КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -29

  • 18 804
  • 591
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 755
    Габи ще се оправи крачето.Но ще се помъчите в жегите.Дано по-бързо го махнат този гипс.

# 511
  • София
  • Мнения: 15 516
Няма защо да ми благодарите!Миналата година, когато имах ужасяваща нужда от подкрепа, я получих тук, от този форум.Ако не бяха стотиците момичета от тук и момичетата от един друг форум, не знам дали щях да съм все още жива? Стотици души палеха свещички и се молеха за здравето на дъщеря ми Нели, за което докато съм жива не бих могла да се отблагодаря! Ох,като се сетих сега ,пак ми се напълниха очите със сълзи.

# 512
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328

 Добре,че живеем в бечови стаи,че тази жега е непоносима.Сега манджата е на котлона и докато стане - да ви навестя!
 Ние благополучно се завърнахме точно по обед и като се навряхме долу,та хич не съм си показвала носа навън.

Лека и по-хладна вечер на всички и до по-късно!

# 513
  • София
  • Мнения: 15 516
 Embarassed Извинявай, но срам не срам ще питам какво е "бечови стаи"?

# 514
  • Мнения: 7 480
                   Тайне, ама много е сладък малкия  Кики.Чак сега видях долу снимчицата.  Embarassed
                   Жабче,пиши как са Зиче,Миши и малчуганите.Изчезнахте от темичката и ни е скучно без вас.  bouquet
                   За "загрелите" пращам малко прохлада от Халкидики!
                   

# 515
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
 Тайне,никога не е срамно да пита човек! По-срамно е да се излага като се прави на многознайко.Моята майка често казва: "Човек цял живот се учи и пак умира ненаучен!"
Беч по нашия край наричат долни стаи,чиито прозорци са на равнището на тротоара.Поначало се строят по 3-4 мази като една или две стават обитаеми.Тук през лятото е по-хладно,а през зимата по-топло!Нашите са 4 :двете са обитаеми,едната я ползвам като кухня и килер,а в другата са ми бурканите.Отпред имаме коридорче,където си пием кафето и е пушалня.

 Ех,Диде,сега да сме там!!!

# 516
  • Мнения: 7 480
                          Янче, с учителските ни заплати  hahaha Joy Joy Joy май само ще гледаме картинките.Най-много до Турция да прескочим,че там е далеч по-нормално като цени , а от нашето Черноморие е по-луксозно и по-приветливо. Peace

# 517
  • София
  • Мнения: 15 516
Янче, благодаря за отговора. Помня като годеници ходихме  с мъжа ми при баба му в Стражица и имаха едно такова мазе, под нивото на земята , измазано с глина, без прозорци и въпреки жегата навън, вътре беше като хладилник.
 Дидия, Кики е моята голяма любов и слабост, много си ми е сладък и много се обичаме с него!Нали си ми е първо и за сега единствено внуче.

Лека вечер пожелавам и отивам да се търкалям пред телевизора, че в хола цял ден е със щори и е най-хлад, нищо, че е южен.!

# 518
  • София
  • Мнения: 1 755
     Eeee,Янче !  Добре,че обясни за бечови стаи.Аз съвсем друго си помислих...При нас "бечо" викат на прасе.

# 519
  • Мнения: 7 480
                           Бабчета,ето това препоръчват за горещите вечери.Разхладителен коктейл. Казва се МОХИТО !Ето и рецептата:
Описание: Идеалният коктейл за горещите летни вечери.
Продукти: 50 грама бял ром
20 грама сок от лайм (зелен лимон)
1 ч.л.захар
6 цели листа прясна мента
50 грама сода 
Начин на приготвяне: Разтворете захарта в лимоновия сок във висока чаша, като бъркате непрекъснато.
Натъркайте листата мента по вътрешната страна и ги изхвърлете.
Напълнете чашата с натрошен лед и изсипете рома. Разбъркайте.
Допълнете чашата със содата и украсете със стръкче мента.

# 520
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ЗДравейте приятелки ! Днес само ви четох,без да се включа.
Така е когато щерката е в къщи.Незнам ваканцията как ще става,
но се надявам да излиза по често с приятелки и да остава компа
свободен и за мен.
 Зиче,ще стискаме палци ! Всички неприятности трябва да имат край
и вярвам,че сте вече на финала,всичко да мине добре и да се успокоите.
 Дидиа,тези помощнички не са за дедковците ни,че виж са ги харесали
и са ни зарязали #Crazy
 На всички ,които не понасят жегата казвам:Хайде идвайте край морето на
хлад от морския бриз.

# 521
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
        Мале,Диде,каквото е умряло от студ това питие.....чак устата ми се напълниха! Вие какво направихте с точките? Ако не е тайна твоите колко са?На нас като на комисия директорката ни ги дава - моите са 72,макар че като си се оцених сама стигнах (уж реално гледах)до 82.А колкото до Черното море аз бих прескочила до Варна,но от една страна зетя нещо не размита много за мене,от друга било много мръсно дори самото море.Май пак ще се размина!Щерката ще си идва за два дена да взема да й поръчам едно шише морска вода,че поне да ми замирише на море!

# 522
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Янче,защо пък трябва да размита зетя. Ти отиваш при дъщеря си , и да видиш внучето.
Кажи му на зетя да не се притеснява,ако е мръсно морето,ще си се печеш на плажа.
 Варианта с шишето също е добре,стига да е изпратено от зетя  и с добро сърце.
Ех,като ме чукнат римите понякога...

# 523
  • Мнения: 7 480
                     Янче,при нас всичко е готово.Остава само да пуснат парите,че то точки не се ядат.Ние нямаме спор кой колко точки има , а гледаме като разделим сумата,която ни отпускат точката да е по-скъпа.Нали разбираш,че 100 точки по 10 ст е по-зле от 70 по 2 лв. Laughing При нас точката излезе 8.06 годишно.Нищо си е , защото като ни лишиха от 24-то майските,15-септември и Коледа излезе,че ни ги дават с точките.Миналата година взехме празничните и точките,а сега само точки. Mr. Green
                     Янче,тръгвай при зетя и хичц не му мисли нали отиваш при внучето.
                     FURIQ_65 , моят деди хич не му пука за помощничките и както ми надничаше през рамото рече : Не можа ли да намериш нещо по-така. Mr. Green Рече,че тез няма да му помогнат за тапетите и монтажа на стаята. hahaha Joy Joy Joy Така,че мен не ме е страх от конкуренцията. Laughing

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 09:37 от Didia

# 524
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Дидиа,прав е твоя дедко-тез за тапети не ги търси.
И мен ме чака това,но на село при родителите ми.
Сега има ремонти с майстори и чакам и моя ред да дойде.
Добре,че тук тази година няма нищо да пипаме.
Омръзна ми от ремонти,но пък ми е хубаво след това.

Общи условия

Активация на акаунт