Петъчна: Бихте ли правили секс за престиж ...

  • 4 029
  • 70
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Зачетох се в една интересна статистика нея 68% от жените биха спали с добре изглеждащ мъж срещу $1000.  (83% от мъжете биха спали с каквато и да е жена срещу сумата от $100 - но това не засяга темата). Предполага се че с увеличаване на сумата ще расте и процента, но въпроса ми е друг. Бихте ли се изчукали с някой/някоя за престиж. Ей така без пари (да ли да се похвалиш след това (по мъжки) или просто да подобриш самочувствието няма значение)
И ако да с кого ?




темата може да се интерпретира и като лека закачка с една дама, предполагам няма да се разсърди

# 1
  • Мнения: 274
Баси, колко пари съм спестил на жена ми.....

# 2
  • Мнения: 4 753
 Не. За престижа на оная ми работа не бих се продала Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 6 155
А да бе - да се хваля. Все едно на някой му пука с кого съм правила секс  Laughing
нЕма престиж в тая работа. Не бих.

# 4
  • Мнения: 740
Че откога е престиж правенето на секс с когото и да било?! Човещинка си е, но чак пък нещо което да те изкара едни гърди пред другите - не мисля Thinking


А не помоли ли самия ти нещо за малките букви?  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, разбира се. Само за кеф Sunglasses Ааа, и за предизвикване на раждане обмислям дали да не се пробвам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 401
Аз пък даже не мога да разбера въпроса.. newsm78

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 574
С Балак- веднага, мъжът ми ще ме разбере...

# 8
  • Мнения: 2 448
С добре изглеждащ мъж като се прави секс, значи е за престиж, така ли?  newsm78 Аз пък мислех, че тогава със сигурност е от желание.  Grinning

А ето какво ми каза един много близък на мен мъж (кой както иска така да го тълкува) -  Секса е за престиж, чикията за удоволствие.

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 За престиж - не, за кеф винаги.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Идеята е, че повечето жени и мъже ще се прижалят за прилична сума пари.
Но когато става въпрос да се изчука с някоя звезда работата не опира до пари ... или искате да кажете, че тълпите фенки се надяват на заплащане след едното чукане?

# 11
  • Мнения: 274
Имам един познат, който е чукал Селин Дион. Честно. Кълне се човека. Това ли е секс за престиж, щото и аз като Мизи, нещо не схванах съвсем въпроса.

Мизи, ние от борсата не сме много в час последните дни..Може би заради въвеждането на Ексетрата Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 161
Какъв престиж?Ако го правя,ще е много дискретно.Няма да имаме интерес нито той,нито аз от зурли и тъпани.

# 13
  • Мнения: 4 753
Няма да имаме интерес нито той,нито аз от зурли и тъпани.
О, Шанел и днес ме накара да се смея Simple Smile Зурла е различно от зурна, бре Laughing
Чак се замислих каква употреба може да има една зурла в контекста на така зададената тема  Mr. Green

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Имам един познат, който е чукал Селин Дион. Честно. Кълне се човека. Това ли е секс за престиж, щото и аз като Мизи, нещо не схванах съвсем въпроса.

Мизи, ние от борсата не сме много в час последните дни..Може би заради въвеждането на Ексетрата Simple Smile


някои се гордеят с колекцията си от "корици" на плейбой ...

# 15
  • Мнения: 2 448

Но когато става въпрос да се изчука с някоя звезда работата не опира до пари ...

Ето не опира до престиж, аз не бих се изчукала с Wentworth Miller , за да се похваля после или да си повдигна самочувствието, а само с напълно непознат негов клонинг и ще се постарая никой да не разбере.  Mr. Green  С което искам да кажа, че  известен , неизвестен, кефи ли ме пича, не мисля за никакъв престиж.  Wink

# 16
  • Мнения: 2 161
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.

# 17
  • Мнения: 2 161
Ако говорим за известни лица,аз с огромно наслаждение бих правила секс със Слави Трифонов.Но само веднъж,защото не искам да рискувам своето бъдеще.
И така,не бих казала на никого.Аз съм много предпазлив и недоверчив човек.

# 18
  • Мнения: 4 753
А то всъщност,какво е?
Духа се яко Laughing

# 19
  • Мнения: 7 474
Ако съм свободна и някой ме привлича ще се дам Mr. Green,
ако съм омъжена просто няма начин да се похваля  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 38 760
Като се замисля, къде-къде по-престижно е да се ожениш.
Еле пък за някой известен.
Също и да забременееш от някой по-така.
Ама да правиш секс - нищо работа е това, само проблеми.

# 21
  • Мнения: 274
Нали знаете онзи стар виц - некъв самолет се разбил над океана и единствените оживели били Клаудия Шифър и некъв пройчо, доплували до самотен остров. В първия момент, човека се зарадвал - хем жив, хем ще си чука Клаудия...Живели така няколко седмици, нашенеца щастлив, чука редовно, палми, океан...След още няколко дни започнал да става тъжен и унил...Клаудия забелязала и го попитала: "Кво ти е бе, майн херр? Защо си така унил? Кажи какво да направя за теб, за да си отново щастлив..."
"Ами добре. Имам само едно желание. Моля те, вземи моите дрехи и се направи на мъж и ела при мен" Отишла тя, маскирала се като мъж и отишла при него. Като  я видял, байното скокнал радостно, прегърнал я и казал: " Ееееее, аре бе батка...От кога те чакам да ти се похваля кого чукам от няколко месеца...."
Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 255
Чуках Боно.Заклевам се!!!!

# 23
  • Мнения: 740
И кво сега - престижна ли си ?  Party

# 24
  • Мнения: 2 401
Чуках Боно.Заклевам се!!!!

Мен пък не можа да ме обърне Кърк Хамет, въпреки уважението ми към него. Е на това му викам престиж!

# 25
  • Мнения: 4 965
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР". Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Винаги е престижно правенето на секс! Но човек като се ожени освин зъдължението да е престижен се налага и да е задължителен т.е. престижа движи задължението ... или нещо такова...

# 27
  • Мнения: 274
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР". Mr. Green

Станишев ли визираш?

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР". Mr. Green

шефа ли искаш да бройкаш?

# 29
  • Мнения: 604
Като се замисля, къде-къде по-престижно е да се ожениш.
Еле пък за някой известен.
Също и да забременееш от някой по-така.
Ама да правиш секс - нищо работа е това, само проблеми.
Проблеми за нас-а за мъжете още една бройка в списъка!

# 30
  • Мнения: 674
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР".

БОЙКО БОРИСОВ??? hahaha Joy Joy

# 31
  • Мнения: 5 622
Някои мъже не подбират, вече съм се уверила в това.  hahaha
Аз, обаче подбирам и още как. Не се давам/продавам и срещу 1 000 000 лв. Сама решавам с кой мъж искам да бъда и нито престиж, нито пари ме интересуват в такъв случай.

# 32
  • Мнения: 274
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 622
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile

Колко струваМЕ или колко струваМ? Защото самата аз по-горе избегнах обобщението като казах, че НЯКОИ мъже не подбират, макар да беше по-лесно да кажа просто, че мъжете не подбират. Подбират и още как. Същото се отнася и до някои жени. Да, не се давам и за 1 000 000 лв. Можеш да се пробваш да ме убедиш, в обратното, но ти гарантирам провал  Grinning  Виж, ако желая мъжа(някой си там), ще бъда с него и без 1 000 000 лв

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако те подбере ...

# 35
  • Мнения: X
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.

# 36
  • Мнения: 4 753
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.
И някои мъже са призвани да си ги носят. За обяснения относно риенето ще се въздържа Mr. Green

# 37
  • Мнения: 740
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.

Зурла е също така турски дървен духов инструмент. Интересна комбинация от думи  Joy

# 38
  • Мнения: 123
не небих.бих спала с накой ако искам да си отмъстя за нещо,но разбирасе и да изпитам удоволствие от тая работа.спах със мъжа ми уж само ей така ден да мине,друг да дойде.пък то виж ко стана....?ама на съдба да го е..а Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 753
Зурла е също така турски дървен духов инструмент. Интересна комбинация от думи  Joy
Sim, зурНа е бре Simple Smile

# 40
  • Мнения: 88
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile
С известни резерви съм съгласна с тебе- спомних си оня стар филм с Деми Мур, Робърт Редфорд и Ед Харис....(как се казваше) Там 1 000 000, секс и брак бяха много добре интерпретирани...

# 41
  • Мнения: X
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.
зурлите са инструментите на грухитата, посредством които рият в пръстта.

Зурла е също така турски дървен духов инструмент. Интересна комбинация от думи  Joy
късно забелязах,че звучи бая неадекватно,много съм отнесена днес. Tired
Но иначе секс за престиж.....не мога да се сетя за чак толкоз именити екземпляри,на които да искам да изтропам сандалите само зарад едната чест и слава. Колкото по известен и харесван е един мъж,толкоз по-отблъскващо ми действа,мдаа...прозяв newsm46

# 42
  • Мнения: 4 965
Не е Станишев (не ми е в категорията - аз съм висока), не е и шефът. Не е и българин...

# 43
  • Мнения: 5 622
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile
С известни резерви съм съгласна с тебе- спомних си оня стар филм с Деми Мур, Робърт Редфорд и Ед Харис....(как се казваше) Там 1 000 000, секс и брак бяха много добре интерпретирани...

Принципно е така, да. Всяко нещо си има цена. Но тя не винаги е пари  Peace

# 44
  • Мнения: 301
ма то и е..не за престиж ли имало  newsm78 изостанала съм ooooh! язък

за известен мъж - то това е по-скоро sci-fi ама на този от аватара не бих му простила  Crazy

# 45
  • Мнения: 88
Буб, не подхващай темата за секса и единия милион лева, моля те.

Много добре ви знам колко струвате. Simple Smile
С известни резерви съм съгласна с тебе- спомних си оня стар филм с Деми Мур, Робърт Редфорд и Ед Харис....(как се казваше) Там 1 000 000, секс и брак бяха много добре интерпретирани...

Принципно е така, да. Всяко нещо си има цена. Но тя не винаги е пари  Peace

В това ми бяха резервите- кой ще направи предложението! Simple Smile Simple Smile

# 46
  • Мнения: 274
Не е Станишев (не ми е в категорията - аз съм висока), не е и шефът. Не е и българин...

Ясно. Оли (Гоф) Рен или некой подобен. Поне разбрахме къде работиш Simple Smile

# 47
  • Мнения: 851
Мъж, който ми харесва и който ме харесва става, независимо дали е известен или не. Ако е известен ще има един по-особен привкус в секса, но това не значи че ще е по-престижен. Лошото в картинката е че изобщо не харесвам мъже за които съм просто поредната...а с известните това почти винаги е така.

# 48
  • Мнения: 42
Е това с престижа е само за тийнейджърите.

# 49
  • Мнения: 1 006
Егати престижа - да съм му поредната забравима бройка. ooooh!

А аз да се хваля, че съм се изпЕркала с него веднъж. Ще се хваля докато остарея.  hahaha

# 50
  • Мнения: 3 886
не не мисля ,но кой знае Party

# 51
  • Мнения: 2 716
Ако съм свободна и някой ме привлича ще се дам Mr. Green,
ако съм омъжена просто няма начин да се похваля  Wink
Какво искаш да кажеш с това "ако съм омъжена"  newsm78

зурна

За престиж, за пари, за кеф - не! Сексът си е тъпа работа.

# 52
  • Мнения: 1 418
Правила съм,но не за престиж,а за удоволствие.

# 53
  • Мнения: 2 716
Правила съм,но не за престиж,а за удоволствие.
С кого  Praynig

# 54
  • Мнения: 830
За престиж....говори ми в цифри миличък Mr. Green Mr. Green Mr. Green
по-скоро за удоволствие ама ситото е много гъсто Wink

# 55
  • Мнения: 1 418
Правила съм,но не за престиж,а за удоволствие.
С кого  Praynig
С който съм си искала. Twisted Evil Mr. GreenНЕ един,за протокола.

# 56
  • Мнения: 7 474

Какво искаш да кажеш с това "ако съм омъжена"  newsm78


Ако не съм омъжена мога и да се похваля,
но ако съм ще си трайкам  Whistling

# 57
  • Мнения: 3 268
Аз пък ако случаааайно се събудя на рамото на Бербатов Embarassed,ще се похваля на всичките си познати,ще пусна тема във форума Crazy,та и от мъжа си даже няма да скрия!Честна пионерска,така ще направя.

# 58
  • Мнения: 2 716
Моят любим идвал тук да снима филм, а аз нищо и не съм разбрала. И Фил (егати приятеля) не ме представил  Tired

Лео ти СИ омъжена бе жена! Няма "ако"  Joy

# 59
  • Мнения: 7 474

Лео ти СИ омъжена бе жена! Няма "ако"  Joy

 Mr. Green Представи си, че за момент забравя за това  Whistling

# 60
  • Мнения: 17 546
За чий престиж Labrador? За моя или за неговия?

# 61
  • Мнения: 3 268

Лео ти СИ омъжена бе жена! Няма "ако"  Joy

 Mr. Green Представи си, че за момент забравя за това  Whistling
Мдаааа,има моменти,когато човек абсолютно забравя за тази маааалка подробност....

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 18:14 от stefani6

# 62
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
За престиж - пред кой? За самото удоволствие - да.

# 63
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За чий престиж Labrador? За моя или за неговия?

за твоя естествено. неговия по условие е голям ...

# 64
  • Мнения: 17 546
за твоя естествено. неговия по условие е голям ...
Моя престиж не се нуждае от такъв вид секс.

# 65
  • Мнения: 3 621
Имам един познат, който е чукал Селин Дион. Честно. Кълне се човека. Това ли е секс за престиж, .

 newsm78 някъде преди време бях чела, че на младини Селин Дион е идвала в България ... , така че нищо чудно човека да си казва истината

иначе по темата

не не мисля ,но кой знае Party


никога не казвам никога  Laughing

# 66
  • Мнения: 871
Имам един познат, който е чукал Селин Дион. Честно. Кълне се човека. Това ли е секс за престиж, .

 newsm78 някъде преди време бях чела, че на младини Селин Дион е идвала в България ... , така че нищо чудно човека да си казва истината

Това със Селин Дион не е престижно Mr. Green Мисля....

# 67
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз пък ако случаааайно се събудя на рамото на Бербатов Embarassed,ще се похваля на всичките си познати,ще пусна тема във форума Crazy,та и от мъжа си даже няма да скрия!Честна пионерска,така ще направя.
Joy Чакам темата.  Wink
Май, съм минала възрастта, в която се прави секс за престиж.  newsm78

# 68
  • Мнения: 698
Нещо не ме привлича идеята...  Thinking

# 69
  • Мнения: 3 423
Искаш да знаеш коя от нас би
се изчукала със Сопраното ли?

# 70
  • Мнения: X
Не, не бих правила секс за престиж. Но бих отказала секс за престиж.

Общи условия

Активация на акаунт