Колко килограма отслабнахте след като проходиха децата ви?

  • 3 302
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
Не съм отслабнала....
След раждането на втория месец си бях върнала килата, като проходи - нищо не се промени. Последната година, въпреки, че му търча по дупето съм качила 5 кг....чувствам се добре в кожата си Wink най-после не приличам на хърбел Simple Smile

# 16
  • Мнения: 257
Хм има ли такъв вариант за слабеене,  newsm68с нетърпение очаквам да проходи!

# 17
  • Мнения: 2 908
Ако бях отслабнала дори с един кг сега нямаше да съм на Дюкан Tired
А дъщеря ми тича като кон,не се спира...и аз винаги след нея,не сядам.Дори и на диетата сега, бавно свалям кг-абе нямам думи каква порода прасе съм-несвалящо ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 183
Николко  Embarassed изобщо не ми повлия прохождането и.

# 19
  • Мнения: 238
Не отслабнах. Непрекъснато тичах по него, но...Отслабнах, когато тръгнах на работа.  Simple Smile

И аз така. Peace

# 20
  • Мнения: 1 322
Отслабнах 7 кг.

# 21
  • Мнения: 742
Бяха около 2-3 кг., но ми личаха Wink

# 22
  • Мнения: 1 586
Отслабнах ама не от тичането след него а с диета......... Mr. Green





http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=181

# 23
  • Мнения: 2 312
Изобщо не отслабнах!
При мен не важеше тази максима!

# 24
  • Мнения: 161
Не съм мръднала Laughing

# 25
  • Мнения: 350
Отслабнах около 10 килограма, но бях Дюканка, а сега съм отново бременна и шеметната ми дъщеря ми помага да не ги качвам, а напротив хапвам си пастички и тичам из парката след нея  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 508
Отслабнах с 11 кила, още докато не беше проходила - постоянно ходихме с количката натам-насам. Когато проходи, вече нямаше накъде да отслабвам, затова качих 5 кила и заприличах на човек  Laughing

# 27
  • SOFIA
  • Мнения: 158
 Аз отслабнах след като се върнах на работа,от прохождането не можах/нали си бях в  къщи и все нещо може да се похапне Embarassed/

# 28
  • Мнения: 18
И аз като теб мислех,че никога няма да отслабна.По време на бременността качих 24 кг. и след раждането се лиших само от 4.Бях отчаяна.Постепенно обаче,след дългите и изморителни разходки с количката започнах да отслабвам.Докато проходи синът ми бях свалила 9 кг.Вече половин година не спира да щъка нагоре-надолу,а аз тежа с още 9 кг.по- малко.Така че не унивай.Желая ти успех.

# 29
  • Мнения: 2 622
по принцип съм с наднормено тегло,затова и не съм отслабнала кой знае колко Rolling Eyes
веднага след раждането може би 6-7кг,които в последствие пак качих

тази пролет ми откриха заболяване и вече се налага да отслабна по медицински показания,та къде с диета,къде с движение за два месеца свалих 5кг.

Общи условия

Активация на акаунт