Разделно хранене-част 25

  • 14 398
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug
Днес в работата нямах нет и не можах да се включа по-рано...
Алексче, много добре си го разказала - представих си те с китката по магазините Joy Жалко, че няма снимка Heart Eyes
Лени, ГоспожатаHeart Eyes Heart Eyes

При мен всичко е нормално - стриктна съм в рх цели 6 дни от седмицата. Остава ми още 1,5кг до заветната цел.
На всички много  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 3 371
Лени ,  Heart Eyes! Като свърши чаканката , ще е голяяяяяяямото  cheers Drunk Wine Glass , както и   newsm19 ! Ама , това си е за тогава ! Аз предлагам да спретнем и едно мъъъъъъъъъъъъъничко  Wine Glass lalalala , когато ще са ясни вашите резултати ! Това ще е преди август , нали ? WinkНакратко казано  , редно си е да въведем традиция , мисля !
Алексче , честита плазма ! Peace Със здраве и добро настроение да си я гледате ! И ще те чакаме на следващата срещичка Heart Eyes Hug Heart Eyes!
И всички останали , разбира се !  bouquet
Мади , браво на теб ! Peace Килограм и половина си е нищо направо !
Сладуне , разкажи за концерта ! Много исках и аз на живо да се видя с Марк Нофлър , ама друг път Wink!

# 17
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug Hug Hug gospojata до края на седмицата чакаме най-важния резултат, ако е какъвто ни трябва хич не ми пука за другите и ще се запишем с кеф в новото школо. Но ако се наложи и другия месец ще държим още изпити. Иначе относно традицията съм мноооого "ЗА" Flutter Flutter Flutter

# 18
  • Мнения: 3 371
Лени , така те искам !!! Peace И повече никакъв тормоз на малкия мъж  Naughty! Ще стискаме палци колкото пъти трябва , но цялото това напрежение трябва да се уталожи все пак , нали ? Wink

# 19
  • Canada
  • Мнения: 277
Не можах да ви го разкажа много цветно ,но наистина бях атракция навсякъде ,където се появях, защото розата не е мъничка...
По цветно от това няма нужда...все едно 4е съм те видяла на живо Laughing   Алекс номинирам те за Рицар-ка на красивата роза Hug

Честито ви плазма, със здраве да си я гледате!
И мойто мъж ги оглежда и им се 4уди....Имаме голям телевизор 30 и няколко ин4а(все не мога да запомня колко) напълно достатъ4ен ако питаш мен, но мен не ме питат ooooh!
Та имаме един приятел като ни дойде на гости не забравя да каже:"Ееее за този голям хол е нужен по-голям телевизор"   .....мъжка солидарност Wink

Лени, Госпожата продължавам да стискам палци Praynig Hug Дай Боже успехи! Praynig

Мади браво на теб!.....хайде и намен да ми се връща...да се похваля с такъв успех Wink 

Гуш от мен!Отивам да  sleepuu

# 20
  • Мнения: 2 724
Добро утро от Рицарката на розата bowuu Laughing!
Йонито ,ще ме умориш от смях hahaha...
А за новия телевизор какво да ти кажа -чисто си беше излишен ,защото с него станаха 6 броя вкъщи ooooh!, но мъжете обичат големите неща,какво да ги правиш, това да им е кусура  Grinning.
Мади, ти май си най- стриктнта от всички ни smile3501!
Лени, не остана много, с теб съм мислено и се моля всичко да се нареди кaкто искате ,та да може да cи отдъхнеш най -после Praynig.
Много ти се насъбра напоследък....
Госпожата заедно ще чакаме ,пък после ,живот и здраве, ще поливаме  Drunk Wine Glass... Grinning
И още нещо ,чакам снимки след посещението на фризьора Wink.
Сладунка и тя беше обещала снимки ....
Айде душицо, и ти си на финалната права ,май много неща ще поливаме, че да видим...
Ох ,ние снощи имахме много неприятен инцидент ,мойто мило нaправи бъбречна криза Sad, камъче или песъчинки са тръгнали да излизат, направо кошмар..., днес ще се правят изследвания ,добре, че болката отшумя засега и дано не се връща Praynig Praynig Praynig Praynig!
Някой да знае какви чайчета се пие за изчистване?
Сега ви оставям с кафенце в ръка ,на всички желая спокоен ден и бъдете по- активни  Hug Heart Eyes
 http://farm1.static.flickr.com/44/173508043_49429f84fe.jpg?v=0

# 21
  • Мнения: 3 371
Привет милички !  Hug Алексче ,  Heart Eyes ! Много ми е мъчно за мъжът ти - това е адска болка!Татко , милият , имаше камък в бъбреците и докато го изхвърли беше ад! Да гледаш как двуметров мъж се влачи от болки... Sick Той пиеше чай от мечо грозде и един друг - на проф. Ламбрев за бъбреци - така се казва , фармацевтите си го знаят ! да пие повече минерална вода сега и биричка ! Дано по - бързо му отшуми. а при криза -  викайте лекар , имат едни " много ефикасни "коктейли " , които бият ! Praynig
А , розичката живна ли ? Laughing
Милички , отивам на пазар и по - късно пак ще намина ! Усмихнат , слънчев ден на всички ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 533
Милинки, при мен пушек се вдига и не мога да се отделя от работата дори за минута #2gunfire
Вчера бях с температура, но останах до края, четейки и за днешния изпит ooooh! Мацки, сутринта бях свидетел как преподавателката откачи като видя 40 човека за изпит Shocked Защото иска да следи поотделно всеки, и трябваше да сме на смени по 1 час  ooooh!, да ама аз съм на работа и направооооо...Всички много се изнервиха и реших, че следващата дата ще си се явя на спокойствие Crossing Arms макар че не искам да отлагам. Края на юни, началото на юли се очертава много напрегнат, та ще преговарям да ме пуснат неплатен, че 23 юли ми е държавният от квалификацията. Стискайте палци Heart Eyes
Алексче, съжалявам за съпруга ти Confused Hug Дано се оправи, и аз препоръчвам мечо грозде с четири ръце Hug Ще кача снимките, ако искате ми вярвайте, но не мога да стигна да платя нета ooooh!
Госпожата, браво на твоето момче, само така амбициозно да го дава Hug
Мади, хайде утре на кафенце преди работа, душко Hug
Хайде пак работа, ще се включа по-късно пак Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 7 263
Алексче - някъде из нета, четох за някакви чайове за бъбречни проблеми. Ще се разтърся довечера. Наш познат имаше такива проблеми и пиеше преварена бира  Sick звучи гнусно, но имало ефект. Повече течности, и почивка и да се оправя слънчицето ти, че няма по-лошо от болен мъж - добре че поне има Евро 2008 и имате ново ТВ-та да се разсейва.
Относно мойта каръщина няма какво да се каже....
Боби е изкарал 4.93 на поредния тест. 0.07 стотни го делят от заветната 5-ца. Дали ще я видим някога.....
Мъчно ми е, изморих се....
Ям шоколад Sad Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 371
Лени ,  Heart Eyes Hug Heart Eyes! Както би казал моят син - че това си е чиста петица ! Peace Няма ли да му стигне , за да се класира ? А ти си хапвай шоколад , аз ще "мушна " мааааааааалко сладолед Embarassed!
Алексче , как е съпругът ти ? Дано се чувства по - добре ! Praynig
Сладуне , стискам палци - веднъж да свършат тези изпити - твойте Сладуне , че и мойте  Joy , че да можем да се видим и да ги полеем Drunk!

# 25
  • Мнения: 1 227
Здравейте милички Hug
Лени, голямо гуш от мен spoko Heart Eyes
Алексче, подкрепям мечото грозде и стискам палци бързо да му мине на твоето мило Heart Eyes
Сладунче,   Heart Eyes
На всички много  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 3 988
Лелеееее, нова тема.  Rolling Eyes

Е, хайде добро ви утро от мен.  Hug

Приятен и слънчев ден ви желая на всички!  Sunglasses

Малко гости да му дойдат на човек и изпуска края на форума. Имах гости, които не само не са разделни, ами ядат и месо. За нас като разделни вегетарианци това си беше изпитание на духа.  Confused
Честно казано, радвам се, че си тръгнаха гостите.  Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 724
Добро утро Hug.
cubbit,сега ще си пийна от твоето слънчево кафенце, второ за деня.
Ядосана съм на моя мъж ,много съм ядосана #Cussing out....
Вчера стопих телефоните да му напомням, че трябва да отиде на изследвания ,познайте- днес ме чака същото ooooh! ooooh! ooooh!...,
не отива, имал много работа, а ако се повтори кризата, какво- пак ще тичаме по нощите до бърза помощ и .......................... Close
Мъжеееееееее..............................
Оплаках се .
Благодаря ви за съветите, само дето няма кой да ги изпълни.
Поне вода и бира пие в големи количества.
Лени, ако ми се налага на мен ,и преварена бира ще пия ,но за него това е светотатство Rolling Eyes, да се разваляла тази вълшебна напитка ooooh!.
Не се ядосвай за тези 0,07 ,ще се молим да му стигне балът ,за да го приемат там ,където желаете Praynig.
А шоколадчето е добро успокоително  Peace Wink.
И аз се ядосвам с моята щура тийнейджърка ,но какво да се прави ...
Цяла година спа, бля, протестира ,мрънка, сега се засилила да си повишава оценките  ooooh!.
Мади, много си лаконична, как е новата работа ,как е Неса, ще ходите ли на почивка и къде?
Сладунче ,тази температура значи нещо, обърни и внимание .
Госпожата ,той и моят мъж е голям ,но като го сви болката и той се търкаля , а сега ...
Какво да ви разправям ,имам си работа с РАК!
Днес имам доста обикаляне, затова ще ви оставям, желая на всички присъстващи и отсъстващи приятен и спокоен ден. Hug
Айде ,споделяйте ,къде ще си прекарате отпуските ,събирам идеи?

# 28
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте милички  bouquet
Лени това е доста добър резултат HugДано му стигне за да влезе кадето е решил Praynig Peace
Алекс аз преди имах такива кризи и пиех мечо грозде,много бира и вода и отвреме навреме бирата беше преварена SickДано се оправи Praynig
cubbit мила аз немога да си представя да не ям месо ooooh!
Госпожата споко и аз в неделята бях на разходка с мъжа и детето в парка и хапнах един голяям сладолед EmbarassedДобре, че поне не вдигам килата Praynigно така с тия прегрешавания не искат да мърдат на долу ooooh! ooooh!
Сладунче направо незнам как издържаш на това напрежение TiredДано изпитите ти минат като по вода Praynig Praynig
Мади,Ками,Софи и всички останали  Hug Hug  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Аз пък се ядосвам с моита мома Crossing ArmsОще не иска да ходи самичка.Иска постоянно да я държа за ръчичка.Пусна ли я и веднага сяда да лази ooooh!Но пък вече имаме 12 зъбчета PeaceЩе кача тия дни нови снимки да я видите Flutter

Еееее, аз отивам да се приготвям,че детската кухня ни чака, а и разходката също Wink

# 29
  • Мнения: 2 724
Къде си народеееееееееееееееееее...................?
Добро утро  Hug.
Кафе 
Петя, не се ядосвай с момата ,като и дойде кураж, ще си спомняш с носталгия времето ,когато е била до теб .
Ще има да тичаш след нея .....................
Напоследък съм се отворила на рибна вълна- снощи пържих шаран, толкова беше вкусен....
Явно ми се ходи на море, сега си мисля за морска рибка и биричка..., и шума на вълните..., и мириса на водорасли и............. още нещо Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт