Петъчна: Бихте ли правили секс за престиж ...

  • 4 014
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448

Но когато става въпрос да се изчука с някоя звезда работата не опира до пари ...

Ето не опира до престиж, аз не бих се изчукала с Wentworth Miller , за да се похваля после или да си повдигна самочувствието, а само с напълно непознат негов клонинг и ще се постарая никой да не разбере.  Mr. Green  С което искам да кажа, че  известен , неизвестен, кефи ли ме пича, не мисля за никакъв престиж.  Wink

# 16
  • Мнения: 2 161
Така ли?Винаги съм мислела,че са зурли.А то всъщност,какво е?Духа ли се в него или е някакъв друг инструмент.

# 17
  • Мнения: 2 161
Ако говорим за известни лица,аз с огромно наслаждение бих правила секс със Слави Трифонов.Но само веднъж,защото не искам да рискувам своето бъдеще.
И така,не бих казала на никого.Аз съм много предпазлив и недоверчив човек.

# 18
  • Мнения: 4 734
А то всъщност,какво е?
Духа се яко Laughing

# 19
  • Мнения: 7 474
Ако съм свободна и някой ме привлича ще се дам Mr. Green,
ако съм омъжена просто няма начин да се похваля  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 38 524
Като се замисля, къде-къде по-престижно е да се ожениш.
Еле пък за някой известен.
Също и да забременееш от някой по-така.
Ама да правиш секс - нищо работа е това, само проблеми.

# 21
  • Мнения: 274
Нали знаете онзи стар виц - некъв самолет се разбил над океана и единствените оживели били Клаудия Шифър и некъв пройчо, доплували до самотен остров. В първия момент, човека се зарадвал - хем жив, хем ще си чука Клаудия...Живели така няколко седмици, нашенеца щастлив, чука редовно, палми, океан...След още няколко дни започнал да става тъжен и унил...Клаудия забелязала и го попитала: "Кво ти е бе, майн херр? Защо си така унил? Кажи какво да направя за теб, за да си отново щастлив..."
"Ами добре. Имам само едно желание. Моля те, вземи моите дрехи и се направи на мъж и ела при мен" Отишла тя, маскирала се като мъж и отишла при него. Като  я видял, байното скокнал радостно, прегърнал я и казал: " Ееееее, аре бе батка...От кога те чакам да ти се похваля кого чукам от няколко месеца...."
Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 254
Чуках Боно.Заклевам се!!!!

# 23
  • Мнения: 740
И кво сега - престижна ли си ?  Party

# 24
  • Мнения: 2 401
Чуках Боно.Заклевам се!!!!

Мен пък не можа да ме обърне Кърк Хамет, въпреки уважението ми към него. Е на това му викам престиж!

# 25
  • Мнения: 4 965
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР". Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Винаги е престижно правенето на секс! Но човек като се ожени освин зъдължението да е престижен се налага и да е задължителен т.е. престижа движи задължението ... или нещо такова...

# 27
  • Мнения: 274
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР". Mr. Green

Станишев ли визираш?

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има 1 човек, с когото бих правила секс на всяка цена (т.е. каквото и да ми струва това), ама после ще си мълча (като комунист на разпит). Е, би било престижно да се похваля (поне в средите на колегите/колежките ми), ама не искам "евтин ПР". Mr. Green

шефа ли искаш да бройкаш?

# 29
  • Мнения: 604
Като се замисля, къде-къде по-престижно е да се ожениш.
Еле пък за някой известен.
Също и да забременееш от някой по-така.
Ама да правиш секс - нищо работа е това, само проблеми.
Проблеми за нас-а за мъжете още една бройка в списъка!

Общи условия

Активация на акаунт