Холандска тема - 25

  • 16 576
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 18
Вярно, че не е регистрирана.  Laughing  Значи съм пратила на друга Деси77. Тогава, ще се наложи да й напиша в темичката:
"Деси, мисля че си ти – аз съм Валерия, приятелката на Зоя, бяхме състудентки в Икономическия. Разбрах, че сте се преместили от САЩ в Амстердам. Ние цялото семейство се местим в Хага през септември или октомври така, че можем да поддържаме връзка.
Това е за сега – повече – като се регистрираш"

# 256
  • NL
  • Мнения: 520
Звезди не сме купували нищо на LG но защо не погледнете мненията за тези стоки по онлайн магазините.Аз като купувам нещо и първо там се ровя да видя какви отзиви са писали хората.
Мопси какъв фризер търсите?Ние наскоро купихме един и сме много доволни и  цената е супер прилична.

# 257
  • Мнения: 0
Здравей, Вал,
Днес сто пъти се пробвах да се регистрирам, но то се оказа, че съм се регистрирала преди доста време и desiglu ми е постоянният username.

разбира се че си спомням коя си. На сватбата на Ели се видях със Зоя и изпратих специални поздрави за теб   Simple Smile
Много се радвам, че ще се местите насам. Ще ти изпратя и лично съобщение да си имаме e-mail-ите.

Поздрави,
Деси

# 258
  • Мнения: 1 132
Milika, търсим малък- 90 см (нали беше толкова стандарта  Thinking ) с 3 или 4 отделения- тип чекмедже, А+ клас.  Външен вид и цвят-без значение, че ще е в бараката или така наречената от нас с мъжо хасиенда за ограничен престой на свекърви, зълви и тъщи. Joy  hahaha .

Звезди, аз прералня LG  не съм виждала, но хладилниците им изглеждаха добре на външен вид, че нали първо това грабва.   Wink  Перални имам друга любима марка.
Днес пред вкъщи спира един супер кемпър, слиза един чичка с брада и огромен букет и звъни вкъщи. Реших, че се е загубил, ама нас търсеше.  Shocked Бил в домсъвета на квартала та да ни поздравял с добре дошли , събра ни членски внос  7 евро и другия месец щяла да бъде традиционната годишна вечеря на района, а септември парти в няква ферма. Разби ме.   Много организирани тука бе.
Лека нощ.

# 259
  • Мнения: 7 914
Мопси
ъхъм... хладилника го решихме, за пералнята кажи коя де...  Crazy
еее ако и това не се казва посрещане, кое Party Party

Milika
търсих , ама не намерих инфо Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 1 559
така наречената от нас с мъжо хасиенда за ограничен престой на свекърви, зълви и тъщи. Joy  hahaha .


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Звезди аз мога да ти препоръчам за пералня и сушилня на Miele.Много съм доволна Peace

Ние вече стягаме багажите Flutter,че не се знае кога тръгваме,или утре вечер или в събота.Пак повличам къщата със себе си(по точно гардеробите ooooh!)..трябва да купуваме вече по големи куфари,че нещо нашите утесняха адски много с тез деца Thinking.Добре че сега мога да ръгам и разни малки чанти,торбички измежду багажа hahaha.И пак събрахме сумаати и дрехи от комшиите ,да ги раздаваме там.Имаме и една количка за инвалиди,мъжо е купи почти без пари...пак да е подарим на някой Peace.
Дано да нямаме проблеми по пътищата,че откакто се въртяхме миналото лято с другата кола,доста ме е страх. Tired
Ами момичета,ако не пиша пак ,искам да ви пожелая приятно доизкарване на лятото,много емоции. Party..и достатъчно слънчице(особено за тези които са тук Rolling Eyes).Ние ще се върнем края на август....
Поздрави на всички Hug Hug

# 261
  • Мнения: 107
Здраейте и от мен! Ние видяхме хубаво време и вчера цял ден по парковете бяхме!  Лек път на Мегън! Макар да не е лек с 2 деца Mr. Green

Звезди,за пералнята Zanussi ili Wirpool не съм сигурна така ли се пише,моите в Бг са такива и съм доволна!
Тук пералнята ни е Samsung,но нещо не ми харесва как пере!

Е чао за сега и приятно изкарване на всички почиващи! Hug

# 262
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Днес изглежда ще е слънчево.  Thinking
Звезди и аз Miele препопръчвам с две ръце. За мен друга марка перални не съществува.  Wink
Мегън, весело прекарване в Бг-то. Дано Елисе да е по-мирна в колата, бебата е ясно, че ще спи само.
Някой знае ли дали тези малките двд плейъри са разрешени в самолета?  Едно време не правиха проблеми, ама сега с все по новите забрани знам ли вече.  Thinking
Приятен ден!

# 263
  • Мнения: 107
Мопси то вече интернет ще има в самолетите,значи РС ще разрешават защо не и плеари?

# 264
  • NL
  • Мнения: 520
Привет и от мен.Аз напоследък не пиша много но съм си наложила ограничено време да вися по форумите,че попрекалявах.
Мопси ако искаш погледни на wehkamp.nl.Има намаление на почти всички фризери.Както описваш квартала ми приличате на Отчаяните съпруги.Те нали като идваха новодомци и всичките отиваха да се запознават с тях,да ги въвеждат в живота на квартала.Много хубаво така.
От днес май го дават топло време за през следващата седмица.Дано температурите обаче да не ударят някакви рекорди,че и без това над 25 ми се вижда супер жега.
Лек ден на всички.

Ох забравих.Гледа ли някой шоуто Мъже/Жени по РТЛ 4?Гледах едно предаване и ми стана супер интересно.Тая седмица дано пак има,в Неделя вечер май го дават.

# 265
  • Мнения: 7 914
megan79

 Shocked какво стана миналата година с колата? Thinking

red_girl8602

да де ама Милето много скъпо ужасТ Rolling Eyes

Мопси
да де ама пак ще се местим някой де...а все си мисля , че като я метнат 2-3 пъти пералнята и вече може да не става за нищо... все си пазя Милето за някоя постоянна къща Mr. Green

Milika

 Joy ти ако прекарваш доста време във форума , аз какво да кажа Mr. Green...какво стана с майчинството? Thinking ще почваш ли пак работа newsm78

# 266
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
И аз съм за Миле. Вярно, че са по-скъпи, но работят безотказно.
Мегън, успешен път. И ние сме винаги така натоварени (дрехи за раздаване, неща). малък ужас!

# 267
  • Мнения: 1 132
Супер временце. Аз приспах Софи и отивам пак да боядисвам  Crazy само да си досърбам кафето.
Милика, точно днес погледнах във Wehkamp и видях, че са доста намалени. Само дето мъжа ми иска  ''ръка да пипне, око да види''. Той освен книги друго онлайн не поръчва.  Crazy  А за висенето във форума-и аз така съм си наложила, затова и пиша само в 2-3 теми, така имам повече време за Софи и гледам да сме навън сред хора, в парка, по магазините  Mr. Green  Wink .  То по принцип не, че Софи ми дава да седна на компа- изключва го, бие го.  Crazy
Предаването не съм го гледала, но отивам на сайта да се информирам.
Верно, че сме като отчаяните съпруги.  Joy Остава само да си избера роля.  Mr. Green
red_girl8602, вярно, че дават, ама с нискобюджетните знам ли.  Thinking Аз за да не се мина да нося повече ръчен багаж, че и с дете на ръце и тежка раница ми идва в повечко, а съм якичка.
Звезди, нашата пералня сме я местили 4 пъти, бачка безотказно хем е  старичка- на 7 -8години, но до сега не се е разваляла, а като я сменяме ще искам пак Миле, та съм казала на мъжо да сбира стинки.  Mr. Green Затова препоръчвам Миле с две ръце.
Чао!

# 268
  • Мнения: 7 914
ми няма да ме огрее... но няма е LG а BOSH  Crazy.... понеже техниците много ги мразели, че не се разваляли Mr. Green
рече и отсече.. пък аз казах, ха се е развалило ха на Милето скачаме Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 269
  • Мнения: 1 559
megan79

 Shocked какво стана миналата година с колата? Thinking

Нали миналото лято се въртяхме с нея в Германия.Оффф,неща да се сещам,че ми става лошо. Tired

Ние довечера тръгваме Party Party.Днес мъжо не е на работа,и имаме да свършим още някои неща,тъпчим багажа и потегляме .... Crazy
Целувки на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт