Предстои ми ИНВИТРО/ИКСИ,да поговорим -8

  • 76 528
  • 1 090
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
И аз се записвам тук дано да е на късмет темичката , нали Зъбче я пуска  Wink
Аз започнах матурацията , имам фоликулчета , но са малки и док ми изписа инжекции Гонал за три дни , че барем порастнат кандидат бебчовците  Mr. Green Утре заминавам и във вторник съм на преглед . После ще докладвам .  Успех на всички с предстоящи процедури и тестове  Hug

# 16
  • Мнения: 674
Ехо ето ме и мен  Hug
Днес мина и трансфера и сега ще си чакам 25 за кръвен тест
Само ме притесни това,че не ми даде никакви медикаменти за задържане newsm78  Само от пункцията насам си слагам вагинално утрогестан,док каза само с него да продължа  newsm78
При вас как беше  newsm78

Мишинка  Tired Hug

Успех момичета  Hug
 

# 17
  • Мнения: 939
Мишинка, понеже не желаеш да коментираме, искам  просто да ти благодаря за откровеността. Човек винаги може да се изненада неприятно. Дано намериш път.
вие си коментирайте, просто нямам нужда от успокоение и изказвания то рода, че ще се оправя, ще стане и т.н. Аз си знам какво преживях и как се чувствам. Само исках да ви покажа, че нещата не стоят така като само да си сложиш розовите очила и да стискаш палци и да казваш, че всичко ще е наред, щото не става тъй.

Али, разбирам те напълно. Crazy
audulina , утрогестана ти е достатъчен.

# 18
  • Мнения: 1 284
Аудулина,късмет мила.Дано ни зарадваш на 25 Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 945
Аудулинка, чудесно си се справила с всичко. Сега не се тревожи повече от необходимото.

Мишинка, права си. Аз така се бях наточила на първото си инсе, че щях да се срина като не се получи.
Малко по-кротко трябва да даваме всички. 

# 20
  • Мнения: 939
Мишинка, права си. Аз така се бях наточила на първото си инсе, че щях да се срина като не се получи.
Малко по-кротко трябва да даваме всички. 
хич не съм се точила. Беше ми все едно какво ще стане, щото каквото зависеше от мен, го правех. Само сега ме хвана яд, че се опропастих всячески. Ама поне съм спокойна, че повече стимулации няма да правя.

# 21
  • Мнения: 1 091
Audulinka, чакането сега остава. Дано след 9-10 дни се случи това, за което мечтаеш.

Минди, успех мила, докажи на всички, че метода работи.

Янитка успех на трансфера. Кажи как е минало всичко.

Поли, силно се надявам фоликулчетата ти да растат добре от тук нататък и да има достатъчно чудесни яйцеклетки. Ти си 2 дни преди мен, стискам палци.

Вивиан, добре дошла, само бъди спокойна, процедурата не е толкова тежка, колкото изглежда на пръв поглед. Споделяй си с нас, когато имаш нужда.

Игликалика и аз така все се точа и се разочаровам, но ми е трудно да не мечтая и се отнасям. Знам, че винаги може да стане нещо, което да провали всичко, но дотогава предпочитам да си мисля, че ще имам късмет. Оф и аз незнам, боли като паднеш наистина.

Али, вярвам в теб!

# 22
  • Мнения: 1 649
Вивиан, при кой лекар си в клиниката на Щерев? И аз ходя там ...
   маринекс,слу4айно попаднах на Д-р Юнакова.Не съм избирала лекар.Надявам се тепърва да нау4а нещо за екипите които работят там

# 23
  • Мнения: 1 768
Вивиян, и аз бях при Юнакова , но сега съм при Александров и съм много доволна.Успех мила , аз ще започна редовното ходене след около 2 седмици в началото на юли.

# 24
  • Мнения: 1 649
Вивиян, и аз бях при Юнакова , но сега съм при Александров и съм много доволна.Успех мила , аз ще започна редовното ходене след около 2 седмици в началото на юли.
ти ли избра Александров?Първо ин витро ли ще ти е?Маринекс,ти вземаше ли противоза4ата4ни,и колко време?

# 25
  • Мнения: 1 649
Audulinka, чакането сега остава. Дано след 9-10 дни се случи това, за което мечтаеш.

Минди, успех мила, докажи на всички, че метода работи.

Янитка успех на трансфера. Кажи как е минало всичко.

Поли, силно се надявам фоликулчетата ти да растат добре от тук нататък и да има достатъчно чудесни яйцеклетки. Ти си 2 дни преди мен, стискам палци.

Вивиан, добре дошла, само бъди спокойна, процедурата не е толкова тежка, колкото изглежда на пръв поглед. Споделяй си с нас, когато имаш нужда.

Игликалика и аз така все се точа и се разочаровам, но ми е трудно да не мечтая и се отнасям. Знам, че винаги може да стане нещо, което да провали всичко, но дотогава предпочитам да си мисля, че ще имам късмет. Оф и аз незнам, боли като паднеш наистина.

Али, вярвам в теб!

благодаря ти Грация*.много си грижовна,намираш добра дума за всеки

# 26
  • Мнения: 1 768
Вивиян, просто така се случи при мен , нямаше кой да ме гледа една събота - попаднах на Александров и сега не го заменям за нищо на света.Сега съм в процедура “подготве“ вземам и противозачатачни и слагам мерионал всичко по схема .Следващия месец както вече казах ще е големия зор със стимулацията , а ин витрото ми е второ.

# 27
  • Мнения: 1 649
маринекс/color],на мен днес ми дойде МЦ и ще по4вам 'линдинет30'.Само това ще пия три месеца.знаеш ли искам да те питам и трите опаковки ли ще ги по4вам от първия ден на цикъла ми или само първата а останалите от седмия ден на цикъла

# 28
  • София
  • Мнения: 375
  bouquet и аз да се запиша с един тъп въпрос Blush
защо се пият противозачатъчните и задължително ли е?
аз в четвъртък вечерта имам час при док да почваме да мислим график за започване на ин-витрото
имам лекарствата 23 ампули Гонал Ф и 11 ампули марвелон  bouquet

# 29
  • Мнения: 945
Морганчето, късмет на прегледа и всичко да тръгне по вода.

Предполагам се пият противозачатъчните ,за да няма кисти (задържани фоликули), да си починат яйчниците и после да се стимулират така, че да растата по-равномерно фоликулите.

Общи условия

Активация на акаунт