аз ли не съм наред

  • 4 378
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз мисля, че си е права жената да се дразни от бившата, явно бившата е озлобена, комплексирана и си няма достатъчно занимания..не е лошо дето бившата звъни за помощ чат пат, обаче е могла да ги остави да си починат хората, какво й е пречело сама да иде на лекар с детето.Мъжа ти трябва да се разбере с нея докъде може да се простират претенциите и очакванията й. А ти трябва да се разбереш с него, според мен.

# 16
  • Мнения: 1 554
Хм.. бившата ако неможе да гледа детето си ,по добре подайте иск и си го приберете при вас,като дядовата ръкави4ка Peace

# 17
Цитат
И понеже има три деца, това на мъжа й от първия му брак трябва да страда, така ли? Ами дайте да запишем със закон, че при втори брак, родителят няма никакви отговорности към децата от предишния! Понеже трудно се гледат новите и старите деца!
Много обичам такива отворени гости, дето ги е страх да си влязат през профила.

И понеже той има едно дете от предишния брак, сега всички трябва да играят по гайдата на бившата. Честно, айде да те видим някой постоянно да се меси в семейството ти дали ще ти хареса. Тук не става въпрос за детето, то горкото е маша в ръцете на бившата да се меси където не и е работата.
Къв профил, кви 5 лева? Laughing
 

# 18
не ми пречи детето,а майка му ,не не съм в средродилна депресия,аз съм приела детето,то не е виновно за нищо,постарали сме се нищо да не му липсва,даже на него купувам повече от колкото на моите,но това не означава,че трябва да влача на гърбаси бившата цял живот и да и купувам цигари,защото и това се е случвало тя горката все няма пари,при положение че всичко необходимо за детето купуваме ние.дразни ме вмешателството и в личното ни пространство,неиното вмешателство,не на детето.а относно злобният коментар,че и тя можело да говори за мен,че спя до обяд,не не може,защото знае,че аз дори през ноща нямам възможност да се наспя като хората защото освен за 3 деца се грижа за дядо си който е на легло и на памперси,не писах тук да търся съжаление,просто исках да споделя за да ми олекне.благодаря ви  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 488
амбар89, не се връзвай на злобни коментари
според мен ти с право се ядосваш на постоянното присъствие на бившата
поговорете с мъжа ти, как да я постави на място, достатъчно грижи си имате и достатъчно правите за детето, най-добре ако можете да го вземете при вас, така или иначе постоянно ви се звъни да го гледате, на лекар да го водите.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ambar89, не се впечатлявай от недотам добронамерените коментари, тук винаги е било така. Особено пък с новодошлите.
Ще уточниш ли при кого живее това дете, след като не е нито с майка си, нито при вас?

# 21
ние искахме,но тя не иска защото няма да получава пари,а когато детето е при нас за по няколко дена изобщо не се обажда да попита даже как е

# 22
нарочно не уточних защото сме малък град а незнам кой чете тук,колкото до недобронамерените коментари,честно не го разбирам това отношение,нали всеки пише тук защото иска да сподели нещо,няма нужда от такава неприязън,и без това животът е достатъчно напрегнат.благодаря за разбирането Hug

# 23
  • Мнения: 4 916
Защо всеки коментар, който е извън съжалението, се категоризира като злобен и недобронамерен?
И наистина ли никой не се замисля за позицията на бившата жена, която дори и да е най-добрата домакиня и предана майка, щом е описана от авторката като досадна мърла, която крънка пари за цигари (а уж "съпругът ми плаща издръжка и тя взема заплата по голяма от нас двамата", след това естествено се оказва, че "парите си не ги получава защото се претрепва от работа получава ги за детето и изобщо не е от работните напротив спи до обяд и къщата и тъне в мръсотия"), та никой ли не се замисля, че тази жена може изобщо да не е такава, каквато са я описали?

# 24
arqun аз въобще не те задължавам да вярваш в каквото и да е.а и нека бъде каквато си иска.единственото което искам аз е малко спокойствие,и уважение към личното ми пространство.

# 25
Защото тези, които се изказват негативно за авторката, го правят за да са контра.
Не знам, на кого ще му хареса да му се месят в семейството. Дали ще става въпрос за свекърви, зълви, бивши и други подобни създания, не мисля, че някой изгаря от желание мъжът му да се води по ъкъла на по-горе изброените и да пренебрегва совствената си жена.
А тези, които наскачаха да защитават детето, то горкичкото е най-голямата жертва в случая, с такава майка ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 916
Защото тези, които се изказват негативно за авторката, го правят за да са контра.
...

Тук вероятно говориш за себе си.


... А тези, които наскачаха да защитават детето, то горкичкото е най-голямата жертва в случая, с такава майка ooooh!

Да, за теб явно едно болно дете не никакво основание за обаждане по телефона. Все пак другото семейство едва предния ден с е върнало от почивка...

# 27
  • Мнения: 2 584
и парите си не ги получава защото се претрепва от работа получава ги за детето и изобщо не е от работните напротив спи до обяд и къщата и тъне в мръсотия,съпругът ми искаше да вземем детето но тя не иска защото ще изгуби парите а не иска да ходи на работа,няма нито един ден стаж

а защо не заведе съпруга ти социален работник при бившата си жена и да видят как се грижи за детето, така може и да вземе детето

# 28
ходиха социалните,сега е под наблюдение

# 29
Цитат
Да, за теб явно едно болно дете не никакво основание за обаждане по телефона. Все пак другото семейство едва предния ден с е върнало от почивка...
 


Виж сега за мен майка, която не може да се справи  с една температура, е никаква майка, в най-лошия случаи си има и Бърза помощ.
Но тя явно така си е свикнала, да прехвърля отговорнистите на друг, е да, развалили са и кефа, сега трябва да се грижи за болно дете, айде хоп и тя да развали кефа на другите, тази майка ми е ясна като бял ден Stop

Общи условия

Активация на акаунт