Помощ за приятелка в Майчин Дом - София

  • 1 810
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
И какво по- точно очакваш да направят жените от форума, че нещо ми се загуби?! 
Ще се направя, че не съм те прочела.  Wink
На останалите - благодаря за отговорите, днес все още не съм се свързала с нея. Ще пиша, когато имам новини.

Не се притеснявай, те и без това скоро ще ме поизметат отново  Peace

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мъжът и да предложи пари на някой доктор, така набързо ще и обърнат внимание  ooooh!
И аз това предлагам!  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Освен да настоява да и обърнат внимание, за друго не се сещам. Ако не, утре на визитацията да сподели на лекарите проблема си. Дано се възстанови бързо.

# 18
  • Мнения: 1 919
стискам палци всичко да е ОК, дано бързо се възстанови.....ужасена съм......в каква държава живеем.....

# 19
  • Мнения: 326
Стискам палци всичко да бъде наред!  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 713
В болница да не ти обърнат внимание - егати държавата ooooh! ooooh! ooooh! Дано майчето да е по-добре Praynig

# 21
  • Мнения: 505
Благодаря ви на всички за загрижеността и милите думи.   newsm51 Убедена съм, че и благодарение на вас тя вече се чувства малко по-добре. Попрегледали я били, но не установили нищо и й дали 2 парацетамола.  smile3506 Дано бебчето е послушно тази вечер и не я притеснява допълнително. Спокойна нощ на всички, които бяха толкова любезни да пишат в темата.  newsm53

# 22
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Чакай да ти кажа и аз моето мнение

Първо, НИКАКВИ ПАРИ да не дава мъжа й - най-вероятно са й направили нещо на жената - дано да е натъртено само  Praynig, няма защо за им плаща за това.

Второ, на мамата, дето каза, че всички там били любезни - да, ама не. Говоря от двоен опит, като се има предвид колко търпелива и мълчалива съм аз...докато не ми вдигнат кръвното

И терто, следствие от второто - от опит да ти кажа какво да направи тя. Влиза утре визитацията и тя НАЙ-ВЪЗМУТЕНО!!!!!!! казва, че не се чувства добре и много я боли и, че никой не й е обърнал внимание през тези дни. Препоръчително е да изрази възмущението си пред завеждащия на отделението, търсейки неговата закрила и помощ. АКО И ТОЗИ ТИП не се отнесе с внимание към ние - а това там е възможно, тогава да стане, да иде в стаята на старшата и да се РАЗВИКА!!!!!!!!!, че не й се обръща внимание и т.н. и т.н

УВЕРЯВАМ ТЕ - след час ще е като ВИП до края на отсядането си там  Peace

И друго - като раждах първото дете - така ме натискаха, че два пъти припаднах  #Cussing out

При второто раждане един докрот се намести до мене, но твърдо го предупредих, че не искам да ме докосва и изобщо да не си мисли, че не знам кво говоря. Той през цялото време ми гледа сеира как напъвам и 4кг. Момчил не излиза и ми вика - Абе аз какво ти казах - няма да стане без натискане. Ами, тогава ще те срежем, налага се епизиотомия. И аз му казах, че това е много пъти по-безопасно (макар и неприятно) в моя случай от натискането. Това натискане винаги ми е било малко въпросително  newsm78
Срязаха ме, ама малко, пък той по едно време дори се сети, че имало и нов вариант за избутване на плода надолу - навива се нощницата на родилката нагоре и двама човека я плъзгат по корема й отгоре надолу - това е милион пъти по-поносимо и в никакъв случай не е неприятно  Peace

# 23
  • Мнения: 2 524
Чакай да ти кажа и аз моето мнение

И терто, следствие от второто - от опит да ти кажа какво да направи тя. Влиза утре визитацията и тя НАЙ-ВЪЗМУТЕНО!!!!!!! казва, че не се чувства добре и много я боли и, че никой не й е обърнал внимание през тези дни. Препоръчително е да изрази възмущението си пред завеждащия на отделението, търсейки неговата закрила и помощ. АКО И ТОЗИ ТИП не се отнесе с внимание към ние - а това там е възможно, тогава да стане, да иде в стаята на старшата и да се РАЗВИКА!!!!!!!!!, че не й се обръща внимание и т.н. и т.н


Хех, при нас на седмия етаж минаваше само един доктор с акушерката на смяна. За осем дни ми се случи два или три пъти и визитация в коридора, която протичаше така:
Доктор:"Имаш ли температура?";
Аз: "Не, нямам."
Доктор:"Добре си тогава"
Днес е понеделник: отива мъжа на родилката при старшата, поднася скъпа бонбониера и скъпо вино и между другото пита кога се записва името на детето и кой е лекуващия лекар на съпругата му, защото тя има оплаквания.

# 24
  • Мнения: 540
Дано се възстановят бързо и се приберат в тях с малкото сладуранче

# 25
  • Мнения: 4 155
Събота и неделя няма лекари. Но все пак винаги има дежурна акушерка. Би трябвало днес да минат на визитация  и да й обърнат внимание. Но дано вече болката от натискането да е отминала, за да може да се грижи за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт