Холандска тема - 25

  • 16 546
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 550
Ха, честита поредна победа на лалетата football  Hands Clap

penguin, лек път и приятно изкаране в България Hug

Меги, утре сме отново в очакване Hug

Звезди, Ерик оздравя ли? Дано Hug

Милика, наистина, още малко и летим. Доста сме от нашата темичка, които горе- долу по едно и също време заминаваме Thinking как е Ариенка Heart Eyes

Мопси, честита прическа и от мен Hug (макар че нещо съм го пропуснала първия път, докато се тресях от смях как си въртяла педалите за киното)

Илче, разбираме те напълно за килимите Hug. Но нали гледам да си опростя живота, реших-  тъмен килим и по- малко слугуване Mr. Green

Аз съм решила 3 дена да лунувам. Миналия месец пак лунувах и за мое голямо учудване доста добре се чувствах по време на самото лунуване и след това Flutter

Лека нощ

# 46
  • NL
  • Мнения: 520
Честита поредна победа на лалетата и от мен newsm44.Добре си играят момчетата.Този път не го следих много,че си добоядисвах кухнята.Стана почти готова и много свежа-в цвят oranje Laughing.
За самолетните билети аз гледах на Швейцарците и ми харесаха като цена(Стерече беше дала линк) и от Кьолн една лоу кост компания но сега и забравих името.
Миленски мерси,Ариенка е добре.Има зъбче вече и второ май излиза,че е доста неспокойна а и като  при първото и се зачервява едната буза та признаците са налице.
Звезди вие последно тук ли си оставате или ще островитянствате след време?У нас с крачета или не под всички столове и други се събира прах,нема отърване Whistling
Илче до нас има магазин и от там взимаме тази прахосмукачка.Утре ще ти напиша под какво име се водят тези магазини,да ти е по-лесно да намериш такъв при вас.Има мисля и химическо чистене като услуга,продават копчета и прахове за пране гледам че има.Чисти много хубаво а и мокета после ти е почти сух.

# 47
  • Мнения: 1 132
Привет!
Честита ни победаааа.  newsm18
Милика, значи и Ариенката се озъби вече. Да са и бели и здрави зъбчетата.
Мноого тематична кухня. Да ти е честита, да въртиш хубави манджи и да не ти се лепят там където не искаш.  Wink
От Кьолн са Джърман уингс. Аз пътувам с тях редовно и съм много доволна.
На Дъ биг веждите са като прилепи.  Mr. Green И на мен ми сториха пооправени.  Thinking
То ние сме с паркет и ламинат, ама имаме 2 мини килимчета, едно в спалнята на Софи. Ами то струваше 35 евро , ако дам 25 евро да ми го изперат май по-добре да купя ново.  Thinking Зааслужава си за голям килим, но пък за малко килимче сигурно е по евтино.
Ще го пера в двора. Ако се усъвършенствам, ще отворя тепавица.  Mr. Green
Звезди, дивани на крачета е голяма греша. Всичките иргачки са там, а като не може да ги достигне се почва мамааа, мамааа, По 38735364589  на ден вадя играчки от под дивана.  Crazy А за тези без крачета- не виждаш прах е = на няма прах.  Joy
Не знаех за лазарите. Отивам да гледам на сайта на киното.
Илче, то киното не е толкова далече, но нали се губих.  Mr. Green
Милена, ти 3 дни ли гладуваш или първо си на плодче, после вода и после пак плодчета. Желая ти успех. Ти кога заминаваше за онзи град, на който няма да споменавам името за да не ми се доходи и на мен пак? Mr. Green
Аз съм доволна от звездната диетка. Може би съм свалила към 2-3 кг от началото до сега (2 юни). Май разделното хранене е най добрия вариант за отслабване за хора с липса на воля (като мен).
Мегън, чакаме новини, желателно розови.  Wink

# 48
  • Мнения: 1 550
Добро утро, девойки Hug

Милика, браво на теб за сръчните ръце  bouquet И на мен ми харесва оранжевото като цвят, става ми едно весело и топло.
Честити зъбки на Ариенка! Дано и останалите да избият лесно и безболезнено Hug

Мопси, на 28-ми летим. Още малко остана, но аз от сега вече луднах Crazy Всеки ден съм на телефона и давам/приемам поръчки. Взех да си записвам, че не помня ooooh!
Лунуването го правих миналия месец- 4 дена издържах. Но смъкнах само 1 кг, а целта беше да заслабна с 2-3. Но поне не изпитах глад и не ми беше трудно. Пиех много фреш и чай с мед, а вечер по 1-2 банана (че вечер ми е най- трудно). Липсва ми само кафе, щото аз кафе без захар и мляко не пия Sick Та да видим този път как ще ми се отрази лунуването. Най- интересното беше, че това кило дето го смъкнах не го качих обратно- аз доволен Mr. Green

Звезди, за крачетата на дивана Мопси е много права. Постоянно вадя играчки от там. Е, сега вече не. Алекс го научих на една хитринка как да си ги вади сам Mr. Green

А за прах да не си говорим, че ми става зле. Всеки ден прахосмучака и пак има на всякъде прах. Особено сега като се постопли и вратата на кухнята е отворена. Кухнята, така както почти не се готви е чистя всеки ден. Ние нали откак изпече слънце си печем мръвките на bbq Mr. Green 

Меги, де си бре Grinning Чакаме рапорт Party

Хайде аз отивам пак да бръмча по задачки.
От мен Hug

# 49
  • Мнения: 107
Звезди- То май всеки ден чистя!
 А, за крачетата нашите дивани всичките са такива и като не стигам с ръка-с прахосмукачката Mr. Green
 Честити зъбки на Ариена и ние имаме вече две,ама нали са горе-долу на една възраст!
 
Искам да ви попитам всички тук ли раждахте? Мисълта ми е за детските,ако получаваш в Бг,тук взимаш ли?
Ако не-то как се прехвърлят детските от Бг тук в Нл?

Меган-пожелавам ти скорошно и леко раждане!

         Поздрави от ме за вас!!! Hug

# 50
  • Мнения: 1 550
red_girl8602, не знам за детските от БГ. Но за холандските ето ти малко линкове, има информация и може да си даунлоднеш формуляра за попълване. Детските тук не са кой знае колко Rolling Eyes Деца от 0 до 5 години получават 190 евро на три месеца, но и тази информация е има на сайтовете.
SVB
и тази статия.
Първият линк, ако не четеш холандски има горе в дясно опция да смениш езикът.
Успех!

# 51
  • Мнения: 107
Благодаря Милен@!!! Ти си съкровище  newsm74 ,за всяко едно нещо имаш инфо!!! smile3501 Как успяваш-незнам newsm78

# 52
  • Мнения: 1 559
Тук съм..нищо засега. #2gunfire
Днес свеки идва,та обикаляхме пазара hahaha.Като ме питат хората ,колко ми оставало,и като им кажа утре ми е термина..и всички #Crazy-Ауу,какво правиш тук,прибирай се във вас,може да тръгне... #Crazy ooooh! Joy Joy Joy
Купих си пресни ананаси,че учителката от yoгата каза,че помагали за контракции newsm78..както и масаж на ахилесовата пета newsm78.Мъжо си дойде от работа сега и го хващам да ме масажира Joy..стискайте палци Laughing

# 53
  • NL
  • Мнения: 520
Меги хапвай ананасите и да мазажира мъжо Wink.Чакаме хубави новини и стискаме палци.
red_girl8602 вие откога сте в Холандия?Честити зъбки и на Анна Hug.Слагаш ли я в столче за хранене вече?Аз от вчера опитвам но се върти и не я свърта много там но лека полека ще свикне.
Милена
Цитат
Лунуването го правих миналия месец- 4 дена издържах. Но смъкнах само 1 кг, а целта беше да заслабна с 2-3. Но поне не изпитах глад и не ми беше трудно. Пиех много фреш и чай с мед, а вечер по 1-2 банана (че вечер ми е най- трудно).
Леле Миленски това си е глад бре жена.На мен това ми е само предзакуската сутрин  Joy.Как върви фотошопа?Много хуабва програма е,аз даже от Бг с книга се домъкнах тук да я разучавам ама така си остана Embarassed.Сега пък желание имам но време нямам ooooh!
Мопси верно,че ти летеше с Джърман уингс.Доволна си викаш,може и ние тях да полваме,че са евтинки.Като гледам какви цени са в момента на самолетните билети и не ми се мърда оттук.
Цитат
На Дъ биг веждите са като прилепи.
хахахаха ама точно hahaha.
Илче магазина се води Stomerij.

# 54
  • Мнения: 1 550
red_girl8602, за нищо Hug С чичко Гугъл всичко мога да ти изнамеря Mr. Green

Милика, ами нали уж е "трай бабо за хубост"  Thinking Макар, че това лунуване го издържам, но диета не мога да пазя или поне повече от 4 дена не издържам Crazy.

Тия Джърман Уингс са верно евтинки, но много далеч ни е на нас до се занесем до Германия. Аз като дойде време да си правим резервация и се  Shocked на цените на билетите, си мисля:"добре, че не живеем в САЩ, Канада или там други далечни страни ooooh!"

Меги, това за ананасът и масажът не го бях чувала, но дано крайния резултат да е скорошно раждане Hug

Ходихме днес на контролен преглед при зъболекаря. На Алекс му беше за първи път и много му хареса, но и зъболекаря е един сладур. Обърна го на игра, брояха зъбки и т.н. Успокоих се, че зъбките на Алекс са в идеално състояние. Нали имаше по едно време някаква тема из чужбинския и там мамите пишеха как деца, на които се е налагало да им правят пломба се подлагали на пълна упойка ooooh!. Дано скоро не ни се налага, че на мен тия посещения при зъболекаря не са ми най- любимите Rolling Eyes

От мен Hug

# 55
  • Мнения: 1 132
Милена, май по принцип се сваля по килограм от лунуването. Аз също по толкова свалях и задържах...но това беше преди години.Сега лунувам допреди да изгрее луната. Като изгрее ме напада върколашкия глад и се намухвам.  Embarassed
Браво на Алекс. И аз бях чела за упойките и много се озадачих. Дано наистина не се налага.
Днес реших да отида пеш до центъра- 25 мин.  Thinking Аз за толкова и с колелото стигам. Сега се чудя бързо ли ходя или просто бавно карам колело с каруцата и Софи в него.  Thinking  Mr. Green  Милика беше казала, че е зад децата и бабките, явно аз съм след нея.  Mr. Green
Мегън, ако знаеш що ананас съм изяла (средата се яде, дето е супер гадна) и пак не родих. Имах чувството, че ананас ще излезе.  Mr. Green Ние накрая изпробвахме последния съвет на акушерката -джиджи биджи и Софи се роди след по-малко от 12 часа.  По добре еротичен масаж с продължение  Wink
Милика, ние купуваме билетите винаги поне 6 месеца по-рано и в общи линии аз и Софи пътуваме за 100-120 евро. Вече дават и места и не трябва да се буташ с бебето за място както беше в началото. Дори винаги  ако има възможност оставят едно празно място. Сега като си бяхме и на отиване и връщане имаше, та не трябваше да държа Софи през цялото време. Друг е въпроса тя колко искаше да седи. Уиз еър били още по-евтини и летят от Дортмунд. Май е по близо от Кжолн.  Thinking

# 56
  • Мнения: 107
Milika слагам я в столче от няколко седмици,но седи мирно само ако гледа реклами иначе маха с ръце иска да хване лъжицата и върти главата! Така че някой път я слагам да седне в мен така че да мога да и държа ръцете,че иначе прави всичко мазало! Но и аз се надявам,че ще започне да седи мирно!


Милен@ то и аз търся в гугъл,ама явно не качествено newsm78,не ми се отдава като на теб Grinning

# 57
  • Мнения: 7 914
малеееееееее колко сте писали... е аз ще съм по кратка Crazy

мегън
, да ти кажа аз с моя 16 дневен опит -  ни секс, ни ананас, ни хойкане, ни масажи, ни лютиво( последното не питай д-то ти на какво ще стане Mr. Green ) помага... акто му дойде момента тогава Tired


Мопси

 я да те светна, че има и специални лейди найт.. и там разни промоции, питиета и тн покрай филма се намазват Hug аз не разбрах ти с кой ходи на кино? Thinking

red_girl8602

използвай, че и момента с рекламите ще мине Whistling

Milika
лИгален ли е фотошопа? Thinking

Милен@
 е супер, че е минало добре на зъболекаря Party Party

какво още щях да пиша Thinking...айдееееее по късно ще се включа пак Whistling

# 58
  • Мнения: 107
 Забравих Milika тук сме от 2 месеца!
 
  Звезди моля се да не е скоро,че само това ми е спокойното време+ когато спи!

# 59
  • Мнения: 1 550
Ние накрая изпробвахме последния съвет на акушерката -джиджи биджи и Софи се роди след по-малко от 12 часа. 
Мопси, я, поясни сега какво е това джиджи- биджи Joy

Милика, то и аз имам намерение да си нося книги от БГ за фото-шопа и ако намеря някой и друг читав курс, добре ще ми се дойде Thinking

Звезди, ти с твоето 16 дневно преносване май държиш още челното място Hug Голямо чакане (без малко друго да напиша, ама нейсе Mr. Green) е паднало.

Общи условия

Активация на акаунт