дибо скриновете са 60/65/115 см, но ние ги уговорихме като индивидуална поръчка да ни го направят малко по-малко, затова че Кети може и вие да попитате  Peace

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 12:56 от puhtulka

# 19
  • Мнения: 142
Казват, че всяка техника си има и марка. За пералните май е Индезит.
Вечните перални са Миеле (или Миле както правилно се четат, ако не се лъжа) - немски са и за мен по-добри от тях няма. Нова в магазина обаче е доста скъпа - над 1000лв и се продават само във фирмения им магазин. Ние си взехме втора ръка, но перфектно качество и с гаранция 2г. По-стабилни перални не съм виждала изобщо. Има една фирма, която се занимава с внос на употребявани ел. уреди от Германия - цените са повече от приемливи, обслужването на много високо ниво. От няколко години пазаруваме от тях, както и много наши близки и сме много доволни.

# 20
  • Мнения: 4 371
Кети, верно ти е много малък. Но ти нали каза, че назад ти отивали бебетата Simple Smile

Снимката на Тити ще се направя, че не я виждам Crossing Arms Обичам го това море беее.

Веси, купихме си пералня миналия месец, съветвахме се с някакъв, дето много разбирал, та той ни посъветва Електролукс. Искахме Канди, но каза, че на стара слава лежали. И така, перална и отделно сушилня си взехме Електролукс Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Еее, тити, направо вече прекали Crossing Arms Да ни пращаш снимки от моренцето е даже по-гадно отколкото да ни беше снимала менюто на най-якия ресторант smile3514 Обидена съм пък Crossing Arms Как искам да топна крачета Cry
Кетито, ама верно много ти малка пупата  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 371
И аз искам среща на морето пък  Crossing Arms Да си киснем подутите глезенчета в морската вода, да седим на сенчица с плодово коктейлче в ръка и бриза да ни подухва....еееех, мечти

 smile3515

# 23
  • Варна
  • Мнения: 289

Момичета, някой може ли да ми обясни за степените на зрялост на плацентата? Мерси предварително   bouquet
Ами 3-та степен е плацентата преди раждане - узряла съвсем..Аз четах доста за това ,че моята взе да зрее от 8-мия месец. Преди 4 дни беше м/у 2-ра и 3-та степен/ 40 дни преди термин/ Сега нищо не правя по въпроса.Двама лекари са ме видяли.Прави се запис на тоновете - дали са ок, по това се разбира страда ли бебето.Правих запис - уж всичко е наред за сега. След 12 дни съм на консултация и пак ще правим запис. Вече ще съм влязла в деветия и ако се наложи се предизвиква раждане, защото с износена плацента да се държи бебето не е мн. добре. В краен случай операция, но първо се предизвиква нормално, ако всичко друго е наред..

# 24
  • Мнения: 9
Цитат на: душичката 32 в четвъртък, 12 юни 2008, 15:20
Цитат на: Milena_vk82 в четвъртък, 12 юни 2008, 10:04
Някоя от вас не ли говорила с лекаря си да и сложат упойка при нормално раждане?
Аз днес нали ходих на консултация и случайно си срещнах и анестезиолога дето ми трябваше та си уговорих и епидурална упойка за нормалното раждане!
Отвисях си доста пред кабинета ,че беше станало някакво объркване с графиците на докторите!Бебо ми е станал 2757гр(+-120гр),взеха ми микробиология,направих си алергологичния тест за упойки(вс.е ок) и доки каза че от другата седмица започват да ми записват тоновете!Магнезия да го пия точно до 18 юни и да спирам!

Душичке, колко пари ти поиска анестезиолога за епидуралната упойка?

# 25
  • Мнения: 2 070
тити, супер си.

Деница, има линк в тия дето ти пратих за подготовка на гърдите, то по-скоро нищо не се прави и зависи от зърната. Добре е да ги оставяш без сутиен за известно време през деня, да се търкат в дрехите. Не се обтриват с хавлиена кърпа. Може да се правят контрастни душове, аз лично никога не съм специално за мястото, правила съм си на цялото тяло. Ако са вдлъбнати зърната може да ги подръпваш от време на време да поизлязат, да ги поизчистваш, ако има засъхнала коластра. Щом детето е сучело добре не разбирам все още какъв е бил проблема при теб.

Досега четох за Бамбино Мио, струва ми се сложно докато не го видя наживо, имам чувството, че голямо пране ще пада, а и не мога да си представя какво става с нааканите...Пише, че на три дни се перат, но нааканите най-вероятно се перат веднага и то на ръка, няма да ги чакаш да миришат. Отделно се чудя дали няма да пропускат, да се разместват...

Някой да е ползвал или виждал приятелка как се справя? Дали има тема със споделен опит, да ходя да ровя..

# 26
  • Мнения: 2 171
Емзи, Господ да те поживи с идеята за фурната Hug! Още днес ще изпробвам метода и ще пиша дали работи Peace.

Тити, много хубава снимка, и като пейзаж и като излъчване. Супер си Wink!

Кети, пък за твоята пупа нямам думи. Толкова си финна, пу-пу Grinning!

И аз бях изчистила всичко преди първото раждане и се прибрахме в един подреден и уютен дом, но сега просто няма как да стане номера. Като знам как Алекс разбива на пух и прах всичките ми усилия за чистене и подреждане и вечер след градината за половин час къщата заприличва на "кочинка" ooooh!. Направо не ми се мисли как ще вилнее 3 дни докато ме няма и какво ще заваря като се прибера от РД.

А колко съм зле с ума Rolling Eyes. Докато обсъждахте пералните се зачудих нашата каква беше. Чудих се, мислих и така и не се сетих, та ходих до нея да прочета ooooh!. Ужас, голяма шматка съм станала. Та нашата е Аристон с 1000 оборота и съм доволна, никакви забележки нямам.

# 27
  • Мнения: 13
Кети , каква малка тумба си имаш  Hug А тези вени от страни сега ли ти се появиха , защото моя корем се опаса от вени целия , дано после да се скрият .
Тити , какво си го навирила тоя тумбак  Hug А като ви чета с каква любов говорите за морето и ме хваща срам че още не съм слязла до плажа , а честно казано и мерак нямам .
Веси , ние сме с Канди , доволна съм и най- вече че има една 32 минутна програма , която ми е адски удобна за леко замърсените дрехи лятото .

# 28
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз искам среща на морето пък  Crossing Arms Да си киснем подутите глезенчета в морската вода, да седим на сенчица с плодово коктейлче в ръка и бриза да ни подухва....еееех, мечти

 smile3515
стига де, ние все едно само на морето висим...Вече ми е тежко и чакам сега утре и в неделя с нетърпение да почива мъж ми и да отидем заедно..Че да не ангажирам някой друг с моята личност тежкотоварна .. Иначе много ми се ходи и въпреки че ми е близо - сама не смея, повечето ми приятелки са на работа.. За сега само 1 ходене на плаж имам и то слънцето след 40 мин се скри ..

# 29
  • София
  • Мнения: 114
Весито   bouquet
На мен ми казаха, че моята била 2-ра степен, но това си било нормално за средата на 8-ми месец. И въпреки това нещо се изшашках, може би защото за първи път стана на въпрос за плацентата, а и покрай твоите премеждия. Иначе бебка си е добре  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт