ПЛЕВЕН - 56

  • 18 843
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 196
Честит рожден ден на Яна

Момичета, дайте малко информация за цирка - къде е, кога има представления?

# 226
  • Мнения: 234
И аз се интересувам от информация за цирка.На малката ще й е интересно да го види и мисля да я заведа.До сега не е ходила на цирк.  Hug

# 227
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Kъде точно се намира езиковата, някой каза, че е на центъра, но къде по-точно?

# 228
  • Мнения: 2 070
Малката Езикова е в сградата на Йордан Йовков, по барата по пътя за Кайлъка, в Мара Денчева се пада.

Голямата е от младежкия дом нагоре, под непостроения стадион...

# 229
  • Мнения: 5 291
Честит рожден ден на Яна и от нас   bouquet
Много здраве и щастие и скоро да гушка едно пухкаво бебче и да помага на мама Simple Smile


И аз се чудех къде е тази езикова. Това е училището преди сфетофара за към Кауфланд,така ли?
Деси,от къде сте й купили тази кухня? Иска ми се някъде да видя такива,като например в сладкарницата,че да ги покажа на нашия тати и да ни направи.Търсих в детско обзавеждане,но там цели стаи.Май трябва в играчки да търся.Ако видите нещо подобно в нета да ми пратите линк Simple Smile

# 230
  • Мнения: 234
Това е училището преди сфетофара за към Кауфланд,така ли?
Да.

# 231
  • Мнения: 2 070
Ами аз съм го купила от един ТСМ в София, там продаваха много дървени играчки - като тези в Крис и доста по-големи, но на двойно ниски цени. Взех и тогава тази кухня и един куклен театър - театъра беше 20лв в Сф, а тук в Крис - 40.  ooooh! Иначе фирмата се казва Елка и е немска, но нещата се правят в БГ за износ. Тази кухня е един метър висока, с шкафчета, котлони, ще ви я снимам утре да я видите. Но е голям зор сглабянето, Джина, ако мъжа ти разбира може да му дам схемата на сглабянето, те са на модули, но си е специфично. Имаше много хубави магазини тогава, но това преди една година, а и с място тр да разполагаш, големи са нещата. Тогава идваха лелички от детски градини да купуват за групите. Ако имате път към Сф - ТСМ-а зад спирката на тролеите в посока мола - зад руски паметник точно.

Някой ходи ли до тоя клуб Дребосъчета? Дали е подходящо за 4-годишни? Разбрах че е мъничко, ако и съоръженията вътре са за бебешори -няма смисъл да се разкарваме дотам.  newsm78

# 232
  • Мнения: 5 291
Деси,ще съм ти много благодарана  Hug Мъжът ми може да ни направи и то по аши си размери,само да го види.Чакам и снимки. А до София едва ли ще отидем в близките сто години Simple Smile Само като чуе за там и вика - не,не Simple Smile Уж го навивам като станат децата по-големи да ги заведем в по-по-най,ама да видим,да не си остана само с обещанието Simple Smile

# 233
  • Мнения: 2 556
И моят мъж не обича да ходи в София, затова аз редовно си ходя сама там  Simple Smile

# 234
  • Мнения: 234
Деси,много е малко и тясно помещението в "Дребосъче".Приблизително колкото един гараж,но навътре са го свързали с още някакво помещение със сепарета за рождени дни.Има някаква си пързалка,под която мисля може да се минава,а пързаляйки се по нея децата падат в басейнче с топчици.Когато ходих да го видя ,друго не видях да има ,с което да се занимават децата.Не мисля,че на рожденничката ще й хареса там.  Peace Има по-хубави и интересни места,където може да отидете.
Весел празник на малката госпожица,а преди малко забравих да поздравя и теб.   bouquet Когато моите деца имат рож.дни,аз също  се чувствам празнично. Hug

# 235
  • Мнения: 22 508
Честит рожден ден на Яна! Да е много палава и игрива и да бъде чудесна кака на малкото бебче!  bdbaloni

Момичета, да ви кажа ако не сте видели, в Зара има 30%намаление на всички неща, аз днес влязох, за да купя панталонки за есента за Калина, но се обзаведох със страхотни дънки. ))))

# 236
  • Мнения: 2 556
Вече ме е страх даже да се загледам по дънки. Всички са с толкова ниска талия, че хич не са за мен. Имам два чифта, които са ми любими и сама се чудя как ги намерих изобщо да са нормални.  Simple Smile

# 237
  • Мнения: 22 508
Вече ме е страх даже да се загледам по дънки. Всички са с толкова ниска талия, че хич не са за мен. Имам два чифта, които са ми любими и сама се чудя как ги намерих изобщо да са нормални.  Simple Smile

Ами в повечето БГ магазини за дънки, в които съм влизала са точно такива, просто някакъв ужас. Аз не харесвам и не нося панталони с ниска талия.
Но явно в Зара наистина идват от където трябва нещата и почти нямаше дънки и панталони с ниска талия, аз за това си и купих, даже мислех още 1чифт, но беше почти същият и се отказах.
За това си и пазарувам от ларедут, там поне пише кое с каква талия е. )))

# 238
  • Мнения: 234
А къде се намира тая ЗАРА? Embarassed

# 239
  • Мнения: 5 026
А къде се намира тая ЗАРА? Embarassed
Под пазара на Манеца, Колекс беше преди там  Peace И аз ще го посетя утре, виждах преди за намаления, но само на зимни.

Общи условия

Активация на акаунт