Вярно ли е че не е добре да се слагат външни щори на PVC дограма

  • 5 918
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Благодаря ви за отговорите,момичета Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 132

Ако искате да нямате проблеми с гаранциите, си порьчвайте по скьпи дограми в чиито серии се предлагат и ролетни щори ,т.е. не се налага да ви дупчат дограмата ...
 Peace

Нашата дограма е достатъчно скъпа според мен,но фирмата не предлага монтаж на щори Rolling Eyes
  Ще ти дам пример: ZENDOW ( не съм сигурен за правописа) е дограма, в чиято серия има и ролетни щори същата марка, при които не се захваща водача на щората с винтове и болтове, а всичко е на закопчаване, т.е. не се налага да се нарушава цялостта на дограмата....  а колкото за вьженцето, което вдига и сваля щората .... има значи един профил, който се нарича уширител... който се слага преди монтажа и през него се прекарват вьжетата. Според писанията оставам сьс съмнението, че става въпрос за три- камерна дограма, на която си е чисто мъчение да се сложат ролетни щори .... затуй .....  дано някои ти се навие да ги сложи  Peace 

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
РЕД по принцип си права, че има системи със стандартни профили за външни щори. Друг е въпроса колко производители, внасят точно тези профили и колко клиенти биха си ги купили. За мен е напълно неоправдано това оскъпяване, само заради няколко дупки на външната страна на профила. По- скоро е глезотийка, отколкото необходимост. Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
ООООО,  Embarassed тука се е вкоючило мъжлето с моя ник!  Blush Като се върне довечера от работа (производство и монтаж на дограма) Ще го накарам да ви пише!

# 19
  • Мнения: 187
ООООО,  Embarassed тука се е вкоючило мъжлето с моя ник!  Blush Като се върне довечера от работа (производство и монтаж на дограма)
Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 118
Не ,не е вярно.

# 21
  • Мнения: 187
здравейте сложихме  ролетните щори за сега няма проблем с дограмата дано и за напред бъди така.А комарниците ги сложеха извън  щората малко немога да свикна още с тази гледка за комарниците ,но казаха че така се слагали щом искам да имам ролетни щори + комарници  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 453
здравейте сложихме  ролетните щори за сега няма проблем с дограмата дано и за напред бъди така.А комарниците ги сложеха извън  щората малко немога да свикна още с тази гледка за комарниците ,но казаха че така се слагали щом искам да имам ролетни щори + комарници  Mr. Green

Не се претиснявай-няма да имаш проблеми!Ние сме 5-та година с немска дограма на Данин и щори  и комарници, абсолютно нищо им няма Peace

Общи условия

Активация на акаунт