Малко помощ за кандидатстване

  • 1 710
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Славче, бъркаш се  Rolling Eyes
сайт не съм ти давала, само препратка към друга клю тема newsm78

съвет: не се хващай да му пишеш темите... после и дипломна ще му пишеш ooooh!
ако все пак решиш да ги пишеш, то поне ползвай читави източници, а не уеб-пространството...

темите се дават, за да се преценят мисловните възможности на кандидата, а не дали можеш да учиш наизуст Peace

Сори мила, argun съм имала предвид,доста полезни неща има в тоя сайт.
Абе и аз не искам да ги пиша,че и едва ли не да поемам отговорност да кажат после,че не са го приели,защото темите ми не стават,обаче съм много смотана и ми е трудно да отказвам.Май обаче ще е по-добре така да направя.Направо се обърках вече. ooooh!

# 16
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Абе и аз не искам да ги пиша,че и едва ли не да поемам отговорност да кажат после,че не са го приели,защото темите ми не стават,обаче съм много смотана и ми е трудно да отказвам.Май обаче ще е по-добре така да направя.Направо се обърках вече. ooooh!

хващаш го за деликатните телеса и го слагаш до теб на стола и почваш да сърфираш  в нета.
после ми показваш линковете и му обясняваш няколко взаимовръзки.

след като го направиш му връчваш един бял лист и един химикал и да пише....
спираш му достъпа до компа, че да няма копи и пейст.

като се издъни обясняваш, че не му е дошло времето да следва  Peace
туй то

# 17
  • Мнения: 4 435
asyalein сега му казах,че така ще направим.Мерси.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 423
После такива келемета управляват.
С подкрепата на славчета-авчета.

# 19
  • Мнения: 25 610

Допускам също, че в заключението трябва да се спомене нещо и за пътеводната роля на ЕС, както и за историческата мисия на малката ни, но незаменима по ентусиазма си наша горда държава - за благото на цялото човечество.


О, забрави да споменеш и за дружбата с ЮеСЕй - жизненонеобходима, както слънцето и водата за всяко живо същество...  Mr. Green Whistling

# 20
  • Мнения: 335
... О, забрави да споменеш и за дружбата с ЮеСЕй...

...и Световната банка!





Навремето имаше 5 конгреса на кръст за "политическия" изпит да цитираш - за благозвучие.
Не беше грешка да споменеш на едно място и КПСС, и вечната дружба. Но не беше и задължително.

Сега обаче нещата са просто смразяващи около откровеното подменяне на държавата с някакви структури на чужди правителства, "донори" и други там чужди организации като форма на управление у рОдината.

Ясно е, че за "едни пари там" говорим, за едни "фондове", едни комисионни...
И, естествено, за задължителните в случая клетви за вярност.
Само че, много по-брутално искани и по-трогателно давани - все по "българска" инициатива.

ПП Сега видях що ги имало тези теми в конспектите.
Щото сме се били заклели да ги сведем до дъното на мозъците си още като са ни ги измисляли новите ни пастроци. Ето буквален цитат от Инициативата:



Незабавни действия
:
Страните от региона се задължават да предприемат следните незабавни действия :

        * Определяне на Специален представител, назначен от министър-председателя, който да наблюдава изпълнението на Антикорупционната инициатива от името на правителството

        * Разгласяване на Антикорупционната инициатива сред обществеността. Публикуване и разпространение чрез медиите на текста на Антикорупционната инициатива; разпространение на Декларация на правителството, изразяваща съгласието за изпълнение на посочените в Инициативата цели. В Декларацията трябва да се наблегне на правителствената позиция за съдбоносната роля на гражданското общество за прозрачността и поемане на отговорността в региона в дългосрочен план.


В заключение: не знам дали е леке съседчето на Анчето. И дали Анчето трябва да се линчува за помагателство.
Но "лекета" е най-слабата и неточна дума за едни други герои в целия този водевил с кандидат-студентските теми и учебния мат'риЯл.

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 10:02 от Холограма

# 21
  • Мнения: 918
Такава свежа тема, отдавна не бях чела. Надявам се да продължите Peace Що пък да не вклчи и ЦСКА Laughing момчето?

# 22
  • Мнения: 335
... Що пък да не вклчи и ЦСКА Laughing момчето?

Че от ЕК обобщиха ли какво следва да мислим за ЦСКА?

Важното е момчето да не пропусне да вмъкне някъде в увода, че корупцията в България е ендемична.
Не ми се мисли колко може да му пишат, ако го пропусне това!

http://dnes.dir.bg/2008/06/15/news3104124.html
Корупцията у нас била ендемична/ 15 юни 2008
Фундаменталните проблеми в България остават. Корупцията в страната е ендемична.
Това заяви бившият докладчик за България и евродепутат Джефри ван Орден пред БНР...

# 23
  • Мнения: 2 386
За да доопатакламим  (! hahaha) темата, може да включи бездомните кучета, цената на зелето и историята с ПИБ, например.  Laughing

Защо не пише(ш) за бгмама, и без това темите са общи..

# 24
  • Мнения: 335
...може да включи бездомните кучета, цената на зелето и историята с ПИБ, например... и без това темите са общи..


Общи, ама ние тука си се придържаме към тях.
Не ми е приятно да размиваш темата и ума на авторката с марули и общи приказки!  Laughing

Човекът, бивш докладчик за България, го е казал много ясно и баш по темата за корупцията: Корупцията в страната е ендемична! И фундаментална!
Добре е всеки кандидат-студент да се позове на това, да го цитира и анализира.

Още веднъж наблягам - нужно е да се спомене в която и да е тема поне веднъж името на Джефри ван Орден! (в краен случай може и някакво друго име с "фон", "ван", "дер", "Фратини", "Франко"...)
Придава задълбоченост на разработката, европейско звучене и червена нишка.

# 25
  • Мнения: 918
Холограма, вземи напиши темата на момчето, стига го мъчи Sunglasses Laughing

# 26
  • Мнения: 56
А НАТО къде го забравихте?

Общи условия

Активация на акаунт