Бърз въпрос - пвц/мдф перваз или от самите плочки?

  • 7 083
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
Благодаря ментолке Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 74
А наясно ли сте, че ПВЦ или МДФ первазите като ги удариш леко с подочмистачка и се откачат от сглобката. Пълен боклук са.

# 17
  • Мнения: 8 999
А наясно ли сте, че ПВЦ или МДФ первазите като ги удариш леко с подочмистачка и се откачат от сглобката. Пълен боклук са.
Може да се залепят с монтажен силикон и тогава няма мърдане. Също е добре да не се слагат ъгълчета, а самите первази да се отрежат под ъгъл и така да се сглобят.
За мен е много по-красиво с ПВЦ перваз, а не с цокъл от самите плочки.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
А наясно ли сте, че ПВЦ или МДФ первазите като ги удариш леко с подочмистачка и се откачат от сглобката. Пълен боклук са.
  Аз пък съм наясно, че ние сме сума време с первази от естествен фурнир в спалните и мдф в коридора, кухнята и сервизните помещения! Никъде не са мръднали, а чистя ежедневно с подочистачката!  Naughty Според мен или на теб вече не ти харесват и млатиш до припадък, докато мъжа ти не ги смени, или има значение поставянето! За съжаление, в момента не мога да приложа снимки!

# 19
  • Мнения: 2 388
А наясно ли сте, че ПВЦ или МДФ первазите като ги удариш леко с подочмистачка и се откачат от сглобката.
Вярно е - откачат се, но най - вероятно не внимаваш, като чистиш.
Не става от леко удряне.

# 20
  • София
  • Мнения: 74
Когато помещението е с много ъгли- чупки, точно там се откачат первазите и вече разхлабят ли се сглобките трябва да се заковът явно.

# 21
  • Мнения: 824
А наясно ли сте, че ПВЦ или МДФ первазите като ги удариш леко с подочмистачка и се откачат от сглобката. Пълен боклук са.

Няма такова нещо.За 5 години нито веднъж не са се откачили.Изваждала съм крайната тапа на перваз,когато почиствам,но чак пък да се откачат первазите.Може би зависи от монтажа.

# 22
  • Мнения: 330
На нас ни предложиха первази като вратите, даже стои като продължение на касата им, страшно красиво. http://www.prolexter.com/uploads/san_rafael/flush/n_lisa5.jpg
Но се притеснявам дали няма да се повредят тези первази при миенето на гранитогреса, все пак препаратите за плочки са много по-различни. Вратите са с естествен фурнир, предполагам, че с ПВЦ первази няма да има такъв проблем.

# 23
  • York
  • Мнения: 826
Няма от какво да се притесняваш. Слагай си такива первази. Изглежда страхотно.  Wink

# 24
  • Мнения: X
Лично аз предпочетох первазите като пода в коридора. Коридорът ми е с мрамор и някак си не върви да сложа дървен перваз. Иначе в стаите са мдф- первази. Бях твърдо против пвц первазите, които махнах преди това.

Общи условия

Активация на акаунт