Таблетки за сваляне на корем

  • 17 027
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Поци, ти ползваш ли някои от тези продукти и кой, ако не е тайна има ли ефект от него.

Много продукти от тук ползвам-протеини,аминокиселини,карнитини,бърнъри и много други хранителни добавки  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 957
в GMC на Bитошка и Скобелев има хапчета които са за дами с по "застоял" живот, без да спортуват.

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Поци, при авторката става въпрос по-скоро за отпускане на кожата и мускулите, не за натрупани мазнини. При раждане със секцио е много по-трудно да им се върне еластичността. Затова не знам дали тези неща, които си препоръчал, ще й помогнат.
А те не са ли вредни? Винаги съм мислила, че само спортисти ги взимат и са нещо от рода на стероиди или както там им се викаше. Ако наистина са безвредни, бих си взела и аз.

# 18
  • Мнения: 4 678
Поци, при авторката става въпрос по-скоро за отпускане на кожата и мускулите, не за натрупани мазнини. При раждане със секцио е много по-трудно да им се върне еластичността. Затова не знам дали тези неща, които си препоръчал, ще й помогнат.
А те не са ли вредни? Винаги съм мислила, че само спортисти ги взимат и са нещо от рода на стероиди или както там им се викаше. Ако наистина са безвредни, бих си взела и аз.


Не са вредни,даже са полезни Peace
За черен дроб,повишен холестерол,високо кръвно и т.н.
Има и много витамини в тях  bouquet

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 358
Я, и аз да следя за големите коремчета, дали има лек вече?!! Praynig

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 694
И аз ще следя темата.

# 21
# 22

Общи условия

Активация на акаунт