Разделно хранене-част 25

  • 14 418
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро момичета Hug Hug.
Ками какви са тези цени?   Shocked
Чувах аз за поръчки по интернет, но доста противоречиви мнения ...
Я кажи по подробно моля те
А ако покажеш и нагледно за какво иде реч

Алексче,мерси за кафенцето.Ще си го изпия следобедно,но твоите кафенца са толкова съблазнителни,че не се изпускат Laughing
За другото,виж в подписа ми отдолу-там са снимките на нещата от Ла Редут Wink
В момента текат големите намаления във Франция и на 01.07 ни изненадаха с мнооого ниски цени.Буквално за 30 лева си напълних гардероба Mr. Green.Нещата им са много хубави-досега от всичко сме доволни в къщи.Мъжа ми е изключително претенциозен,но откакто му пазарувам от т ам,не се оплаква от нищо.Миналия месец му купих 2 ризи 100 % лен по 6 лева и нещо Joy Joy Joy.Намалени от 34 евро някъде Mr. Green

А иначе,в На пазар има много обширни теми за пазаруването от Ла Редут.На мен са ми изключително полезни Laughing

Сладунче,стискаме всички палци за изпита Hug
Относно лошите неща около теб,съжалявам Cry

Прегръщам ви всички Hug

# 241
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет разделни мацки! Hug

Покрай тези приготовления за гостите ме хвана липсата, даже едвам успявах да ви из4ета Confused
Вклю4вам се пак набързо, но ще гледам да е с пове4е материал Heart Eyes
Гостите пристигат утре, пооооо4ти сме готови...има още малки подробности, които ме изнервят, защото хвана едно за главата, друго за краката и нищо не е довършено както трябва. Ама и ние сме си виновни, оставихме пове4ето неща за тази седмица, а и на двамата но се наложи да работим извъннредно и ........остана един ден ooooh! Мъжа ми е оптимист, все ми вика, не се притеснявай нали знаеш 4е сме много добър екип за нула време ще приклю4им даже време и за кино ще остане ...  Shocked

Йонито с нетърпение  4ака гостите и аз ги 4акам, защото ще помагат много, Wink Йонката ще им бъде за4ислена за водене и взимане от градина с вси4ките последствия и настроения- искам в парка , не искам на градина и т.н.  Flutter Пък и като си помисля как я измъ4ихме с това ранно ставане - всеки ден в 6.30  Shocked
Не смея да ви се похваля, 4е като го направя и вси4ко тръгва с главата надолу..... Купих си един костюм-сауна и правя с него през ден упражнения и "релефа " се оправя видимо Wink още не смея да се метна на кантара защото ако килограмите не ми харесат ще зарежа и това....

Да ви се опла4а, уволниха любимата ми колежка Cry Много е квалифицирана, но устата й е с една милисекунда по-бърза от мозъка - Докато разсъди дали е добре да се каже или не- тя ве4е го е казала #Crazy Аз я разбирам , защото и двете сме от изто4ния блок и има неща с които не можем да се съгласим, но щом живеем тук трябва да се приспособим към тукашните изисквания.....

Ками много ме заинтригува с Ла редут, разгледах ти покупките-много добри попадения и като гледам и цените отдолу #Crazy това наистина ли съществува newsm78 Имаш ли някакъв линк към сайта им, как стават покупките с кредитна карта? Hug

Мади
така е и Йони все иска подаръци за разни поводи, пък да не ви разправям 4е тук в квартала живее един дядо с дълга бяла брада и винаги като го видим Йони запо4ва бързо и развълнувано да му дава поръ4ки за подаръци за Коледа Laughing добре 4е му говори на български и той само се усмихва и кима с глава  Laughing

Сладун винаги съм на линия за стискане на палци Peace

Алекс
аз онзи ден се правих на героиня да правя пици за едни приятели които минаваха набързо през нас... ей умрях от жега  и те също, Tired ама и навън беше много горещо и влажно... Naughtyказах, 4е пе4енето се забранява в зависимост от външната температура Flutter

Няма пове4е временце, ще се опитвам да намирам време и да драсвам по някой ред, но ще ме извините....ще се реванширам със снимки от разходките ни, ОК? Hug

На вси4ки по много Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 3 787
 spam2
Мацки,това е сайта:Ла Редут

Това е темата в На пазар.

Ако искате да пазарувате,четете много,особено първият пост на Алекс 1 и питайте на лични.Не спамете темата,защото и без това е ужасно натоварена.Аз съм насреща за вас винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 spam2

Хайде,стига спам и тук,че ще ни се карат Mr. Green

Йонито,весело изкарване на празника  Hug

Хайде и малко по темата Mr. Green

Намерих няколко много интересни рецептички от една мацка във форума.Публикувала съм ги в Готварския-който иска,да гледа Laughing
РХ-рецепти

Цунки Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 3 371
Привет , мили мои ! Най- накрая  успях да седна и да драсна няколко реда! Бързам първо да пиша , после ще чета назад , чи доста сте поизписали Wink! Първо да ви кажа , че много ми липсвахте Heart Eyes Hug Heart Eyes! Слава Богу , обаче , успяхме да се видим с Алексче Heart Eyes и Мимче Heart Eyes! Не мога да ви опиша колко много се радвам , че успях да се запозная и с тях Peace! Срещата ни ме зареди с толкова положителни емоции , че докрая на почивката с мъжа ми си говорихме за нея! Имах усещането , че се знаем от сто години , говорихме си така , сякаш до преди дни сме си пили ракията заедно и сега се виждаме за пореден път! Алексче и Мимче сигурно вече са ви разказали подробности! Алексче ,  Heart Eyes , от хотела в ни съм ти "откраднала" едно страхотно цвете , което се отглежда навън и е страшно красиво.Може и да го имаш- зокум се казва , на мен ми останаха очите в него  Peace! Взела съм бял и червен , ще го засяда и ще го отглеждам с любов за теб , пък  когато се видим ( дай Боже да е по- скоро ) ще си го вземеш  Hug!
Мимче , още в понеделник ще отида до студиото да прехвърля филма на диск! Пиши ми точен адрес на лични , че да го изпратя щом е готов! Жалко , че не можахме да се видим още една вечер , аз явно съм записала грешно телефона ти , защото не можах да се свържа в неделята.
Специални целувки на Даме , с Миро още си говорим за него и като него - вече не "режем" , а "сечем" морковчета и друг зеленчук Joy! А пък какъв е чистофайник...думи нямам!
Милички , отивам да си пусна един душ , че днес ми се .... и после сядам да чета назад!
Обичам ви и много ви цункам! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 2 724
Добро утро милички Hug!
Госпожата  Heart Eyes,толкова се радвам, че се завърна ,липсваше ми много Hug.
Много поздрави на Миро Hug.
За цветенцето -нямам го , но баба ми го имаше, наистина е много красиво.
Трогната съм ,че си помислила за мен Heart Eyes.
А вие как си прекарахте почивката ?
Жалко ,че ние си тръгнахме в неделя ,иначе щях да хвана пътя за Китен.
Ками ,това са направо невероятни цени ,ще разгледам темата и ще разчитам на теб,ако нещо не ми е ясно.
 Йонито,откато съм се върнала от морето, ме експлоатират ,все искат разни глезотийки...
Снощи пекох заек и им заявих, че това е последното ястие на фурна .
Не стига ,че пак си затормозих корема ,ами в тая жега в къщи става ужас ,климатиците не могат да компенсират.
А твоята сладурка е неповторима, толкова се забавлявам ,като разказваш за нея. Grinning
Мама Бени ,къде се изгуби?
Сладунче ,отсега стискам палци на ръце и краци и се готвя за грандиозна почерпка Grinning Hug Hug.
Лени ,къде си ,мило  Sad,липсваш ми, напоследък не се появяваш...
Как са малките диванета?
Сервирам кафенцето и отивам да разглеждам рецептите на Ками...
 http://www.ibeco.bg/images/cialda3.jpg

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 09:41 от aleks

# 245
  • Мнения: 3 371
Здравейте милички !  bouquet Алексче ,  Heart Eyes и ти ми липсваше много , а и кафенцето ти рано сутрин Hug! Почивката мина прекрасно , изкарахме много добре , но броени дни минават бързо , за съжаление ! Мъчно ми беше за детенце и кученце , но така е - децата порастват и си поемат по своя път! Затова , радвайте се на всеки миг прекаран с децата си , защото , докато се усетим , те са вече големи и самостоятелни . Хем е радостно , хем малко тъжно - радваш се , че вече са големи , а се чувстваш малко излишен , защото вече не си нужен за всяко нещо( от "подай ми водата , до " какво да си облека").
Мили мои , много ви благодаря за хубавите думи! Hug Наистина изглеждаме добре на снимките , а пък на живо - още по... Wink Като се прибрахме , показах на мъжа ми снимките на Мимче от албума преди - направо му се взе акъла #Crazy и най- накрая ми повярва , че ефекта от РХ е поразителен! Аз , обаче , да си призная , се поизложих на морето и никак не бях разделна ooooh!!Още не съм се качила на кантара , че да не се стресирам : Laughing, но от вчера отново съм много стриктна Peace!Два дни съм само на плодове и салатка със сиренце вечер , а и по едно мляко около 10 сутринта.Моите момчета заминаха на вилата още веднага , че да довършат барбекюто и чак днес ми се наложи да сготвя Wink
АЛексче ,  Hug , всяка година се радвам на огромните кашпи със зокум , но тази година като ги видях , веднага си помислих за теб и прекрасната ти градина  bouquet! Колкото до филмите , предполагам си гледала и много от другите , в които е снимал Миро.Ако се интересуваш , ще ти пиша на лични.
Лени , мило Heart Eyes, как си ? Ако ти си темерут , то тогава темерутите са ми любимите хора Peace! Надявам се , че всичко е ок около теб и семейството , а аз още утре ще се обадя на приятелката ми ! Hug
Сладунче ,  Heart Eyes! Браво на теб!  bouquet Стискам палци и последния изпит да мине успешшно  и изобщо не се съмнявам , че ще е точно така  Peace!
Мише , Hug чудно е в този Тетевен , такава красота!Сигурна съм , че си починала добре Peace!
Мади , кога е големият ден ? Неса сигурно вече не може да си намери място от вълнение Hug!
А за срещичка и аз съм готова !Само да се организираме Peace!
Добре дошли на всички нови попълнения  bouquet! А на всички останали , да не изброявам , че да не пропусна някой , много цунки по муцунки ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 1 227
Здравейте, сладурки Hug
Госпожата, добре си ни се завърнала, лепсваше ми  Hug Ако искаш може да организираме една бърза срещичка още тази седмица да дадеш отчет какви си ги свършила на морето Grinning Четвъртък е един хубав ден - по план-сценарий и Сладунчето ще е на линия тогава  Heart Eyes РД на Неса е на 1ви август - отглеждам си лъвче Laughing
Йонито, да научиш този ваш съсед на български, че да ти помага с подаръчетата за бонбонката Joy
Ками, уважавам я тази марка и даже си имам някои нещица от Ла Редут. Ако реша да пазарувам, ще разчитам на твоята помощ, че тези интернетски покупки не са ми силна страна Hug
На всички много  Hug Hug Hug
 

# 247
  • Мнения: 338
Здравейте, мили дами Hug
Госпожата, добре дошла!  bouquet
Ками, държа да се видим на кафенце и да обясниш по-подробно за този сайт. Нямам време да изчета цялата тема.
Лени, къде се изгуби бе душа?
Сладунка - муцунка, в сряда ще стискам пръсти и на краката!
Мади, как върви подготовката? Колко подаръка купи на Неса?
Аз съм мноого неразделна Embarassed Днес хапнах картофено кюфтенце и Пролетна салата, а за десерт пъпеш. Сега се чудя дали да не вечерям само пъпеш и кисело мляко newsm78
Алекс, МамаБени,Мимче,Софи... Hug Hug Hug
Спокойна вечер от мен lovekiss Flowers Bouquet

# 248
  • Мнения: 2 724
Добро утро милички Hug.
Госпожо ,с нетърпение очаквам списъка на филмите ,снимани от Миро и ще ги изгледам с удоволствие Hug.
За децата си права ,със синчето това го преживях/ май само си мисля така /,а с дъщеричката тепърва ми предстои .
Може би това беше последната почивка заедно Sad, но ...такъв е животът ..../
И аз ги изживявам като теб нещата, боли ме ,а беше време ,когато си мечтаех за поне един час спокойствие .
Ух, и на мен все повече ми липсва Лени ....
Мишенце, ето заради такива непредвидени и непринудени срещи съжалявам ,че не живея в София.
А картофеното кюфтенце не е чак толкова страшно ,особено като е един брой,само дето десертът е трябвало да почака.
Аз пък вчера направо се улях с диня ,после не мога да изляза от тоалетната Laughing...
Мади, Сладунче, Ками, Мим4е ,Йонито ,Мама Бени и... всички ,които пропускам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.
Сега ще ви почерпя ,защото мойто мило има рожден ден Grinning.
  
 http://coolcocktails.hit.bg/
 http://detskiklubove.com/wp-content/uploads/2008/01/kokteilni-hapki.jpg
 

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 09:40 от aleks

# 249
  • Мнения: 1 227
Добро утро Hug
Алексче, да ти е жив и здрав мъжа, много обичащ и обичан и много щастлив! Весел празник  bouquet
Това с динята и аз го направих вчера Grinning и като се замисля почивните два дни ги изкарах на диня и салати...
Мишенце, ти нали си тук тази седмица - да се видим в четвъртък  Heart Eyes
Момичета, ходи ми се на море, че две не виждам, ама има цял месец дотогава...
Сега ще поработя малко , а после пак ще мина да ви видя.
Много  Hug Hug Hug

# 250
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug

Ооооооо идвам точно навреме както виждам  Flutter Flutter Flutter - тортички, пицички .... въобще на мойта вълна сте!

Алексче да ти е живо и здраво момчето - много щастие и късмет да имате и тепърва много хубави моменти да посрещнете в живота си!!!

Прегръщам ви милички липсвате ми много  Hug Hug Hug, но месеца ми е много натоварен  Sad

Сладунче горе главата милинко - не остана вече!!!
Много правилно си набелязала мъдростта - да сме здрави само - друго всичко се нарежда!!!
Не е хубаво, когето живота ни поднася тежести и изпитания, но за себе си съм сигурна, че след всяко такова изпитание има и нещо хубаво за нас! Пожелавам ти го от все сърце!!!! Ако имаш нужда от нещо - знаеш, че винаги съм насреща!

gospojata  Hug Hug Hug добре дошла скитнице чакахме те с нетърпение!!! Живи и здрави ако сте навити да планираме принципно едно виждане за петък вечер / пък ако нещо се промени ще го отложим/. По моя въпрос ще чакам новини от теб Praynig

Мише, Мади, Софи, Йонито, Мимче   Hug Hug Hug
Ками много ме заинтригува с ЛаРедута, лошото е че нямам време да чета и така и не можах да разбера какво трябва за да можеш да поръчваш от там - май искат кредитна карта. newsm78

# 251
  • Мнения: 2 724
Благодаря ,момичета ,от негово име Hug.
Тази вечер ще се плюска Animal Pig...
Мади, много е хубаво на моренцето....
Аз като се пльоснех на плажа под чадъра още сутринта и така -цял ден, никой не можеше да ме мръдне ..............
Чета си книжката, наслаждавам се на гледката и като ми стане топло- айде във водичката.
Искам пааааааааааааааааааак .................................................

# 252
  • Мнения: 3 371
Привет мили мои , неразделни ! Алексче ,  Heart Eyes , да ти е жив и здрав мъжа , много да те слуша , гледа и на ръце да те носи  Wink! Да се радвате дълги години на здраве  ,  любов и благополучие  bouquet!И пак черпиш с едни вкусотиииии ooooh!!Тъкмо съм съвсем стриктна и все ще се намери някой да ме подхлъзне Embarassed! А пък като знам каква кулинарка си , направо не ми се мисли за какво ядене ще става дума Hug!
Лени ,  Heart Eyes завърнах се аз , ама , ако ме питаш веднага ще се втурна на обратно - и аз като Алексче искам пак на моренцето Peace!Но , стига ( както се казва в една реклама Laughing)!Ще се надявам мойто мило да ме изненада пак , както миналата година и да ме заведе и септември до моренцето Praynig! И какво казвате сега за петъка? Ще си спретнем ли срещичка , не разбрах има ли нещо уговорено? Ако имаш време , дрънни ми утре едно телефонче , че да се чуем като хората Hug!
Милички , трябва да ставам ,че ще ходим на гости . Много цунки на всички! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 253
  • София
  • Мнения: 3 787
Алексче,да ти е жива и здрава половинката и много да те обича Laughing  bouquet

Искам и аз на моренцето,ама засега няма Cry.Милото ми обеща да успее да освободи няколко дена/поне 5-6/ в края на август,началото на септември за почивка и ще трябва да чакам до тогава Crossing Arms
Но след 2 седмици ще ме заведе пак до Варна,де.Ние там сме си в къщи Laughing

Лени,в Ла Редут,а и в други подобни сайтове,се пазарува не само с кредитна карта.Може и с дебитна Виза Електрон,например,която е с опция за международно разплащане.
Нашата кредитна мъжо не я дава да й развявам данните из нета,че има голям лимит.И си извадих Виза Електрон на ЦКБ само заради Редута.Ползвам я само за онлайн разплащания и ми е спокойно Grinning

Лека вечер на всички и много целувки Heart Eyes

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 22:57 от Ками

# 254
  • Canada
  • Мнения: 277
Вси4ко живо у нас спи и на мен ми се спи , но влизам набързо да ви напрегръщам и да ви кажа колко много ми липсвате... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Алексче да ти е жив и здрав рожденика! Много да се оби4ате и да се слушате!  bouquet

Мишето много ми харесаха снимките..... Hug

Из4езвам 4е ще заспя на бюрото.......
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт