Плодове и чай с мед - 28 част

  • 18 445
  • 389
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 488
 newsm20 Браво момичета само така.

Само напред и много минуси

Всеки тук е добре дошъл в тази прекрасна темичка.

Пожелавам ви много успех!!!  bouquet

# 76
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Здравейте! Включвам се и аз. Не знам колко време ще съм на плодове, не съм решила още, но поне 5 дни ще направя, пък по-нататък ще видим... Досега не съм плодувала, затова започвам с по-кратък курс. Успех на всички!

# 77
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Чудна работа, през зимата беше пълно с плодчета, а сега, когато им е сезонът, ги няма никакви  newsm78

# 78
  • Мнения: 338
И аз това се чудя Thinking. Но както споменах и преди това, аз лично винаги съм плодувала през зимата или ранна пролет, сега ми е за първи път през лятото. И аз не знам защо.

# 79
  • Мнения: 338
Искам да ви попитам, вие чая топъл ли го пиете или newsm78? Днес си направих чай, оставих го да изстине и му добавих малко вода с изцеден лимон. Сложих го в хладилника и стана невероятен студен чай Peace. Не знам дали това е позволено, но определено тази напитка е супер освежаваща и разхлаждаща в тези жеги.
По принцип за мен не е проблем да си пия чая и горещ, но все пак ми се прииска малко разнообразие.
И също чаят само билков ли трябва да бъде или може и зелен и плодов(за черен със сигурност знам, че не трябва)? Аз съм чела книгата на Лидия Ковачева и там тя пише само за билков чай(доколкото си спомням де)

# 80
Здравейте на всички! Grinning Приятно ми е да се запознаем!
Видях темата за плодолечението и се изкуших да се включа и аз. Simple Smile Интересувам се от плодолечение, но винаги ми е липсвало съмишленици Sad(и винаги се провалях  Embarassed), а тук открих вас!-мотивирани, целеустремени и съпричастни Grinning Твърдо съм решена от утре да започна и аз....само дано не се проваля...
Успехи на всички, които вече са на режима, както и на тези, които са решили да започнат Grinning

# 81
  • в провинцията
  • Мнения: 249
ИЗДЪРЖАХ!!! Не вярвах, че ще издържа целия ден само на пъпеш, но го направих! При това вечерта имахме гости и не се изкуших от нищо! Не съм спазвала никакъв режим повече от десет години  Embarassed Опитвала съм много пъти, обикновено през деня върви добре, но вечерта се овълчвам до неузнаваемост и се натъпквам. Но НЕ И ТОЗИ ПЪТ!!!
Идеята за студения чай е чудесна, не се бях сетила, ще си направя за утре. А що се отнася за зеления и плодовия, мисля, че може, нали се добиват от растения, каквито са и билките...  newsm78 Аз днес сутринта пих зелен чай вместо кафе и мисля утре сутринта пак така да направя.

# 82
  • Мнения: 480
Здравейте,плодоранки!

След малко отивам да си купя диня и цял ден ще си я хапвам!Правя я диетата без чай,защото не обичам,ама някой питаше какъв да бъде-ами аз мисля,че е билков,ама едва ли е от толкова голямо значение!Не мисля,че в чая има калории,та да се вманиачаваш толкова!Мисля,че течностите са важни!Пиите много вода и витамини задължително! Peace
Аз я правих тази диета 2 месеца зимата и сега си нося малко последствията-слаба съм,ама косата ми пада мнооого!Така че-ВИТАМИНИ!

# 83
  • Мнения: 338
Няма ли плодуващи дами? Искам да ви питам дали по време на плодуване могат да се приемат и лекарства(не такива за отслабване)?

# 84
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Отказвам се! Embarassed Днес цял ден ми беше много отпаднало, а ми е едва втори ден. Преди малко хапнах кисело мляко с овесени ядки и приключих с плодуването. Явно това не е моята диета  Confused Успех на тези, които продължават!

# 85
  • Мнения: 338
Отказвам се! Embarassed Днес цял ден ми беше много отпаднало, а ми е едва втори ден. Преди малко хапнах кисело мляко с овесени ядки и приключих с плодуването. Явно това не е моята диета  Confused Успех на тези, които продължават!
И при мен винаги 2и 3 ден са ми най-трудни(особено 2) Cry. Знаеш ли само колко пъти съм започвала и точно на втория ден вечерта се отказвам newsm78? Но сега съм се заинатила и това си е. Пробвай пак, не се отказвай Peace. А и все пак не си яла кой знае колко вредни храни. Успех!
Иначе на мен днес ми е 13 ден, но го смятам за 6, понеже на седмия ден вечерта се издъних зверски  Embarassed. Наядох се като за последно, макар че на другата сутрин кантарът показваше пак надолу. Не знам дали е възможно, но на другия ден сутринта (9 ден) кантарът пък показа + 4 кг. #Crazy(до момента бях свалила около 5-6 кг и така се върнах много назад) Направо останах като  #2gunfire. Утре като се измеря ще се отчета. По принцип с тази диета свалям много бързо, но като знам кооолко още трябва да свалям...

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 21:07 от Pelagia

# 86
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Ей това зверско наплюскване много ме плаши, като огладнея много, не мога да се контролирам.
Pelagia, внимавай да не си докараш гастрит така!
Аз май се ориентирам към 90-двевната диета, там всеки 4-ти ден е на плодове, по-приемливо ми се струва  Wink

# 87
  • Мнения: 338
Ей това зверско наплюскване много ме плаши, като огладнея много, не мога да се контролирам.
Pelagia, внимавай да не си докараш гастрит така!
Аз май се ориентирам към 90-двевната диета, там всеки 4-ти ден е на плодове, по-приемливо ми се струва  Wink
Абе, да си кажа честно и аз четох темите за 90 дневната и по-нататък може да я пробвам. Трябва да се свалят досадните колограми

# 88
  • Мнения: 2 342
И аз ще вляза в отбора скоро. Настройвам се че ще се гладува за да не се откажа на кошмарния 2 ден. Винаги тогава се провалям. Дано този път не стане така! Имам силен стимул за бърза диета и после разделно хранене, защото следващия месец ще ми е много напрегнат и не бих могла да започна тогава.
На всички изгладняли Naughty не се поддавайте лесно на глада!

# 89
  • Мнения: 480
Аз да се похваля-днес издържах на диня цял ден!Оле!
Е,аз не съм от най сериозните сега,ама бях! PeaceНякога!
Сега имам нужда от малки корекции и затова не съм се заинатила!Така че сега си пиивам едно питие,ама да не ви дразня!Не е чай! Laughing
Важното за мен сега е да не ям,другото не ми пречи!Кураж на диетуващите!

Утре пак съм тук и с вас! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт