С какво почиствате нослето/ушите на бебето си?

  • 6 687
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 764
С Дияна за нослето използвах помпичка. Сега все още не съм купила помпичка на Алекс, но утре ще свърша и тази работа.
След баня подсушавам ушната мида на Алекс, клечки за уши не използвам.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 185
За нослето - капя физиологичен разтвор и няколко минути след това с фитилчета от памук почиствам! Ако има по-големи сополки с помпичка!
За ушите - след баня с клечка за уши за бебета!

# 32
  • Мнения: 332
ушите - наскоро бщхме на ушен лекар по повод неспокен сън, та тогава попитах как да се грижа за ушетата. Каза само с кърпата да се подсушават е достатъчно. Иначе досега и аз ползвах клечки с ограничител или ъгълче на кърпата.
НОслето, с физ. разтвор, а понякога и с кл.за уши, когато са само пипета

# 33
  • Мнения: 4 753
Нослето внимателно с клечки за уши, в ушите му не бъркам, само в ушната мида, ако има нещо...

# 34
  • Мнения: 18
s kle4ki s ograni4itel

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нослето-с помпичка когато е хремава,иначе само с клечки за уши

# 36
  • Мнения: 540
почиствам и нослето и ушите с клечки за уши

# 37
  • София
  • Мнения: 1 524
Нослето - първо пръскам Стеримар, а после почиствам с клечки за уши. Ако има нужда, разбира се. Ушичките почиствам със същите клечки след всяко къпане.
и аз така.

# 38
  • Мнения: 9 973
носът с клечка за уши,а ушетата с бебешки клечки за уши

# 39
  • Мнения: 1 240
Ушите с клечки за уши, вече даже и без ограничител. Нослето не почиствам, имам аспиратор, но никога не съм го ползвала.

# 40
  • Мнения: 3 929
В нослето пръсках Стеримар, изчаквах около минутка и после вадех с помпичката. Доста време мина, докато й хвана цаката, но успях. Значи, натискаш леко едната ноздричка, а помпичката пъхаш в другата, но помпичката трябва предварително да си я стиснала. Пъхаш и като тръгнеш да я вадиш, отпускаш помпичката. Не знам, дали съм ти обяснила добре, но наистина става много добре. Остатъците обирах с усукан край на мека носна кърпа, който мушках в нослето, завъртах и вадех. Понякога съм ползвала и клечки за уши, но от нашите, че са по-тънки. Иначе ушите му чистя с клечки за уши за възрастни. Но много, ама много внимателно, че веднъж му бях наранила тъпанчето и се наложи да му капя капки за уши, че се беше възпалило.

# 41
  • Мнения: 141
За ужичките използвам клечки за уши ,има по-малки за бебета.НОСлЕТО с помпичка Wink

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С клечки за уши и за двете места.

# 43
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Почиствам с клечки за уши - обикновени - и за ушите, и за нослето.

# 44
  • Мнения: 1 477
С клечки за уши и за двете места.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт