съсипаха ми косата

  • 9 867
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
 егати некадърната  Sick  тъпачка е тая фризьорка

# 16
# 17
  • Мнения: 4 435

Глупости.Римуъвъра е едно от най-неподходящие неща в тоя случай.Тя няма ква боя да сваля толкова.С няколко миенете тия нюанси ще изчезнат.

# 18
  • Мнения: 2 414
Настина се е получила страшно неприятно,но изчакай,според мен ще падне след 2-3 отмивания. Peace

# 19
  • Мнения: 1 455
И аз съм била така..след едно ,две измивания ще стане много хубав цвят Wink

# 20
  • Мнения: 3 314
 

Глупости.Римуъвъра е едно от най-неподходящие неща в тоя случай.Тя няма ква боя да сваля толкова.С няколко миенете тия нюанси ще изчезнат.
   

ок  Peace   просто се опитвам да бъда полезна  Rolling Eyes   

# 21
  • Мнения: 4 435
 

Глупости.Римуъвъра е едно от най-неподходящие неща в тоя случай.Тя няма ква боя да сваля толкова.С няколко миенете тия нюанси ще изчезнат.
   

ок  Peace   просто се опитвам да бъда полезна  Rolling Eyes   

Не го казах с лошо чуство,просто за да я предпазая да не си изтощава допълнително косата за такова нещо. Peace

# 22
  • Мнения: 645
Миличка, съчувствам ти. Точно за едно парти и на мен ми се случи същото.  Tired Бях с няколко цвята върху главата си, сиво, бяло, жълто...изживяването беше невероятно. За съжаление нищо не ми помогна, освен ново боядисване след десет дни.

# 23
  • Мнения: 2 448
Синьото ще се отмие след няколо измивания, и аз съм се сдобивала със сини кичури от фризьорка "позната".  ooooh!
Но останалото направо не мога да си представя как се е получило.  Shocked Какво толкова не е могла да те боядиса, доколкото разбрах си искала само малко по тъмно за да можеш да слагаш друга коса.  newsm78 И как по дяволите е постигнала този кошмарен ефект. Със сигурност няма да се оправи без ново боядисване, но горката ти коса ще се съсипе от толкова процедури една след друга.  Tired

# 24
  • Мнения: 49
Мен ме кефи пък... някакво авангардно  Hug  Но е кофти като не си търсила този ефект. Успех във възстановяването й  newsm10

# 25
  • Мнения: 575
Аз така не бих си тръгнала от салона. Или няма да платя, или ще стоя там докато ми оправят косата. Тва е баси подигравката ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 980
измих я два пъти , но синьoто не иска да пада ,пробвах и кисело мляко със сода,но нищо ,обадих се преди малко на фризьорката ми да я питам дали може да оправи положението ,но ми спомена че имало вероятност като ми сложи русо върху синьото  да стана розово-оранжева(а ако ме направи 2 боядисвания едно след друго може и да остана без коса )
и да чакам дами падне и тогава да ходя при нея  newsm45 newsm45
офф,а в понеделник имам бизнес среща с чужденци

# 27
  • Мнения: 4 435
С два пъти няма да стане.Знаеш ли аз колко я мих. ooooh! Но просто и аз имах след два дни важна среща и нямаше как да съм в такъв вид.Просто не спирай да се миеш,недей слага повече сода,само с кисело мляко.Не слагай шампоан след това за да не се премие много.Тяа във всеки случай ще се премие де,но по-добре отколкото утре да ходиш така или да я изгориш с нови бои.Отивай за още кофички кисело мляко и не спирай.Аз я миех,след 1-2 часа пак и така два дни,но си я оправих.Не се отказвай само че.Стискам палци.

# 28
  • София
  • Мнения: 980
С два пъти няма да стане.Знаеш ли аз колко я мих. ooooh! Но просто и аз имах след два дни важна среща и нямаше как да съм в такъв вид.Просто не спирай да се миеш,недей слага повече сода,само с кисело мляко.Не слагай шампоан след това за да не се премие много.Тяа във всеки случай ще се премие де,но по-добре отколкото утре да ходиш така или да я изгориш с нови бои.Отивай за още кофички кисело мляко и не спирай.Аз я миех,след 1-2 часа пак и така два дни,но си я оправих.Не се отказвай само че.Стискам палци.
ох мерси
отивам пак за кисело мляко

# 29
  • Мнения: 4 435
Отивай мила. ConfusedКато знам колко е гадно..съчуствам ти.Колко ти е дълга косата?Аз на моята слагах по около половин кофичка,ни хубаво разтърквах.И на мивката го правих,че под дюша ми беше гадно да ми се стича това кисело мляко по тялото.

Общи условия

Активация на акаунт