Относно пазаруването на пюрета и каши

  • 3 579
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Купувах от един склад по 15-20 бурканчета на ходене.Винаги имах в къщи най-малко 20 неотворени,ама аз съм си такава.

# 16
  • Мнения: 4 753
doncheva кутията за ЛС ти е пълна... аз съм от гр. Монтана  Peace 

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
1-2-3пъти месечно \кога как ми дойде\ от хипермаркета Peace

# 18
  • Мнения: 2 131
Пазаря основно от 2-3 малки магазинчета, които слагат малка надценка и продават почти на доставни цени. Е, чак ден за ден - не. В общи линии памперси купувам през 4-5 дни, никога не взимам цели пакети, а само на бройка. Не давам на Алекс всеки ден  купени пюрета и като се заредя с десетина ми стигат за по-дълго време.

# 19
  • Мнения: 27 524
Седмица за седмица. От Хит, Кауфланд и Била, в този предпочитан ред  Peace

# 20
  • Мнения: 690
пазарувам за 2-3 седмици напред и забравям за "манджата" на малкия  - просто отварям шкафа и избирам менюто за деня Peace  пазарувам предимно от детските магазини, от хр. вериги също - в Кауфланд Хипа са на най-добра цена, в друг магазин пък - Сънвал ... и така  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 117
Мързелашката от аптеката до входа ни пазарувам. Още не мога да проумея как на толкова малко място има толкова много работи  Laughing А и цените са чудесни. В кварталната "Била" веднъж не съм видяла свястно зареждане на Гербер, а Сънвал не съм видяла въобще. В Кауфланд и Хит е същото - все по нещо няма.. Преди пазарувах за по два-три дни, последния път направихме списък и взехме всичко за целия месец наведнъж - определено мисля и занапред така да правя  Peace

# 22
  • Мнения: 171
пюретата ги взимам за 3 дена ,кашите по 1 кутия,чр нещо не ги яде ,а млякото си го взимам за целия месец.



# 23
  • Мнения: 2 231
Пазарувам за седмицата. В Била има богат избот от каши и пюрета!
И аз така, макар че започна вече и от детската кухня да яде.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Леле, аз май съм най-зле с моята мания за запасяване. Ако ви кажа, че вкъщи вчера имах 15 зеленчукови и 10 плодови пюрета, 3 кутии АМ + 1 отворена, и купих още 6 зеленчукови, 1 кутия АМ и 1 каша, няма да ми повярвате.
Направо умирам от кеф да пазарувам за беба - манджи, пампи - няма значение.
И предвид настоящите запаси, този уикенд ще ходим до Метро и ако ви напиша списъка с пюрета, който ми се ще да сграбя много ще ми се смеете. Само ще загатна, че са почти 60 бурканчета  Embarassed

А иначе, веднъж седмично ходя до малко магазинче в квартала /всъщност се води съседния, ама не е толкова далеч/ за храните. Никога не чакам съвсем да свърши всичко и тогава да заредя. Обичам да си ми е спокойно, че шкафа е пълен. Като имам път натам винаги се отбивам.
А памперси купуваме само от Метро.

Но аз не съм критерий, за всяко нещо съм така, искам да има, а не да взема последното и да тичам до магазина, за да си досготвя примерно.

# 25
  • Мнения: 681
Горе долу седмица за седмица пазарувам,а магазините кога от малки,кога от големи  Peace

# 26
  • Мнения: 78
Горе долу седмица за седмица пазарувам,а магазините кога от малки,кога от големи  Peace
И аз така,но купувам от детските борси и магазини,че на малките магазинчета и на кварталните им нямам голяма вяра  Grinning

# 27
  • Мнения: 91
ами повечето от едно магазинче на пазара в младост то е само за бебешки хранителни стоки мн добре е зареден и цените са мн добри а ако нямам възможност да отида до там пазарувам от хит в младост там също има голям избор

# 28
  • Мнения: 2 587
Каши пазарувах от Аптеката за седмицата,а пюрета само когато се случеше да се храним навън,иначе си приготвях домашни.

# 29
  • Мнения: 1 311
Леле, аз май съм най-зле с моята мания за запасяване. Ако ви кажа, че вкъщи вчера имах 15 зеленчукови и 10 плодови пюрета, 3 кутии АМ + 1 отворена, и купих още 6 зеленчукови, 1 кутия АМ и 1 каша, няма да ми повярвате.
...............
Но аз не съм критерий, за всяко нещо съм така, искам да има, а не да взема последното и да тичам до магазина, за да си досготвя примерно.

Аз също обичам да има  Crazy В момента в "шкафа на бебето" има 6 кутии по 800 гр. АМ + 1 отворена сутринта. Поне по 15 месни, зеленчукови и плодови пюрета. Предпочитам да купувам веднъж на 2-3 седмици и да има, отколкото да пазарувам ден за ден. Памперси, каши и пюрета купувам предимно от Метро, по-рядко от Била пюрета.

Общи условия

Активация на акаунт