преварявате ли минерална вода Девин с розов етикет ?

  • 3 389
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Не, само чешмяната вода съм преварявала. Минералната вода не бива да се преварява, а и няма смисъл.Изворната също.

# 16
  • Мнения: 391
Не, само чешмяната вода съм преварявала. Минералната вода не бива да се преварява, а и няма смисъл.Изворната също.

 Peace Дори състава и се променя като се вдигне температурата, говоря за минералната. Изворната незнам какво съдържа, но щом пише че е подходяща за бебета значи не се изварява, а се ползва готова. Разбиира се ако ви е голяма бутилката не повече от 24 часа в хладилник след отваряне. Може да изварявате чешмяна.

# 17
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не преварявам розов Девин, предлагам го след навършване на 7 месеца.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Не се преварява, защото й се качва минерализацията. А е годна за кърмачета именно заради ниската си такава.
Иначе по правилно е до годинка да е на преварена чешмяна, а след това на розов девин и т.н....

# 19
  • София
  • Мнения: 3 524
от около месец не преварявам и позлвам девин изворна Peace

# 20
  • Мнения: 4 406
не преварявам  Девин. само чешмянката  Laughing

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Доколкото знам, минералната вода не бива да се преварява.
и аз така съм чувала newsm78

# 22
  • Мнения: 422
благодаря Ви ,

еее как ще я дрогирвам , просто това е единствения начин да се уредя с малко почивка !  Peace

# 23
  • Мнения: 502
  Не я превярявам водата "Девин"с розов етикет.И на дъщеря ми не съм я преварявала.Тревожа се,че тази вода е много бедна на флуор,как се отразява това на зъбките?Щерката е с много лоши зъби,досега си пие само такава вода.Дали не е от това? newsm78

# 24
  • Мнения: 5 401
Изворна вода с розов етикет давам само когато пътуваме някъде и нямам кана Брита под ръка или пък е свършила наличната вода в шишето на Каби.  Peace

# 25
  • Мнения: 239
Ние сме с бебешката вода на Торнспринг (Трънска Банкя) и не я преваряваме, ползваме я за приготвяне на храната. Някой ползвал ли я е от вас? Може би пък трябва да пусна отделна тема, защото никой дотук не я е споменавал. Значи на самата вода пише Натурална минерална вода БЕБЕ подходяща за приготвяне на храна за кърмачета

Нея ползвате ли я и ако да, преварявате ли я?

# 26
  • Мнения: 502
   Тя е като водата "Девин"с розов етикет.Не съм я преварявала.

# 27
  • Мнения: 307
И аз имах същия въпрос и питах в Девин.
Казаха ми че не е нужно да се преварява, но все пак да се презастраховаме да я преваряваме до 6-тия месец.
После да се дава без еда се преварява. Контрола им бил супер и няма проблеми.
(Става въпрос за изворната).
Минерална вода не се дава на бебе до 1 годинка.

# 28
  • Мнения: 306
Ние сме с бебешката вода на Торнспринг (Трънска Банкя) и не я преваряваме, ползваме я за приготвяне на храната. Някой ползвал ли я е от вас? Може би пък трябва да пусна отделна тема, защото никой дотук не я е споменавал. Значи на самата вода пише Натурална минерална вода БЕБЕ подходяща за приготвяне на храна за кърмачета

Нея ползвате ли я и ако да, преварявате ли я?
Аз ти препоръчвам да не я ползваш. Много и е висока общата минерализация (над 400), атрябва да е под 100. Изворната на Девин е 82 Peace

А иначе да, не давам непреварена вода. Преварявам и розоевия девин и водата на Хип.( малката е на 5 месеца)

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 18:56 от sweet_kiss

# 29
  • София
  • Мнения: 1 252
Вода започнах да давам след 11м и не ми се е налагало да преварявам. Давам изворна.

Само искам да ви обърна внимание, че минералната на Девин (със син етикет) е неподходяща за бебета, заради голямото количество Флуор 4 мг/л.  А за вредата от флуора напоследък много се говори. Peace

Общи условия

Активация на акаунт