Плодове и чай с мед - 28 част

  • 18 414
  • 389
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 190
И аз издържах първия ден, много се радвам. Имаше доста моменти, в които едва не се налапах я с бонбони, я с печени картофи, я с нещо друго дет ми се изпречи пред лакомия поглед. Но издържах!  Sunglasses Непрекъснато трябва да си напомням, че тая храна ще я има и след като ми свършат плодовете (въпреки че се надявам да не ми се ядат боклуци като приключа - някак си тоя апетит за сладко и пържилки ми се притъпява супер много след плодуване и после пак се връщам в руслото не от друго, а от години на ядене на боклуци - просто тъп навик, което е жалко де...) Както и да е.

Втори ден, засега хапнах 2 банана, до вечерта съм на пъпеш.

А неразположението ако е в началото е от тва, че ви пада кръвната захар - яжте повече сладки плодове, дори да е над 800гр, после ще си дойдат нещата на място. И пийте повече течности. Ако е по-късно през плодуването, е от чистенето на организма - но той започва да се самолекува и пречиства чак след осмия ден. Поне така знам аз... Но наистина в началото с тия главоболия...  #Crazy Въпреки че засега се чувствам отлично.

# 316
  • Мнения: 123
здравейте и на мене ми е първи плодов ден, да се запиша, обикновено втория ме боли глава и след него всичко е супер и тонусът ми се покачва невероятно. след третия гладът ми спада и се чувствам заредена с енергия. странно е, че хората се тъпчем с храна, просто, закщото ни се яде, а функцията на храненето е, да ни зареди с енергия, вместо това ние вкарваме в организма си толкова токсини, просто защото сме превърнали яденето в едно от удоволствията. всичко е въпрос на гледна точка, разбира се, че храната може да бъде изискано удоволствие, но не мислите ли, че софрата при българина заема прекалено важно място. а тя може да бъде и с жива храна, даже и тези, които не плодуват, могат да се хранят със салати, зърнена храна и т.н. едно от вредните удоволствия за мене е обаче ароматното кафе( не по навик, а просто защото обичам аромата и вкяса на кафето
  bouquet

# 317
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Прибрах се у дома най накрая... На морето бе ок', похапвах доста да не заслабна...  Mr. Green Килата вече са АДСКИ много  #Cussing out Трябва да направя плодовата някак си в най-скоро време...  Praynig

Ще ви чета и пиша по подробно идните дни...

Целувки на всички  Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 74
izviniavam  se za latinicata,no mnogo bavno pisha na kirilica:(
Ta az sum veche 19 dena na tazi programa,chustvam se strahotno,zappochnah ot 80 kg,sega sum 73,dano da zadurja tezi kg.
purvite 3 dni mi biaha ujasno trudni,sled tova imah kriza na 8 i 14 i 15 den,sega obache sum super imam chustvoto ,che moga da izkaram 30 dena.Ideiata mi e da zapochna da se zahranvam na 20.iskam da vmetna ,che niakoi dni hapvam i 2kg plodove.
upseh na vsichki!!!!

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 04:12 от bobo

# 319
  • Мнения: 3 372
Добро утро Hug
Ето ме вече на прага на третия плодово-гладен ден Crazy Вече даже не ми е и гладен.... а пък след днес съвсем сигурно няма да е.
Мисля да отбележа резултат в линийката като минат 5 дни, че поне да са някакви що годе затвърдени резултати Peace
Ограничение в количеството плодове ли има? newsm78 Аз през деня изяждам около 1 кг кайсии и вечер 1-2 парчета диня, което прави сигурно 2 кг........, но то динята е 90% водица

# 320
  • София
  • Мнения: 1 252
Привет момичета,
вече 8 ми ден удържам фронта Simple Smile Маам плодове като невидяла, но от няколко дена кантара почти не мърда. Днес за мой ужас е +200гр. Но вчера се оциклих и предполагам, че това е причината. Като се замисля вчера хапнах и няколко банана, а по принцип избягвам да ги ям Rolling Eyes Не можах и да поспортувам тия дни, че го ударих на битовизми - лакирах дървении в нас, освежавах апартамента, мих, чистих, че мъжът ми се прибира в неделя, а аз днес следобед пътувам за Варна да си видя детенцето - вече много ми липсва.
Надявам се майка ми да не тръгне да ме изкушава и да проваля хубавото начало.

# 321
  • Мнения: 338
ra4e, стискай зъби и няма да се изкушаваш при мама. Според Емилова след 8 ден започва чистенето на организма и един ден гладуване се равнява на 2, а след 15 ден - един ден глад се равнява на 3. Предполагам, че това го знаеш, но все пак  Mr. Green...
Така че не си струва да се проваляш точно сега Wink. Аз се провалих на 7 ден и започнах отначало.
Ние също утре заминаваме за 3 дни при родителите ми. Ще ходим и на сватба. Надявам се никаква храна да не ме изкуши  #2gunfire.
Ще пиша пак като се приберем, за да споделя какви съм ги свършила...
Дано скоро видя пак минусче, че вече се изнервям #Cussing out. вярно, че постигнах добри резултати, но искам ощеееее
Леко плодуване на всички сладуранки - плодоранки Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 2 759
ra4e, стискай зъби и няма да се изкушаваш при мама. Според Емилова след 8 ден започва чистенето на организма и един ден гладуване се равнява на 2, а след 15 ден - един ден глад се равнява на 3. Предполагам, че това го знаеш, но все пак  Mr. Green...
                       Аз не го знаех  Thinking... Тази седмица ви пропуснах, но от понеделник съм готова да започна, обещавам  Peace.

176см-60кг ми звучи като скелет (извинявайте Дарк и dexy, но дали е разумно такава цел да си поставяте). Аз лично с моите 171 см на 66кг бях скелет...
                      Аз си написах BMI-то, за всеки случай...

... Да ви кажа - купих си 20 кристалчета Сваровски - те са супер евтини, но съм решила за всеки изминал ден на плодове да си закачам по един на гривната на глезена си (anklet???). Така ще се стимулирам (надявам се) и ще виждам блестящ прогрес...
                       Идеята е страхотна  Hug. 'Сваровски' не са мой тип, но определено ще гледам да си измисля нещо такова в понеделник  Mr. Green...
                      Успех на всички, стискам ви палци   bouquet!

                     

# 323
  • София
  • Мнения: 1 724
Не свалям, но съм много доволна. Днес бях на работа /отсъствах около седмица/ и всички забелязаха промяна/.  newsm44 newsm68 Страхотно е да си мотивиран, днес ми е 16 ти ден, ще изкарам още 4 и после- захранване!

# 324
  • Мнения: 190
Плодоранки сладки, пак не издържах! Втория ден ми е ужасен, за втори път се прецаквам на втория ден. Утре пак започвам, направо трябва да ги мина тия първите няколко дни по някакъв начин, да устискам втория ден, тва ми е целта сега.

Айде, успех на всички останали Simple Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 1 724
декси, стегни се, кви са тия работи. Само си мисли колко е гот след 7,8 дни като поотслабнеш и как след постигане на целта ще събираш завистливи погледи.
Никакви кръшкания от утре!!

# 326
  • Мнения: 190
Енита, златна си...  Hug Но сериозно, наистина имам нужда някой да ми налее малко акъл в главата да му се не види! Въпреки че то аз ако не го направя няма кой да го направи. Не, от утре съм вече бетон. Край. Не знам що съм такова мекотело тия дни, може би от ПМС, ама направо ми писна вече...

# 327
  • Мнения: 3 372
Добро утро Peace
Днес ми е четвърти ден Flutter Вече хич не ми се яде, почвам да карам на фотосинтеза Joy
Обаче сутринта се премерих и след 3 дни глад -0.300 грама #Cussing out Какво е това чудо.......вярно, че вчера ми дойде, ама дали е от това newsm78
Ще видим след още 2 дена какво ще е положението.....някакси ми се струва невъзможно хем да си гладен, хем да не отслабваш

# 328
  • Мнения: 68
Добро утро !!!
Продалжавам да спазвам режима,днес ми е 11 ден.
Редовно ви чета,но нямам настроение за писане,моля да ме извините baby_neutral

# 329
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета  Heart Eyes

Плодоранки сладки, пак не издържах! Втория ден ми е ужасен, за втори път се прецаквам на втория ден. Утре пак започвам, направо трябва да ги мина тия първите няколко дни по някакъв начин, да устискам втория ден, тва ми е целта сега.

Айде, успех на всички останали Simple Smile

Какво ти става, не мога да те позная  Rolling Eyes

Нещо отбора ни понамаля, волята ни и тя и направо сме цъФнали и завърЗали  #Cussing out

И при мен не става на плод, 1 ден я изкарам я не..., ако стигна до 2 ден вече виждам как тъпча някой шоколад  #2gunfire

На успяващите продължавайте все така  Hug

А Ралче не я виждам нещо?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт