ДОБРИЧ - 45

  • 24 949
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Като гледам май нямало смисъл от нова темичка. Никой не пише в нея.

Аз пък да ви се оплача, може и някой да ми помогне. Търся кой да ми монтира 2 климатика вкъщи. Един .......... ни лъга 2 месеца, а от "ИН СИС" пък искат 200лв. за монтаж за 1 брой. Така че ако имате по-евтина идейа, очаквам включване.

# 16
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
 На бул."Трети Март"№9 има магазин за климатици нови и втора употреба мисля ,че предлагат и такава услуга .

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
Сори, Спинки, не мога да помогна с идея.
Чудя се и ние кога ще се наканим  newsm78, май ще се пържим и това лято  Sad

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 52
Здравейте мами Hug Hug HugМного време не съм писала,но сега ще компенсирам с една страхотна новина-помните ли преди около година една мама от Добрич роди четиризнаци...и те за съжаление всичките починаха,та тази мама е родила живо и здраво детенце и дай Боже да са все така добре и да му се радва newsm51 newsm51 newsm51

Целувки от нас!

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 958
Наана, страхотна новина   Simple Smile Peace
Да им е живо и здраво детенцето и да им донесе само радости!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 821
Браво! Заслужават да са много щастливи!  bouquet

Аз пък да ви се оплача, може и някой да ми помогне. Търся кой да ми монтира 2 климатика вкъщи. Един .......... ни лъга 2 месеца, а от "ИН СИС" пък искат 200лв. за монтаж за 1 брой. Така че ако имате по-евтина идейа, очаквам включване.
Мислех, че цената е за монтаж и демонтаж. Който ги е свалил не поема ли и монтажа? Нали става въпрос за преместени климатици?

# 21
  • Мнения: 377
Здравейте мами Hug Hug HugМного време не съм писала,но сега ще компенсирам с една страхотна новина-помните ли преди около година една мама от Добрич роди четиризнаци...и те за съжаление всичките починаха,та тази мама е родила живо и здраво детенце и дай Боже да са все така добре и да му се радва newsm51 newsm51 newsm51

Целувки от нас!
Новината наистина е страхотна!Браво!
Спинки не мога да помогна , съжалявам! Cry Дано се намери някой ,който да ви упъти. Praynig

# 22
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Боре, уговорката ни беше такава. Ползвали сме ги 2 години и сега като се преместихме в новата къща ги демонтираха и уж щяха да ги слагат и така 2 месеца, докато вчера категорично отказаха. Обещаваха ни 2 месеца и накрая се отметна без причина. ще измислим вариянт, но предполагам че е заради височината на къщата. ТРЯБВА да търсят високи стълби, защото няма тераси и няма за къде да се хванат. Всеки търси лесното.

# 23
  • Мнения: 39
Здравейте мами Hug Hug HugМного време не съм писала,но сега ще компенсирам с една страхотна новина-помните ли преди около година една мама от Добрич роди четиризнаци...и те за съжаление всичките починаха,та тази мама е родила живо и здраво детенце и дай Боже да са все така добре и да му се радва newsm51 newsm51 newsm51

Целувки от нас!

Браво това е страхотна новина Simple Smile .Да им е живо и здраво детенцето.

# 24
  • Мнения: 1 095
Нана,страхотна новина ! Hug
Скоро си говорихме с теб за тази мама и ето добри новини ! Браво !  bouquet
Аз да се похваля с мерки и теглилки на малката Тея - 2 месеца , 5 200 кг. и 59 см. Flutter Flutter

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дороти,   bouquet
Браво на бебка  newsm30

# 26
  • Мнения: 1 095
Дороти,   bouquet
Браво на бебка  newsm30
kemi, мерси !  bouquet
На мен ми се струва,че беба е наддала повече от необходимото.
Вие ,мами , как мислите? newsm78

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дороти, всяко дете си е индивидуалност. Първите месеци е нормално да наддават по 1 кг, че и малко отгоре. Че моят син до година наддаваше по 1 кг., но не е Крали Марко. Мисля, че вашето бебче си е напълно нормално. Пък и ако нещо не е наред докторът първи ще се скара.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 095
Дороти, всяко дете си е индивидуалност. Първите месеци е нормално да наддават по 1 кг, че и малко отгоре. Че моят син до година наддаваше по 1 кг., но не е Крали Марко. Мисля, че вашето бебче си е напълно нормално. Пък и ако нещо не е наред докторът първи ще се скара.  Peace
Дааа,права си,Кеми !  bouquet

# 29
  • Мнения: 377
Дороти браво на бебка! PeaceИ Гого наддаваше доста , но сега си е напълно нормален.
Дороти, всяко дете си е индивидуалност. Първите месеци е нормално да наддават по 1 кг, че и малко отгоре. Че моят син до година наддаваше по 1 кг., но не е Крали Марко. Мисля, че вашето бебче си е напълно нормално. Пък и ако нещо не е наред докторът първи ще се скара.  Peace
Подкрепям с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт